Nakupování v ČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ceresa
465 příspěvků 26.08.12 09:38
Nakupovani v CR

Hezke dopoledne,

cas od casu si chci udelat jako kazda baba radost nejakym tim hadrikem nebo botami. Jenze mam pocit, ze je to v CR cim dal tim horsi, at uz vyber, tak i cena. V posledni dobe koukam na boty, mam docela rada nepohodlne Melissy. Spousta obchodniku tezi z toho, ze boty Mel vydavaji za Melissu a maji ceny, ktere skutecne teto odnozi levnejsich bot ani omylem neodpovidaji..Take by me zajimalo, jak se nekterym ceskym lidem podari nakoupit originalni Ugg shoes, za 1500:) Zila jsem v Autralii, kde se vyrabeji a ani ty nejlevnejsi nesly pod 3000 behem slev. Tak me napada, kdy tady bude zbozi z aktualnich kolekci, konec faku a slevy, ktere za neco stoji. Jsem jedina, koho tady nakupovani v CR vylozene obtezuje?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Sibyla
2639 příspěvků 26.08.12 09:44

Obávám se, že jste přišla do hnízda spřízněných duší. Snad nikdo sem nenapsal, že ho nakupování v ČR těší - všechny nadáváme, jak je to tu předražené, šmejdové, jak nám posílají, co jinde nechtějí, jak tu bují faky. No, vítejte doma!

Mylady2
12409 příspěvků 26.08.12 10:11

Jaká poptávka taková nabídka:-)
Nakupuji v zahraničí… Rozhodně neušetřím, ale výběr lepší(Vídeň, milano, london…)
Mel boty kupuju přes net…v Praze co vím je mají v destroy… Výběr omezený, ale ceny celkem odpovídají.
Celkově jsem spokojena…můj muz to ma těžší. Mnoho značek zde neprodává pánskou kolekci a tk je odkázán jen na zahraničí. Tipuju že mu to ale nevadí, že musí nakupovat max. 4× ročně:-D

Robena
1257 příspěvků 26.08.12 10:18

Me nakupovani nekdy obtezuje kdekoliv, zvlast kdyz shanim neco konkretniho.

Akitaken
4960 příspěvků 26.08.12 10:36

Nevím, nevím, právě dlím v Holandsku a přijde mi, že tu mají úplně stejné (ošklivé) šmejdy jen o hromadu dražší. Co se mi tu ale líbí je, že tu bez problémů jdou sehnat boty ve velikostech 41 a větších a to i společenské. Toto bývá v ČR obvykle utrpení…

real.blond
6688 příspěvků 27.08.12 13:53

@Mylady2 Vemte me nekdy na nakupy s sebou:-) a prosim prosim-kde na netu nakupujete boticky Mel? Uz jsem z ceskych internetovych obchodu znechucena, nemam v ne duveru..

A jinak k tematu - urcite nejste jedina, koho nakupy v CR obtezuji.. Ale jak psala @Mylady2 JAKA POPTAVKA, TAKOVA NABIDKA. Je to smutne, ale bohuzel je to tak.

Curlygirl
1901 příspěvků 27.08.12 15:43

Já tady teda nakupuji, ale hodně s rozmyslem. Mám toho taky dost nacestováno, takže dokážu odhadnout úzký sortiment a případné nadsazené ceny u zahraničních značek, co se mi líbí. Jinak většinou počkám na nějakou tu cestu nebo objednávám ze zahraničí po internetu. Je to tak půl napůl ve finále.

Mylady2
12409 příspěvků 27.08.12 15:50

@real.blond :-))tak Mel kupuju na newlook.com nebo melshoes.com …nákupy bezpečné a naprosto v pohodě. Co se týče českých internetových shopů - tak neužívám téměř vůbec jëdině itesco:-D

Curlygirl
1901 příspěvků 27.08.12 15:52
itesco

@Mylady2 nemohla byste mi prosím napsat, jaké máte zkušenosti s tou jejich donáškou? moc díky, ještě jsem se neodhodlala.

Madla L.
16 příspěvků 27.08.12 15:56

Z Prahy do Drážďan je to sotva 2 hoďky. Naplánuj nějaký víkendový výlet spojený s nákupem a není co řešit. Mrkni sem http://www.mestasveta.cz/…kupni-centra :)

Mylady2
12409 příspěvků 27.08.12 16:11

@Curlygirl naprostá spokojenost:-) pánové vždycky milí a vstřícní…čas donášky si můžete určit v rozmezí 2hodin. Nákup vynesou a vyskládají až ke dveřím…:-) a mají radost když máte výtah. Protože teď jak bylo to vedro tak vozili hektolitry vody.
Je to strašně pohodlné…mě osobně totiž nebaví trávit čas v nákupáku víc než je nutno. Takže tyhle trvanlivé věci nechám vozit z tesca a raději se věnuji zajímavějším věcem:-)

Superstar
67 příspěvků 27.08.12 16:13

Tak ono se dá i u nás v ČR jakž takž nakoupit, ale záleží, v jakém shopping centru. V ČR nejraději zajdu do OC Chodov, nedávno jsem si tam v Desigualu koupila hezké džínsy. Když tu některé nadáváte, že je u nás všechno předražené-no záleží jak co.Byla jsem v Desigualu v Barceloně a světe div se-ceny byly skoro stejné a i například oblečení zn. Tommy Hilfiger, Guess, Gant…(taková ta střední třída)jsou v Německu či Rakousku stejně drahé jako u nás. Dokonce i v USA jsou některé značky cenově podobné jako v ČR. Jasně, že např. Guess tam ale mají levnější :-)Ale faktem hlavně je, že v zahraničí je větší výběr a lze tam sehnat i nápaditější, extravagantnější oblečení. To u nás se takové oblečení bojí objednávat, páč většina čechů jsou velmi konzervativní a módně nekreativní(prostě nudní přizdisráči bez vlastní invence :-) )…Tak se bojí, že by to v ČR prostě neprodali. A kvůli mě to asi vozit nezačnou :-)

Curlygirl
1901 příspěvků 27.08.12 16:13

@Mylady2 já jsem si právě nebyla jistá tím, jestli to vynesou až nahoru.. to je u nás ten problém - 4.p. bez výtahu :-) aspoň ale mám pevná stehna a zadek z toho chození nahoru a dolů. Tak to teda taky vyzkouším! Díky moc!

Mylady2
12409 příspěvků 27.08.12 16:14

@Madla L. budu asi jediná ale do Drážďan už nikdy za nákupy nepojedu:-) nvim nic tam nebylo…město hezké, na kafe se dalo zajít…ale jinak nic. Je to východní německo no:-D
Jako lepší se mi jeví Mnichov ve spojení s tím výletem.
Ale pokud někdo jezdí jen pro potraviny tak to Drážďany určitě.

Mylady2
12409 příspěvků 27.08.12 16:15

@Curlygirl no moc nadšení asi nebudou…:-)ale udělají to…takhle do schodů chodí na starém městě a v centru často.

LadyPapajka  28.08.12 18:00

Docela mi chybí v čechách nějaké přírodní materiálny za normální cenu. Jediné, co sem viděla byla bavlna a výjimečně vlna. Len sem sehnala jen v sekáči a dneska Marks and spencer to totálně zabil. Zdálky sada svetru s krásným jménem Cashmirelon (nebo tak nějak) dokonce to melo trademark. Materiál 100% acryl. Ach jo.

coralline
822 příspěvků 28.08.12 21:23

Mé dnešní WTF postřehy k tématu:
V Eccu jsem potkala kozačky, které jsem si tam koupila loni. Letos jsou o 200 Kč dražší.
V Espritu se mi líbilo sako za 3 500 Kč. Hádejte materiál - polyester.

Bender1
121 příspěvků 05.09.12 17:39

Pro mně jako dospívajícího chlapce je opravdu těžké nakupovat. Dost dlouho trvá než najdu věc, která na mě sedí a opravdu v tom nevypadám moc staře. S představou něčeho konkrétního snad nikdy ani nenakoupím, naštěstí občas jsou výjimky. Bohužel prostředků není moc. Třeba v řetězcích prostě asi nejspíše nikdy nepochopí, že existují také lidé, kteří neocení nápisy na každé košili a aby vypadal jak hoper (třeba C&A). Když mám představu co si koupit, tak je to, ještě horší. Třeba teď sháním svetr (nějaký pruhovaný a V-neck) už měsíc a v H&M, C&A tam nenajdu snad nic, co by mně padlo nebo opravdu líbilo(snad teď v těch nových kolekcích to bude lepší, ale v každé prodejně je to snad jinak). Obchodní centra ve městě, kde bydlím jsem už snad všechny oběhnul, v Praze na Václaváku Van Graaf, Fashion Areně taky nic, teda kromě předraženého TH, kde asi kromě polokošil nic moc. No chci vidět, jestli na zimu vůbec seženu nějaký slušnější kabát (za přijatelnou cenu), to bude peklo. Asi to vidím tak, že to vzdám a počkám si na cestu do Anglie nebo do Německa (to bude sranda, když neumím Německy :D), protože tohle je unavující a dost to zabírá času. Občas mě štve (třeba H&M), že v obchodě je snad 90% dámské kolekce a 5% pánské kolekce - zbytek je pro děti. Chápu, že ženy nakupují víc, ale když potom také pánové občas potřebují nakoupit :), pak je to dost náročné.

GreatSusan  05.09.12 18:07

@coralline
cerne projmute? jedno takove se mi tam libilo, za 89€, material byl prijemny, takze jsem ho neodhalila uz na prvni pohled, ale taky cele z polyesteru, takze jsem ho tam nechala…

GreatSusan  05.09.12 18:10

@Bender1 v klidu, v Nemecku se s Vama v obchodech az do pomerne vysoke cenove kategorie nikdo bavit nebude, mozna tak v lepsich P&C v oblekovem oddeleni. Obsluha vetsinou reaguje jen na primy dotaz, kdyz je v dobre nalade, tak Vas pozdravi. Pozitivni je, ze to jsou casto studenti, takze ovladaji anglictinu.

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 05.09.12 18:31
@Bender1 píše:
Občas mě štve (třeba H&M), že v obchodě je snad 90% dámské kolekce a 5% pánské kolekce - zbytek je pro děti. Chápu, že ženy nakupují víc, ale když potom také pánové občas potřebují nakoupit :), pak je to dost náročné.

no a z těch 5 % dětského je to 4,5 % pro holčičky. pánové mají problém si vybrat - ale co malí klucij/jejich matky? děs:-(

coralline
822 příspěvků 05.09.12 19:32
@GreatSusan píše:
@coralline
cerne projmute? jedno takove se mi tam libilo, za 89€, material byl prijemny, takze jsem ho neodhalila uz na prvni pohled, ale taky cele z polyesteru, takze jsem ho tam nechala…

Černé ne, podobné jako je na obrázku. Evidentně tam mají předražených umělotin víc.

Moir
1805 příspěvků 05.09.12 19:50

@LadyPapajka zrovna propínací svetřík z Cashmilonu mám a vypadá dobře i po třech letech poměrně intenzivního nošení, takže doporučuji

LadyPapajka  05.09.12 19:52

@Moir No, mě spíš nejde ani tak o tom jak vypadá, ale aby trochu hřál. Navíc jaksi svetr z acrylu za 800/900 je trochu pod mé možnosti.

Moir
1805 příspěvků 05.09.12 20:05

@LadyPapajka kupovala jsem za cca 500-600 Kč jako lehký svetřík na teplejší dny, či do kanceláře, čemuž to naprosto vyhovuje, v současných chladných ránech naprosto stačí
taky jde o to, že jsem si už několikrát koupila relativně levný akrylový svetr, který přestal být po pár týdnech k nošení, jak ožmolkoval a vylezly z něj takové těžko definovatelné bílé/průsvitné chlupy, což se u tohoto nestalo

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit