Náramky Pandora

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lim
320 příspěvků 09.11.12 10:30
náramky Pandora

Zamilovala jsem se do náramků Pandora…má tady někdo zkušenosti? Přítel mi ho coby starožitník rozmlouvá, protože podle něj nemá cenu investovat tolik peněz (a že to není zrovna levný náramek) do něčeho co není ze zlata nebo s diamanty..Co vy na to? Má někdo? Líbí se Vám?
 http://www.pandora.net/cs-cz

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

666mahu
1490 příspěvků 09.11.12 10:38

Myslím, že se dělají jak stříbrné, tak zlaté. Jsou hezké, ale předražené. Jsem stejného názoru jako váš přítel. ;-))
Zlato a diamanty mají vždy přednost. Luxusní klenotnické firmy dělají hezčí šperky. Osobně se mi víc líbí náramky s přívěsky (tzv. žebrácké).

gabous
196 příspěvků 09.11.12 10:42

Mně se líbí moc, ale také mi přijdou zbytečně drahé.

continuity
5851 příspěvků 09.11.12 10:45

Delaji stribrne, zlate i s diamanty. mne se to taky zda zbytecne moc penez. ale mne se zda zbytecne vrazet penize i do Swarovskeho :D

Kateff
109 příspěvků 09.11.12 10:47

Mám náramek, jen tedy od značky STORM. Dostala jsem ho od rodičů k Vánocům a k tomu tři korálky, byly jako sada za příznivější cenu. Přijde mi to jako hezký nápad, mít korálky jako památku na někoho, sbírám je postupně, třeba dostanu od babičky, od přítele, ono se to nakonec naskládá :) A ani prázdnější nevypadá špatně, když tam dáte „stoppery,“ tak se korálky nerozjíždí.

Curlygirl
1901 příspěvků 09.11.12 10:49

Celkem se mi líbí, ale není to nadčasové a bála bych se, že mě to omrzí. Když už šperky, tak zlato a brilianty v klasickém designu, ty vydrží navždy a netratí tolik na ceně.
(pokud vás to ale extra finančně nebolí, jděte do toho, proč ne)

666mahu
1490 příspěvků 09.11.12 10:50

@Lim, existuje ještě něco podobného - Lovelinks.

Mylady2
12409 příspěvků 09.11.12 10:51

Taky mě to tedy nijak neuchvátilo …to radši něco malého u tiffany's než pár náramků pandora:-)

Curlygirl
1901 příspěvků 09.11.12 10:58

@Mylady2 máte něco od Tiffanyho?

Mylady2
12409 příspěvků 09.11.12 11:00

@Curlygirl :-) ne! Ale chtěla bych…aspoň jednu věc;-p

Curlygirl
1901 příspěvků 09.11.12 11:03

@Mylady2 mně se to taky moc líbí, ale já jsem zas lempl na šperky. Nosím je minimálně a když už, tak něco naprosto klasického minimalistického, abych to nemusela střídat podle oblečení a myslet na to.. Takže si je raději nekupuju… V tomhle jsem aspoň naštěstí racionální.

Mylady2
12409 příspěvků 09.11.12 11:07

@Curlygirl šak to je dobře! Žena si šperky kupovat nemá…má je dostávat od muže (ženy)

Curlygirl
1901 příspěvků 09.11.12 11:12

@Mylady2 já je ani už radši nechci dostávat musím říci. Už mám de facto, co jsem chtěla a co považuji za základ a co mi bohatě stačí napořád :-) (tzn. asi troje náušnice s brilianty, žluté, bílé zlato, různě veliké ty páry, řetízky nenosím, náramky taky ne; max ještě nějaký ten prsten bych snesla :-))

Lim
320 příspěvků 09.11.12 11:14

Že dělají i ze zlata a s kameny vím, ale přeci jen to není nadčasová klasika, proto jsem zatím dala na přítele. Peníze mi za něj není líto dát, ale nějak se nemůžu rozhoupat, zda za tu cenu stojí. Když máte třeba právě Tiffanyho nebo pořádný kámen, tak je hodnota nepopiratelná, ale Pandora je prostě jen Pandora:)
Každopádně děkuji za rady milé dámy:)

Mylady2
12409 příspěvků 09.11.12 11:17

A kolik to vlastně stojí?

Lim
320 příspěvků 09.11.12 11:25

No náramek kde je zlaté zapínání tak přes osm tisíc. Jen stříbrný kolem 1500 Kč. Jednotlivé korálky a přívěsky 1000-9000,– podle toho z čeho…

666mahu
1490 příspěvků 09.11.12 11:26

@Lim, maličké diamantíky se opravdu nemohou rovnat s větším kamenem.
Kdyby jednou nebylo na chleba, tak diamant můžete prodat, o náramek Pandora asi rvačka nebude. :-))

@Mylady2, ve zlatě je každý přívěšek v řádu tisíců, takže plný bude tak kolem 100. :D A tak nesmysl, za ty peníze jsou mnohem lepší kousky.

Sleepy
193 příspěvků 1 inzerát 09.11.12 12:00

Vůbec se mi to nelíbí. Ty přívěsky mají nevkusný design, vypadají hrozně lacině, jako něco, co si člověk koupí třeba v C&A. Nejsem zrovna odborník a naživo to může být jinak, ale nezdají se mi ani nějak precizně zpracované. Nebo to je možná úmysl…Nevím, prostě nic moc a za hodně peněz.
Kdybych už si od nich něco kupovala, tak bych si spíš vybrala z náušnic nebo hodinek.

ernst
8 příspěvků 09.11.12 13:44

http://bizuteria-eshop.sk/

Tiež som nad nimi rozmýšľala, ale dospela som k názoru, že tak či tak za chvíľu módna vlna opadne a zostane ležať v skrini. Keď už, tak náramok s perlami ;)

baltik
1704 příspěvků 09.11.12 14:33

Mne se libi ta myslenka, ze se sbiraji koralky, ktere maji pripominat nejakou udalost a ze kdyz zena ma takovyto naramek, tak se ji pak nekupi nesmyslne darky/bizu od rodiny a vsichni vi, co ji muzou davat.
Na druhou stranu je to jednoznacne predrazene.
Ja jsem dala ten zakladni naramek s jednim koralkem svagrove na vanoce a nikdy jsem to na ni nevidela, tak jsem se asi nestrefila do vkusu.

kacenka.smile
427 příspěvků 09.11.12 19:42

Mně se to líbí moc, je to hezký nápad, ale ta cena se mi přece jenom zdá vysoká.

yamama
184 příspěvků 09.11.12 21:20

Kdyz se Vam libi, neni co resit… Pokud Vas 1300 korun nezruinuje, tak do nej jdete a uzijte si ho. Anebo se zareknete a nasetrete si na neco skutecne unikatniho, co zdedi Vase vnoucata. Ale pokud jste mlada, tak na diamanty a zlato mate klidne cas - udelaji vam radost v kazdem veku. Kompromisni varianta: kupte si Pandoru a kazdy mesic si davejte treba stovku stranou… az jednou objevite svuj vysneny, skutecny sperk, bude se Vam to hodit.

Sibyla
2639 příspěvků 09.11.12 22:32

@Sleepy 100% souhlasím.

Marionette
40 příspěvků 10.11.12 01:12

Zaklady na tyhle naramky se prodavaji i zvlast jako komponenty - Takze jednak si clovek muze sestavit naramek jak se mu barevne zlibi a druhak ho ma za cenu nakladu - A ta neprevysi 300-400
Ve forme sbirani to neznam, ale ta idea se mi libi, ikdyby mel byt „kazda pes jina ves“.
Hezke nejsou jenom perly a zlatnicke sperky :P Videla jsem ted nedavno v jednom obchode (Kamenny mistni, zadny retezec, takze informace o miste vcelku k nicemu) prave koralky na pandora naramky, kus okolo osmi korun, vyber ze ktereho se da dobre vypadajici bizuterie urcite sestavit.

eveK
333 příspěvků 10.11.12 07:13

Když už, tak hlasuji spíše pro toto http://www.trollbeadscz.com/ Zdají se mi hezčí. Já mám zatím jen tento http://trollbeadscz.com/…dd_image.php?… a miluju ho :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit