Náušnice - jaký typ nosíte?

Fotoalbum tématu (40) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nanjua
961 příspěvků 24.09.13 20:33
Náušnice - jaký typ nosíte?

Měla jsem různá období. Od období velkých stříbrných kruhů přes pecičky z chirurgické ocele až po bižu ale stále nemohu najít to pravé „ořechové“. Celé léto jsem nosila jednoduché visací náušnice s tyrkysem, pěkně se k letnímu oblečení hodily a podtrhovaly rozvolněný styl. I teď se snažím oblékat ležérně ale se šperky si nevím rady. Nechci nosit „šunt“ ale nic moc na pohled honosného se ke mě vůbec nehodí. Co nosíte vy?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

mikita.miki
1931 příspěvků 24.09.13 21:00

@nanjua všechno! pecky, kroužky, šperky, šmuky… ale vlastně nejraději mám orientálně se tvářící šmuky, to je moje. ale kdyby mě někdo poctil dárkem s těmito šperky ve zlatě, zlobit se teda nebudu :-D

Ceresa
465 příspěvků 24.09.13 21:03

@nanjua mam nespocetne nausnic. Od vinylovych, pres porcelanove az po ty z drahych kovu. Nastesti snesu vsechny materialy. Nausnice menim temer kazdy den a doladuji je ke zbytku obleceni. Nejoblibenejsi jsou prave ty porcelanove, ktere jsou rucne malovane.

djuwi
19 příspěvků 24.09.13 21:16

Před rokem jsem si koupila od Swarowskiho takové ty třpytící se koule - vypadají jak zmenšené diskokoule. A i když jsou okoukané, neoriginální a už vyšly z módy, jestli teda někdy v módě byly, nemůžu je přestat nosit. Krásně se třpytí a já se v nich cítím o něco víc krásná, než bez nich. Prostě si nemůžu pomoci. Oproti dřívějšku je to určitě změna, protože náušnice jsem nosila dřevěné, z korálku, spíš takový hippies styl.

Nyxx
512 příspěvků 24.09.13 21:56

Mám ráda šperky. Často nosím perlové naušnice nebo naušnice z portugalského stříbra.

real.blond
6688 příspěvků 24.09.13 21:58

Rada nosim trpytive nausnice. Vetsina jich je Swarovski. Nemam rada drevene, umelohmotne, z dratku a koralku apod..

Harmonika
244 příspěvků 24.09.13 22:05

Neumím si představit nosit jen jedny náušnice, tzv. univerzální, co se hodí ke všemu. Každý den mám jiné, ladím k oblečení, ale i k účesu - k drdolu třeba dlouhé visací, které podtrhují můj dlouhý krk, k culíku zase spíš menší typu jednoduchý korálek nebo klipsy, zatímco k rozpuštěným vlasům nosím spíše různobarevné pecičky, protože do vlasů vkládám čelenky (stejná barva peciček jako čelenky). Jediný typ náušnic, který mi nesluší, jsou právě kruhy, ať už samostatné nebo dozdobené korálky. Mám totiž oválný tvar obrouček brýlí a to se prostě tluče. Jsem ráda, že snesu různé materiály, neumím si představit být tímto omezena (ale co by mi zbývalo než si zvyknout, že). Přestala jsem nosit vlastní výrobu, možná jen sugesce, ale měla jsem pocit, že je vidět, že jde o levný home-made „šunt“, takže už kupuju bižu v obchodech typu Orsay atd. ;) Své nejoblíbenější nevím, ale šéfovi se hrozně líbí lékorkové z fima. Pochopitelně, když má lékorky rád. :-D

Lettie
426 příspěvků 24.09.13 22:08

Nosim jen pecky, visaci nausnice mi neslusi, mam uzky oblicej a vysedle licni kosti, tak protahovat nepotrebuju a kruhy se mi nelibi. Navic jsem lina si nausnice menit, takze sice vlastnim nekolikery pecky Frey Wille, nejake perlove by se taky nasly, ale ve vysledku 99% casu nosim briliantove pecky, ktere uz mam asi deset let a temer je nesundavam.

Jetthro
1129 příspěvků 24.09.13 23:12

Nosim stale jedny a nemenim, je to takova moje mala znamka punku a stejne pod vlasama nejsou videt :) mam v kazdym uchu 2 dirky, ve spodnich mam fake plugy s pavouky (paradoxne se tech zivych opravdu stitim). Pavoucek vypada skoro stejne jako tenhle 

na druhem konci pak neni placka ale takovyhle hrot

V hornich dirkach - v jedne cca tohle v druhe pak maly cerny hrot :)

Vlastne kdyz o tom tak premyslim tak nejake „damske“ nausnice ani nevlastnim, natoz treba visaci. Jenom ruzny puvodem piercingy kdyby me nahodou to co mam v usich ted nekdy prestalo bavit, coz se zatim nestalo :D

ještěřička
2370 příspěvků 27 inzerátů 25.09.13 07:52

Mám od každého něco, každý den si beru jiné dle outfitu a často si je kupuji, protože bižuterie je opravdu levná. K vyčesaným vlasům si beru spíše nějaké nenápadné, drobné a k rozpuštěným visací, zdobené, dlouhé. Podle toho, co o sobě píšete, bych na vás viděla něco takového:

yourcandy
476 příspěvků 25.09.13 08:46

Perličky nebo kamínky, vše do stříbrného odstínu nebo bílé zlato.Jsem takový holčičí typ a mám ráda jemné věci. Když nosím v létě styl bohochic, strašně by se mi líbily naušnice visací třeba s pírky. Ale přijde mi to na ženskou 36 let, už přehnané. Teď je moje nejoblíbenější naušnice- miniaturní kroužek v pupíku. Vrátila jsem se k němu po deviti letech, kdy jsem zhubla 6 kilo a mám zase hezké břicho jako za svobodna :-)))

Nikdy bych nenosila klipsny :-))))

MP Markys
136 příspěvků 25.09.13 08:58

Ráda nosím náušnice s polodrahokamy nebo s perlami. Mám pár designových stříbrných náušnic. Na léto i visací, v zimě mám raději krátké a menší náušnice, aby nezachytávaly za rolák, šálu, límec apd. Posílám fotku mých nejnovějších.

moet.de.foret  25.09.13 09:07

Já mám radši menší, buď pecky nebo takové ty visací „kuličky“ (jak se tomu říká? :) ) ale jak začínám nosit kratší vlasy tak přemýšlím že si pořídím pár jednoduchých visacích dlouhých „řetízkovitých“

Alizon
1233 příspěvků 25.09.13 09:25

Nosim zasadne stribrne pripadne z bileho zlata s nejakym kaminkem, zlute zlato mi neslusi a drevenou/koral­kovou/umelohmot­nou a podobnou bizuterii nemam rada a nehodi se k memu stylu a asi uz ani veku. A taky nesnesu vsechny kovy.
Nosim vetsinou jednoduche pecky s vetsinou s kaminkem nebo i neco takoveho jako je na posledni fotce.
Nenosim kruhy a dlouhe visaci nausnice. Neslusi mi.
Pokud nechcete nosit vylozene sunt ale na druhou stranu ani nic honosneho libi se mi tady i tip od @ještěřička
Jinak mou vkladane fotky jsou z obchodu Venizi, kde jsem si ted dvoje stribrne nausnice koupila (bohuzel ty moje konkretni tam uz nevidim) http://www.venizi.com/…earring.html
Maji tam pro me za prijatelnou cenu nausnice na „bezne noseni“. Link vkladam jen pro inspiraci dalsich typu nausnic, ktere se mi vsechny docela libi, v CR obchod stejne asi neni.

Příspěvek upraven 25.09.13 v 09:29

Garfie
4452 příspěvků 25.09.13 09:26

To je dobrá otázka. Vlatně žádné. :-) Vždycky jsem měla naušnice jen jako doplněk (takže jsem je po příchodu domů-nejpozději na noc-sundávala). Jako puberťačka jsem nosila dlouhé výrazné, orientální nebo smaltované, pak jsem se naopak zamilovala do menších pecek, většinou modrých. A pak jsem najednou zjistila, že mě v uchu obtěžují. Teď si občas nějaké koupím, protože se mi naušnice strašně líbí, ale vůbec se v nich necítím! Vezmu si je tak 2× do roka-jen na nějakou zvláštní příležitost-a v tom případě nějaké třpitivé…Chtěla bych to změnit, tak uvidím, třeba sem přispěju ještě později.

Oveeec
1368 příspěvků 25.09.13 09:44

Veliký! Barevný!! Hodně!!!

Lamicka  25.09.13 09:59

@nanjua bižuterii poslední rok nemůžu nosit (a myslím, že mi ani nesluší), takže mám jednoduché hladké silnější kroužky ze žlutého zlata, pak širší malé kroužky se zirkony z bílého zlata, perličkové pecky, onyxové pecky, pak kroužky ze stříbra se zavěšeným onyxem. K nim ladím náramky.

Pokud píšete, že máte uvolněný styl, tak bych volila visací, něco ve stylu obrázků od @Nyxx .

Lamicka  25.09.13 10:01

@ještěřička prosím, ty obrázky jsou od konkrétní značky/prodejce nebo náhodně vybrané z googlu?

Lola  25.09.13 10:15

Zlato bílé, žluté i růžové. Styl podobně jako @Alizon, tedy nepříliš nápadné a decentní. Všelijaké extravagantní komedie ráda obdivuji na mladých děvčatech nebo bohémských umělkyních, ovšem v mém věku a s mým povoláním cítím jako vhodné působit seriózně a neextravagantně, ostatně odpovídá to i mému celkově střízlivému stylu.

Alizon
1233 příspěvků 25.09.13 10:16
@Lamicka píše:
@ještěřička prosím, ty obrázky jsou od konkrétní značky/prodejce nebo náhodně vybrané z googlu?

Pripojuji se k dotazu, ty prvni me zaujaly.

andreama
228 příspěvků 25.09.13 10:46

Obvykle nosím jen stříbrné kroužky se zirkony, ale když někam razím, tak teď jsem si oblíbila tyhle http://1url.cz/3qoj
od výrobce http://1url.cz/tqoT

gummybee
4595 příspěvků 25.09.13 10:53

Můj dlouhodobě nejoblíbenější kousek jsou tyhle porcelánové od no ne design (bohužel mám pocit že teď už nějak netvoří)

pak taky tady ty od jaradesign, vypadají hrozně křehce a hodí se snad ke všemu

stejně jako tady ty nádhery od zdeňka vacka

jinak nosím kde co, od visacích po pecky, dražší kousky i bižu, elegantní i vtipné.. mám to štěstí že mám dobré ucha, takže můžu nosit klidně i rezavé hřebíky :)

stricc  25.09.13 12:27

Já nemám propíchnuté uši, takže náušnice mám přesně troje, visací klipsy, jedny černé s korálky, druhé s takovým zlatým řetízkem a ještě jedny, co původně vypadaly jako takový uzel z kočičího zlata, tak ty jsem trochu upravila lakem na nehty a hodí se mi k jedné indické sukni, co má červenozlatý rantl, ale stejně je skoro nenosím. Zatím mám dojem, že to stačí. Nosím je jen na ven, jakmile přijdu domů, je to to první, co sundávám, kolikrát ještě dřív než boty.

stes  25.09.13 13:01

Náušnicemi jsem posedlá, nosít můžu zlato, stříbro, platinu i šmuk - ten nejraději, protože za málo peněz hodně muziky. Celkově nosím víc stříbro, ale v létě k opálené pokožce zlato i „zlato“ nebo „měď“, protože to líp vypadá. Tohle jsou některé moje úlovky za poslední cca 2 měsíce (+ asi 10 ks z dovolených). Omlouvám se, že jsem to tu trochu zahltila.

Bookworm
222 příspěvků 25.09.13 13:08

Náušnice nosím všechny možné, hlavně barevné, moc neužiju pravé zlato/stříbro.
Nejradši si vozím náušnice jako suvenýr :) nemusí to být celé náušnice, stačí třeba přívěšky, doma z nich pak náušnice dotvořím. Když si je pak vezmu, vzpomenu si na dovolenou. Např. dneska mám z korálků z Ukrajiny :)
Vtipná věc - jak jsem přešla z období takového toho nošení jedněch nenápadných náušnic ke všemu (cca 8 let zpět) a koupila si první výrazné visací náušnice v Itálii, všichni si jich všimli a začali mě zásobovat dalšíma a dalšíma (na narozeniny, Vánoce), tak se moje sbírka pořád pomalu rozrůstá… :D nedávno jsem to počítala a je to skoro 50:50 - koupené:dárky.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit