Nakupovani u Boston Proper

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajusa3
172 příspěvků 18.03.13 18:56
Nakupovani u Boston Proper

Dobry den. Najde se mezi vami nekdo, kdo nakupuje vecicky u Boston Proper? Nedavno jsem koukala na jejich stranky a maji tam fakt uzasne kousky…

Reakce:

hasonka
29 příspěvků 19.03.13 11:02
To opravdu ne

Tak mi to nedalo a stranky jsem si otevrela… to je jak nemecky katalog z roku 1995. Velke cervene.

viera666
957 příspěvků 19.03.13 11:11
fuuu,

@hasonka suhlas, a cumim poriadne. Na to ze to vyzera ako Bonprix to ma riadne premrstene ceny… Ale niekde v diskusii co jsem mela dnes na sobe som tusim videla u niekoho pekny kabat odtial. Zeby pehot? Nepamatam sa uz. V kazdom pripade pri pohlade na web to musela byt fakt vynimka…

Carmiena
23 příspěvků 22.03.13 13:28

Mám od nich tuto halenku http://www.world-aulilia.cz/…ston-proper/ a zimě jsem si objednávala bílý svetřík na jedno rameno lemovaný kožešinkou a jsem s obojím moc spokojená.

vashtie  22.03.13 13:39

@Ajusa3 @Carmiena Věcičky? Fakt úžasné kousky? Svetřík s kožešinkou a moc spokojená…Zase reklamička? Do očiček bijící?:-))

Carmiena
23 příspěvků 22.03.13 13:42
@vashtie píše:
@Ajusa3 @Carmiena Věcičky? Fakt úžasné kousky? Svetřík s kožešinkou a moc spokojená…Zase reklamička? Do očiček bijící?:-))

Ne, to opravdu žádná reklama není, nekupovala jsem je přes stránky, na které jsem dala odkaz, ale nechala jsem si je dovézt. Nenutím Vám svůj názor, mně se jejich věci líbí, reagovala jsem pouze na dotaz Ajusa3, zda u nich někdo nakupuje. Opravdu Vás nebudu přesvědčovat o Vašem mylném úsudku.

viera666
957 příspěvků 22.03.13 13:57
so spojenia

Slov „luxusny“ a „polyester“ v jednom popise je mi fakt smiesno :-D
„Romantická luxusní halenka s krajkou na rukávech.
Materiál: polyester“

Carmiena
23 příspěvků 22.03.13 14:00
@viera666 píše:
„Romantická luxusní halenka s krajkou na rukávech.
Materiál: polyester“

Že Vám připadá směšný popis, je Váš problém, je to jen popis.
Opravdu nechápu toto zesměšňování zde na Pekle. Pokud se mi něco nelíbí a nikdo mě nežádá o komentář, tak mlčím. Pokud mne chcete urazit, tak se Vám to nepodaří, jelikož mně je zcela lhostejné, co si myslíte.

viera666
957 příspěvků 22.03.13 14:06
1,2,3

@Carmiena aaa hlboky nadych skuste :-D. Vsimnite si prosim, ze v mojom prispevku, ktory vas tak rozohnil nie ste uvedena. Nie je totiz urceny vam a nie je ani o vas. Je to moj postreh k tovaru Boston Proper. Trosku menej vztahovacnosti nabuduce, nie je cely svet a kazdy koment o vas :-D :-D :-D
PS: „Pokud se mi něco nelíbí a nikdo mě nežádá o komentář, tak mlčím.“ Tak preco ste nemlcala a komentovala ma?

Carmiena
23 příspěvků 22.03.13 14:15

Viera666 Dobře, máte pravdu, necitovala jste mne… Více nemám co říct, slovíčkaření mě nebaví.

Letefa
716 příspěvků 22.03.13 14:39

@viera666 máte pravdu, pehot to byla…

Ajusa3
172 příspěvků 22.03.13 16:15

Tak mi dneska prisli saticky z Boston Proper a jsou skvele…jak materialem tak sitim…http://w­ww.bostonproper­.com/store/brow­se/altviews.jsp?sty­le=470838635&co­lor=2148&imgCou­nt=1http://www­.bostonproper­.com/store/brow­se/altviews.jsp?sty­le=470838656&co­lor=1195&imgCou­nt=1http://www­.bostonproper­.com/store/brow­se/altviews.jsp?sty­le=470838531&co­lor=2443&imgCou­nt=1

vashtie  22.03.13 16:24

@Ajusa3 jojo..ty se musí prodávat samy…vypilovat gramatiku:-)

Matmys
1597 příspěvků 22.03.13 16:30

@Letefa
No to ne, pehot tady už dlouho nebyla… :) Číhám na ní, nějaká ta inspirace by se mi hodila

Letefa
716 příspěvků 25.03.13 08:04

@Matmys počkat, tomu nerozumím… že tady pehot dlouho nebyla přeci ještě neznamená, že nemohla dřív napsat, že tam nakupovala, ne?

Matmys
1597 příspěvků 25.03.13 08:14

@Letefa
Ano, možné je všechno. :)

DRW
1237 příspěvků 25.03.13 08:19
@viera666 píše:
Materiál: polyester"

:( ano i polyester se muze tvarit luxusne. Obcas je dobre dohledat, co se v zahranici skryva pod slovem polyester (to neni sedmdesatkovy krimplen ;) ) Lehce jsem tam nakoukla, a ne vsechny saty jsou peklo. Treba si slecna/mlada dama vybrala neco hezkeho. Proc zatracovat predem.
A ted k tomu slozeni, co si myslite, ze nakupujete ve zdejsich obchodech. Jen samou bavlnu, vlnu, hedvabi, viskozu? To asi ne! Vetsina veci je z nejake umelotiny nebo ji obsahuje a hodne.
Zarucit, ze budete mit obleceni jen z kvalitnich klasickych materialu, tak pokud nejste hodne bohata anebo nemate sikovnou svadlenu a neinvestujete do techto latek kvantum penez (mnohdy usiti vychazi levneji nez latka, moje svadlena se toho vzdy desi, kdyz ji neco draheho prinesu :) ), tak hodne stesti pri vyberu.

viera666
957 příspěvků 25.03.13 08:39
no to teda prrr

@DRW na material si davam pozor. A tych par veci, ktore mam s primesou umeliny (povacsinou veci sportove), tak sa netvaria ako LUXUSNE a nestoja luxusne peniaze :-D. A 100% polyester je fakt „luxus“…

DRW
1237 příspěvků 25.03.13 08:51
No to teda čehý
@viera666 píše:
@DRW na material si davam pozor. A tych par veci, ktore mam s primesou umeliny (povacsinou veci sportove), tak sa netvaria ako LUXUSNE a nestoja luxusne peniaze :-D. A 100% polyester je fakt „luxus“…

Napsala jsem, ze se muze tvarit luxusne. Ja jsem nikde nenapsala, ze je to luxus. Ja jdu primarne po latkach prirodnich nebo klasickych „umelych“ materialech, ktere se desitky let pouzivaji jako nahrada napr. hedvabi (a velmi draha).
Ale protoze v ramci sve profese jsem se obcas dostala i tam, kde bych to neocekavala, tak vim, jake bylo prekvapeni, ze dana latka, ktera se tvarila velmi dobre, tak nebyla to, co jsem predpokladala, ale nejaky polyester. On se totiz skryva pod ruznymi znackami/zkratkami.
Druha vec je, jak se v tom chova nase telesna schranka. A tady pro mne tyto materialy vetsinou nenajdou uplatneni. Ale i kdyz napr. takove funkcni pradlo je v podstate vyrobeno z polyesteru. On je totiz mnohdy zakladem vseho.

Doporucuji: http://cs.wikipedia.org/…_vl%C3%A1kna (nebo taky ENG wiki) a zvlaste doporucuji cast Vlastnosti a pouziti ;)

viera666
957 příspěvků 25.03.13 09:22
hota :-D

@DRW bavim sa :-). Presne ako som napisala, umelina u mna maximalne pri sportovom obleceni. Pri vsetkom ostatnom je umelina pre mna len nahrada za prirodne vlakna a uplne si bez nej vystacim :-D.
A prosim skuste mi ozrejmit toto (v dobrom myslim).
„klasickych „umelych“ materialech, ktere se desitky let pouzivaji jako nahrada napr. hedvabi (a velmi draha).“
Naco si kupovat velmi drahu nahradu, ked mozeme mat original?

Inak myslim ze obidve mame rovnaky pohlad, len vy to beriete celkovo a ja s ohladom na tuto diskusiu - teda iba na Boston Proper.
Napriklad uvedena halenka zo 100% polyesteru je za 209e. No teda myslim, ze za to sa uplne v klidku kupia aj nejake tie hodvabne.

Carmiena
23 příspěvků 25.03.13 09:47
@viera666 píše:
@DRW bavim sa :-). Presne ako som napisala, umelina u mna maximalne pri sportovom obleceni. Pri vsetkom ostatnom je umelina pre mna len nahrada za prirodne vlakna a uplne si bez nej vystacim :-D.
A prosim skuste mi ozrejmit toto (v dobrom myslim).
„klasickych „umelych“ materialech, ktere se desitky let pouzivaji jako nahrada napr. hedvabi (a velmi draha).“
Naco si kupovat velmi drahu nahradu, ked mozeme mat original?Inak myslim ze obidve mame rovnaky pohlad, len vy to beriete celkovo a ja s ohladom na tuto diskusiu - teda iba na Boston Proper.
Napriklad uvedena halenka zo 100% polyesteru je za 209e. No teda myslim, ze za to sa uplne v klidku kupia aj nejake tie hodvabne.

A Vy zkuste pochopit, že mně nevadí, že je ta halenka z polyesteru, a že se mi líbí právě tahle, proto jsem si jí koupila. I když je z umělého vlákna, přesto je to vlákno kvalitně zpracováno a halenka je velmi příjemná a také kvalitně ušitá, cena je pro mne vedlejší. Chápu, že máte jiný názor, ale nikdo Vám nenutí, abyste zboží od firmy Boston Proper kupovala, je to každého svobodná volba.

viera666
957 příspěvků 25.03.13 10:26
...

@Carmiena „Dobře, máte pravdu, necitovala jste mne… Více nemám co říct, slovíčkaření mě nebaví.“

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit