Nákupy v Kiku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aarmenka
16 příspěvků 29.11.12 15:37
Nákupy v Kiku

Chodíte sem nakupovat? Co si myslíte o kvalitě věcí? Jak na Vás Kik působí?
Já tam byla dvakrát a hned poprvé na mě už ve dveřích dýchla atmosféra jako u vietnamců:-)
Ještě jsem neměla odvahu tam něco koupit, jak jste na tom vy?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Modrý vrabec  29.11.12 16:21

Mám odtamtud pár drobností, např. pokladničku ve tvaru plechovky coly. Jinak oblečení a doplňky podle mě nic moc a celé to prostředí mi přijde takové prapodivné…

kacenka.smile
427 příspěvků 29.11.12 16:29

Já tam párkrát nakoukla a pokaždé vypochodovala zase ven. Cítila jsem tam stejný smrad, jako když jsem kdysi na půdě našla plesnivé povlečení. Stejný smrad mě vyprovodil i z několika outletů ve Štěrboholech a dokonce jsem ho občas cítím i v Promodu.

To je asi hlavní důvod, proč tam nic nekupuji.

TheAnee
32 příspěvků 29.11.12 17:37

Pár oblečení jsem měla, ale už je nemám.. Bohužel už nevím jestli se rozpadly nebo jestli jsem z nich vyrostla. Každopádně už 2-3 roky jsem tam ani nevkročila. Musím se přidat k názorům, že je to tam jaksi divné.. ale vůbec si neumím vysvětlit proč.

Betty J.
2031 příspěvků 29.11.12 17:42

Nechodím, z mého pohledu exteriér prodejen napovídá příliš mnoho o kvalitě nabízeného zboží.

Minion
117 příspěvků 29.11.12 17:58

No, s kamarádkou tomu obchodu říkáme „bordel“. Prostředí né moc příjemné, oblečení spíše hrůzné, ale abych nekřivdila - dají se tam sehnat hezké věci za pár korun. Tak třeba šperky mívají ve výprodeji za 3 Kč/ks, takže jsem si takhle koupila pěkný náramek, brož a prsten (ovšem chce to ty pěknější skvosty hledat mezi šerednou, lacině vypadající bižuterií)… Teď na Vánoce tam mají pěkné dárkové krabičky, papíry a mašle - většinou okolo 20 Kč/ks, tak to se také vyplatí… no a někdy překvapí i s doplňky do bytu - zrcadlo ve starobyle vzhlížejícím rámu za 89 Kč, rámečky na foto za 30 Kč atd… člověk má potom radost z levných a hezkých věcí, ale jak říkám - musí ty skvosty hledat, je tam totiž taky kupa věcí laciného, nevábného vzhledu… prostě bordel… :-)

ofeliet
429 příspěvků 29.11.12 18:05

NO je jasné, že kvalita nic moc, smrad, divný vzhled, hodně kýčů, se vším souhlasím. Ale dá se tam koupit i něco levného a dobrého na sebe, ale je to o náhodě. Mám odtamtud např. z nedávné doby 2 vesto - plédy (nevím, jak lépe nazvat), které nosím sepnuté broží k jinak přiléhavému oblečení.

Lamari
17 příspěvků 29.11.12 18:12

Pro sebe jsem si tam ještě nikdy nic nekopupila, ale pro děti např. 1OO% bavlněná trika s dlouhým rukávem za 49 Kč - stejná kvalita jako třeba C&A.

MP Janka
373 příspěvků 29.11.12 18:31

Já mam z Kiku akorát fleecovou mikinu, kterou tahám ke koním. Stála něco mezi 150-200 Kč, je hezky jemná, příjemná na dotek a i po x vypráních vypadá jak nová.

Bea7  29.11.12 18:32

Koupila jsem tam pár věcí pro děti, zlákala mě ta cena. Po prvním - druhém vyprání to vypadalo strašně. Takže jsem se vrátila k osvědčenému Brumlovi( dětský second hand), jsou to značkové věci, ta kvalita je nesrovnatelná.

Mám od Kiku několik ručníků, ty jsou ale v pohodě. Cena příjemná.

mikita.miki
1931 příspěvků 29.11.12 18:43

Oblečení moc nedoporučuju. strávila jsem tam nepříjemnou čtvrt hodinu zkoušením různých věcí od svetru, přes trika až po kalhoty jsem to vzdala. umělina na sto honů, strašně pitomé střihy. měla jsem pár bodýček pro syna, člověk tam musí hlídat složení. i do věcí pro děti cpou směsku s polyesterem a ta žmolkuje jak divá, to nemá ani cenu kupovat i dkyby to bylo sebe levnější. 100% bavlna drží, je ok. s čím jsem opravdu spokojená, jsou dětské ponožky a spodní prádlo. ale víc a jak u jiných řetězců prostě člověk musí obracet, převracet a rozmýšlet.

Ayleah
69 příspěvků 29.11.12 20:20

Mám odtiaľ väčšinou len veci do domácnosti.
Teraz sa mi tam páčia vianočné vankúše, majú fajn aj rôzne dózy, poháre, dekorácie.
Oblečenie tam nekupujem, ani nie tak kvôli tomu, že by som ho pokladala za nekvalitné, skôr sa mi tam nikdy nič nepáči.

Dahllie
2222 příspěvků 29.11.12 20:41

Chodím si tam pro skřipečky a další vlasové nesmysly. Mám i pár náramků a nějaké korále. Jo a taky jsem tam koupila pár metrů organzy, když jsme s dětma dělali růžové brože. V normálních látkách by vyšla hrozně draho. Ale oblečení mě tam doslova odpuzuje.

Audrey.Piper
412 příspěvků 29.11.12 20:41

Já jsem odtamtud měla návleky na nohy, když jsem měla nohu v sádře. Pak několik plechových krabiček a takovéhle kravinky, jako je balící papír, snad nějaký drátek…

Olinka
2582 příspěvků 29.11.12 22:13

Musím říct, že z Kiku mám nejlepší zdravotní podkolenky (myslím tlusté, bavlna/polyes­ter/elastan nebo nějaké takové složení, zkrátka ponožkové), které jsem kdy měla (neshrnují se, narozdíl od značkových ze zdravotních potřeb). Jen už se mi vyžmolkovaly na chodidle, což ale vzhledem k tomu, že jsem je intenzivně nosila nejmíň dva roky, považuju za očekávatelné. Jo, ale jsou z Rakouska. V rakouském Kiku jsem byla zrovna dnes a nemám pocit, že by to tam smrdělo, navíc je to tam i uklizené a celkově mnohem příjemnější, než ty české. A ve slevách jsem tam např. koupila sešity A4 čtverečkované v kroužkové vazbě za 0,10 ojro - takřka zadarmo. Jinak mají super ponožky (zn. Erdee - téhle značky jsou i ty podkolenky, bohužel už jsem je v sortimentu nenašla…).

Karja
4767 příspěvků 29.11.12 23:20

Já tam občas dvouleté neteři koupím nějaké oblečení, pokud je tedy ve slevě, protože za tu „kvalitu“ se plná cena platit teda nedá. Nedávno jsem tam ulovila vážně pěkný dětský svetřík bez „hello kitty a spol“ za 60 Kč, taková cena mi přijde super. A pak tam kupuji takové ty blbiny, jako osvěžovače do bytu, různé krabičky, hračky a kosti pro psa, protože to fakt vyjde levně. Zbytek raději nezkouším.

Cathero
200 příspěvků 30.11.12 08:37

Často se tam nedostanu, takže tam nenakupuji, ale moje kamarádka si tam teď koupila samodržící punčochy a nečekaně z nich byla opravdu nadšená, prý drží líp než kterékoli jiné značkové so měla. Takže ten obchod nezatracuji:)

Sailorette
1589 příspěvků 30.11.12 08:53

Měla jsem odtamtud super tílka na zimu pod oblečení, pevnější bavlna s elastanem, ta byla nezničitelná. Taky neprůhledné černé punčocháče, ty už neprodávají, kdyby ano, nakoupila bych zádobu, mám je třetí (!!!) sezónu a jsou jako nové. Dále dvě bavlněná pruhovaná tílka s nabranými rukávy, největší číslo z dětské sekce na moji velikost 42, chacha:) Ty mám taky už druhým rokem, v podpaží jim nejdřív trochu pustila barva, když jsem se zpotila, ale pak se zas vyprala. Pořídila jsem tam nejlepší skládací silikonovou misku pro psa a jednou jsem tam v záchvatu žravosti koupila nějaké rumové koule a ty byly výborné.
Docela mě baví se tam jít občas podávat na ty jejich blbinky, co prodávají, interiér odpovídá cenám, je to prostě hrabárna. Co mě ale irituje je absence zrcadel ve zkušebních kabinkách, když si něco vyzkoušíte, musíte se pak na sebe jít podívat ven a to je mi, jako stydlivému člověku, velmi nepříjemné.

Aarmenka
16 příspěvků 30.11.12 12:37

Jsem ráda za vaše tipy a zkušenosti. Sháním teď pro syna deštník, má 7 let, takže už nějaký větší a bez dětských obrázků, docela se mi líbil u Bati s fotbalistou, jenže po otevření byl na jednom konci trochu párlý a celkově ta konstrukce se nezdála moc pevná, asi by se mu při větším větru hned otočil a za ty 300 kč co za něho chtěly bych našla určitě lepší.
Máte zkušenosti s deštníkama z Kiku?
A jak píše Cathero, asi se mrknu na punčochy, nějaký bych potřebovala a za tu cenu proč ne.

eveK
333 příspěvků 30.11.12 13:52

@Aarmenka Pokud hledáte dětský deštník a nevadí vám pestré barvy, tak ho asi za 80 Kč mají v DMku. Používáme ho už rok a to VELMI brutálními způsoby (hůl, hokejka, meč, basa…občas deštník) a stále drží, takže určitě doporučuji. Jinak já do Kiku chodím ráda, oblečení na sebe tam nekupuji, jen mám asi dvoje bavlněné kraťasy na doma a synovi jsem tam dříve kupovala nějaké bodýčka a moc příjemné ponožky, ale ráda se tam přehrabuje v těch „šuntech“ od papírnictví až po domácí potřeby, baví mě to.

zwedavka
677 příspěvků 30.11.12 14:07

Deštník z Kiku se rozpadl už při domácím zkoušení, škoda peněz

rice
348 příspěvků 30.11.12 14:50

@zwedavka mě vydržel dva roky a stál 60 Kč. Do Kiku chodím uspokojit své hrabavé choutky, ale většinou si stejně nic nekoupím.

kappa  01.01.13 16:05

Mam odtial jedny saty, ktore som zhanala na jednu party, su sice z umeliny(umely hodvab), ale vsetky saty z retazcov, ktore som skusala, boli na tom bud rovnako, alebo horsie. a cena neporovnatelna. taktiez mam odtial jednu bavlnenu koselu, ktora ma stala asi 2 eura a uplne ju zboznujem :D. tiez sa tam celkom dobre da nakupit bavlnene spodne pradlo a puncochace. ale vacsina oblecenia, hlavne tricka, co tam vidim, su vhodne tak snad pre strasiaka do maku…
suma sumarum, kik su vietnamci s europskymi predavackami. zvacsa je to zlo, ale obcas sa da najst nieco pekne/uzitocne za dobru cenu.

jitka96
16 příspěvků 03.01.13 16:37

@Aarmenka přesně tak, souhlasím s vámi. Nám teď Kik postavili ve městě, ale nelíbí se mi tam, je tam sice možná levno, ale… třeaba tam někdy něco koupím, až najdu odvahu a chuť to tam pořádně projít :-)

Kokoska1  03.01.13 17:27

Mám odtud černý bavlněný rolák (nosím ho pod oblečení odjinud), pár letních tílek na doma a chodím si tam pro punčocháče a samodržící punčochy. A zrovna dneska jsem si tam koupila lyžařské podkolenky. Jinak oblečení je dost katastrofa tvarem i materiálem. Jo a před rokem jsem tam koupila skvělé zarážky ke dveřím, jsou tak těžké, že je dveře nepovalí ani neodsunou, a nemusí se nic vrtat do podlahy.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit