Námořnický styl

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dandiela
3 příspěvky 10.05.13 14:05
Námořnický styl

Ahoj, mám velice oblíbený styl oblečení Navy, mám taková trika, boty a nyní jsem si koupila šaty. Kupovala jsem je přes net, moc se mi líbily, jsou jedinečné retro, jenže mám takový „problém“. Nevím jestli mám dostatečné sebevědomí na to abych tak odlišné šaty nosila :-/ Podívejre se na ně, co si o tom myslíte? nosili by jste takové šaty? mám si dodat odvahu? Sluší mi, jsem vysoká a štíhlá a myslím, že když si vyčešu své černé vlasy do culíku na horu, tak by to mohlo vypadat pěkně… Ale pořád odlišně :-)

Reakce:

gabous
196 příspěvků 10.05.13 14:07

Mně ty šaty tedy nepřijdou ničím odlišné. Prostě bílé hezké šaty se zavazováním za krkem a modrými detaily. Klidně bych je nosila.

Kalanka
707 příspěvků 10.05.13 14:08

V klidu je noste, neprijdou mi nijak vystredni.

Casmaria
761 příspěvků 10.05.13 14:08

Tak když si myslíte, že Vám sluší, tak není co řešit ne? Jako nejsou až tak odvážné jak jste popisovala… Mě se líbí :-)

dandiela
3 příspěvky 10.05.13 14:13

Tady na té fotce nejsou moc vidět detaily, které z těch šatů dělají fakt, jak kdyby mi přišly ze 60. let :-)

MP Markys
136 příspěvků 10.05.13 15:00
Moc nóbl

Na té fotce jsou hodně elegantně stylizované. Co takhle bílé nebo pruhované tenisky, červené sáčko nebo bundičku, červený šátek na krk atp.?

Kokoska1  10.05.13 19:14

@dandiela Ach, kéž bych na něco takového měla tělo!

GalianosjednimL  10.05.13 19:21

Přidám se k @MP Markys, mrkněte se inspirativně na J. P. Gaultiera ten v tom námořnickém docela jede a s červenou to kombinuje.
Jinak tuším Mil-Tec vyrábí ty bílé námořní čapky. U chlapů to už je přímo mariňácké, ale ženy s tím vypadají docela dobře. Myslím, že ji lze koupit v army shopech.

bassetlady
48 příspěvků 13.05.13 20:35
@GalianosjednimL píše:
Přidám se k @MP Markys, mrkněte se inspirativně na J. P. Gaultiera ten v tom námořnickém docela jede a s červenou to kombinuje.
Jinak tuším Mil-Tec vyrábí ty bílé námořní čapky. U chlapů to už je přímo mariňácké, ale ženy s tím vypadají docela dobře. Myslím, že ji lze koupit v army shopech.

dovolím si poopravit mariňák není námořník!!! mariňák je příslušník námořní pěchoty a námořník je příslušník námořnictva ( ten nosí tu čapku)

GalianosjednimL  13.05.13 20:58

@bassetlady Děkuji za upozornění, ale hoďme to na plichtu, co říkáte? Tohle jsou oba, alespoň podle textu myslím Mariňáci. Je možné, že se mýlím, ale v tom případě jsem to bral podle této fotky.

bassetlady
48 příspěvků 13.05.13 21:18
@GalianosjednimL píše:
@bassetlady Děkuji za upozornění, ale hoďme to na plichtu, co říkáte? Tohle jsou oba, alespoň podle textu myslím Mariňáci. Je možné, že se mýlím, ale v tom případě jsem to bral podle této fotky.

vzhledem k tomu, že nejsem schopna identifikovat co se přesně skrývá na černobílé části obrázku ale podle oné čapky je to námořník a ano to v popředí je mariňák tzn. že blb je ten kdo napsal popisek k té fotce :-DD
sailor - námořník
marine - mariňák

GalianosjednimL  13.05.13 21:28

@bassetlady Ta malá fotka je velmi známá, akorát si nevzpomenu na název.

Park
427 příspěvků 13.05.13 21:34

Libajici námořník na tajmskver vod eisenstaedta ;)

uu  13.05.13 21:35

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 15:44

GalianosjednimL  13.05.13 21:37

@uu @Park No, ještě že Vás tady mám :) Dík

bassetlady
48 příspěvků 13.05.13 21:49

@GalianosjednimL

no vida jak jsme si navzájem rozšířili obzory :-D

uu  13.05.13 21:50

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 15:43

GalianosjednimL  13.05.13 21:58

@uu Neee, všimni si, jak se ji ve vášni podlamují kolena :)to odpružila :)

superla
64 příspěvků 13.05.13 22:34

Koukněte na tenhle blog http://kittenskladkammare.blogspot.cz/ - ta slečna miluje retro, problém „odlišnosti“ vůbec neřeší a jen tak mimochodem také výborně šije a přešívá. Nebo spíš je to přesně obráceně: perfektně zvládá řemeslo, rozumí materiálům, má svůj osobitý vkus a pojetí estetiky - a díky tomuhle všemu nepotřebuje teoretizovat o odlišnosti a zkoumat svoje sebevědomí. Kam se ni hrabou blogerky ve skinnech a teniskách, které se pyšní svým DIY ustřiženým tričkem :-)

continuity
5851 příspěvků 13.05.13 22:50

@superla to je nadhera! polovicu z toho, co tam ma by som z fleku nosila. fakt pre mna obrovska inspiracia a hlavne ma i sukne, co nie su dlan nad koleno, max po kolena, co mne uplne nevyhovuje.

radkasil
34 příspěvků 14.05.13 10:06
@gabous píše:
Mně ty šaty tedy nepřijdou ničím odlišné. Prostě bílé hezké šaty se zavazováním za krkem a modrými detaily. Klidně bych je nosila.

Přesně tak, možná že jsou i právě těmi modrými námořnickými dekory obzvláštněny. Nebála bych se jich vůbec.

007bohunka
658 příspěvků 07.04.14 10:58

Já mám pro dcéru objednané už asi měsíc šaty v námořnickém stylu je to spíše šatovka. Knoflíky jsou kulaté a mají tam kotvičky jsou tmavě modré a dole je lem bílý. Snad se jich dočkáme.

andulka01
1364 příspěvků 08.04.14 09:50

V námořnickém ujíždím asi tři roky (jachtaříme, takže je to takové jasně ložené) a cokoliv má kotvičky, pruhy, knoflíky, to musím mít. Uvedený HB Motley dress je nádhera, vůbec bych se toho nebála, bez spodničky to vypadá zcela normálně. Mám od HB podobné šaty viz. obrázek a plánuji další: http://www.amazon.co.uk/…ref=sr_1_283?…

Brep
584 příspěvků 08.04.14 13:38

Lazy 50's Eye uvažuje o šití těchto kalhot a já vím, co si v létě ušít :D odkaz na fb

Josefka
346 příspěvků 09.04.14 17:07

Já miluju tuhle sukni. Kde k ní přijít?
Jinak pro zakladatelku: jestli jsou ty vaše šaty vel. 44 a neunosíte je, tak se hlásím ;-)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit