Nákupy ve Vídni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

17.11.11 19:52

Zdravím, poradíte mi někdo, kam na nákupy ve Vídni? Pasu po kabátu, ale ocením i tipy na zajímavé obchody s vintage hadříky a šmuky. Předem díky za rady.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

18.11.11 07:32

Haha, musim taky nekdy chodit na samotny blog, ne jen kontrolovat forum :)

DanielaS
4603 příspěvků 18.11.11 08:36

Staci rict! :-)

18.11.11 15:52

Ahoj,
a nejezdíte někdo na nákupy do Linzu? Vyrazila bych tam, ale chybí mi nějaký tip, kam se vydat. Vídeň je dál :-)
Dík

Eiwen
134 příspěvků 19.11.11 07:39

Haha ve Vídni jsem shodou náhod byla včera taky, opět navštívit expozici antického umění a vybyl nějaký čas i na projití Mariahilferstrasse - o nic levnější (třeba Lush má naprosto stejné ceny jako u nás…) ale výběr nesrovnatelný - i v tom blbém H&M. A řetězec Forever21 mi v Česku opravdu chybí…

chenin blanc
8 příspěvků 22.05.12 17:10

nechce se mi kvůli tomu zakládat nové fórum - nějaké tipy na obchody v Drážďanech? konkrétně boty?

Korona
6 příspěvků 22.05.12 18:44

Drážďany v centru nákupní galerie http://www.altmarkt-galerie-dresden.de/…ite/home.php a pak v jejím okolí-nelze minout

firefly
527 příspěvků 22.06.12 16:17
Nákupy ve Vídni - sortiment, tipy, ceny

Nákupy ve Vídni - vyplatí se, co se ceny a výberu týče?

Přemýšlím, že bych si udělala v létě výlet do Vídně, vyloženě za nákupy (a možná mrkla, jestli není v Albertině nějaká skvělá výstava, kterou jsem ještě neviděla a zajímá mě). Občas jsem slyšela, že Vídeň někdo chválí, co se výběru týče.

Tak se chci zeptat, jestli máte zkušenost, jak to je…

Mám dost nekonfekční postavu, jsem malá (takže mi hodně věcí nesedí, což o to, kalhoty se ustřihnou, ale i projmutí sak a šatů mi vychází na mé široké boky), mám nekonfekční velikost bot… Je ve Vídni větší výběr střihů, velikostí atd.?

Jak je to ve Vídni s cenami v porovnání s českými obchody?

Pokud bych se tam vydala, máte tipy na nějaké obchody/obchodní třídy/obchodní centra, která nesmím minout?

Nechtěla bych ani shánět nic konkrétního, prostě projít obchody a doplnit, co nemám, koupit, co mě zaujme. Hodně by mě potěšily malé boty, ale radost mi udělají i šaty, halenky, atd.

Děkuji :)

MartinaMarie
123 příspěvků 23.06.12 09:36
viz 18.11.2011

Stejný název má článek od Ady, je v něm asi 470 příspěvků.;-)

firefly
527 příspěvků 23.06.12 16:14
@MartinaMarie píše:
Stejný název má článek od Ady, je v něm asi 470 příspěvků.;-)

Super, děkuju, já koukala po diskuzích a nějak jsem nic nenašla, omrknu :) Článek mě hledat nenapadlo.

Curry
65 příspěvků 23.06.12 21:41

Nyní probíhají ve Vídni slevy, takže se v ní dají teď sehnat zajímavé kousky za výhodnou cenu.

Mylady2
12409 příspěvků 22.10.12 19:44

Nějaký tip na hotel v blízkosti Kartner strasse s parkováním v hotelu? Kdo má zkušenost?

Gräfin
2634 příspěvků 22.10.12 20:07

Pokud to někoho zajímá - od minulého týdne je otevřené nové nákupní centrum (G3) u dálnice z Brna na Vídeň

http://www.g3-shopping.at/

real.blond
6688 příspěvků 23.10.12 11:54
@Gräfin píše:
Pokud to někoho zajímá - od minulého týdne je otevřené nové nákupní centrum (G3) u dálnice z Brna na Vídeňhttp://www.g3-shopping.at/

Diky za info:) skoda, ze to neni pro me bliz :(

saryvary
664 příspěvků 23.10.12 12:10

@Gräfin 4 hodiny jízdy, ale už jsme to doma začli plánovat.

Mylady2
12409 příspěvků 23.10.12 12:18

@real.blond ale koupíš jinde… Stejně tam toho moc nového není. Furt ty stejné shopy. Radši si zajeďte do Vídně na svařák;-)

Mylady2
12409 příspěvků 23.10.12 12:21

Dotaz - je dobré kupovat v Rakousku prací prášky a gely? Je to stejná kvalita jak v Germánii?

Jiná Realita
13791 příspěvků 23.10.12 12:34

@Mylady2
Skoro jo, ale pozor - je tam nejbližší primark! můj nejoblíbenější hraboshop…

jejda, nechcete tam někdo jet - malý výlet třeba z brna? já tedy to mám ještě kus do brna a nejsem dobrý řidič, ale nemám problém se složit na pohonné hmoty a přispět na svačinu :-)

saryvary
664 příspěvků 23.10.12 12:39

@Jiná Realita Máte to kousek, tak jeďte, pak poreferujete o Primarku. Výběr, ceny… a ták. My letos byli v Berlíně a tam je výbornej. Možná lepší, než Londýn.

Jiná Realita
13791 příspěvků 23.10.12 12:46

@saryvary :) já to právě kousek nemám, autem to mám jen do brna cca 2.5 hodiny a pak ještě do rakouska další odhadem 2(?) hodiny. nejsem schopna tam jet sama, neb tak daleko + zpáteční cesta neuřídím :( a není to ve vídni, takže student agency ani vlak asi nebudou nejlepší spojení z brna.
ale láká mě to moc, to ne že ne. primark spousta lidí odsuzuje, ale já moc miluju hrabárny, takže mě třeba ty londýnské, kde shrabovali oblečení skoro hráběmi, přímo fascinovaly :-D

Mylady2
12409 příspěvků 23.10.12 12:50

@Jiná Realita ;-) podle mě tam z Vídně pojedou nějaké grátis busy ne? To tak bývá u těch velkých shopů.
Ano primark je zábavný… Taky tam samo něco občas koupím. Mají tam dobré vychytávky;-) ale teda kvalita je horší jak ZARA:-)
Radši mi poraďte s tím práškem;-)

saryvary
664 příspěvků 23.10.12 12:55

@Mylady2 Tak jestli nevadí, že jsem si tam prášek kupovala všehovšudy jednou (zato více druhů), tak odpovím :-) Kvalita výborná, cena ale vyšší, než v Německu.

Mylady2
12409 příspěvků 23.10.12 12:58

@saryvary tak super! Jestli je to stejné tak si to tam nakoupím;-) nechce se mi pro to jezdit do Drážďan. Díky za info.

Příspěvek upraven 23.10.12 v 14:18

real.blond
6688 příspěvků 23.10.12 14:14

@Mylady2 na svarak bych rada, ale kdo by ridil zpatky :) leda dat svarak hned rano po prijezdu a pres den vystrizlivet:) ja bych rada mrkla do tohohle obchodnaku, kdyby byl treba hodinu a neco cesty.. A kdyby dalnice nebyla tak katastrofalni. Obchody plus minus stejne, ale na Morave jich stejne vetsina neni. Ale asi je to pro me jen trochu bliz, nez do Prahy.

Mylady2
12409 příspěvků 23.10.12 14:18

@real.blond tak dálnice je v pohodě…ale ještě před měsícem byli hned za hranicemi supr objíždky;-( bleé´ člověk aby jel za kamionem 40km/h… To je běs. Jináč po dálnici se to dá švihat bleskurychle.
A alko vyřešit tak, že tam člověk přespí v romantickém hotelu na Kartner strasse;-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit