návleky na nohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

seznam.mih  09.12.11 10:07

Víte když mi bylo tak 11-13, tak jsem ráda četla časopis W.I.T.C.H. Možná to někdo zná, někdo ne, ale jedna hrdinka nosila takové návleky Hrozně se mi její styl líbil, ač jsem věděla, že prostě nemám figuru na podobnej model :) ale hlavně jsem v obchodě žádné podobné návleky nikdy neviděla. V posledních letech se ty návleky vyrojily jak houby po dešti.
A tak jsem si nyní říkala, jestli by hodně blbě vypadalo na malé, prsatoprdelaté slečně, kdybych si vzala zimní kotníkové boty na podpatku a k nim právě podobné návleky, že by to imitovalo jakýsi kozačky, ale protože mám silná lýtka, tak většina sortimentu v obchodě pro mě není.
A potom se ptám, jestli ste někdo neviděl podobné návkleky někde v obchodě? Nechci takový ty návleky, co zcela obtáhne lýtko, jako v nejnovějším článku, ale opravdu jako má ta holčina na obrázku? :) snad víte, jak to myslím …

Reakce:

mwich
115 příspěvků 09.12.11 11:05

Něco podobného řeším v diskusi pod článkem Zelené tkaničky. Nejde mi ale o tyto vlněné moderní, nýbrž bych se rád dopátral, co přesně za artefakt má na sobě ten gentleman z filmu Podraz (The Sting), jehož příběh se odehrává kolem roku 1936.

Ten to má ale naopak pod oblekovými kalhotami. Ještě to je vidět tady:
http://www.youtube.com/watch?… v čase 1:27.
Někteří říkají, že má buď bílou botu a přes ní černý gumový návlek na chodidle, jiní že má čenou botu vykrojenou jako dámské lodičky, které tehdy mohly být v módě, a šedou ponožku, jiní zase tvrdí, že má botu ušitou z černé kůže a šedé látky.
Já si naopak (podle chování té látky při pohybu) myslím, že má takový nějaký návlek vyrobený z jemné látky.

seznam.mih  09.12.11 11:10

Já teda z těhle záběrů vidím velký kulový. pro mě to jsou prostě boty a ponožky nu :) nevidím na tom nic zvláštního.

mwich
115 příspěvků 09.12.11 11:21

Na to jsou ale dost nízké a na pánské moc vykrojené, a kdo by si v tuhé zimě ke kabátu bral takhle letně vykrojené boty…

Mori  09.12.11 11:22

Mwich: To je přece psí dečka jako v Někdo to rád horké! (a je to bílej návlek na botě, viz wiki http://cs.wikipedia.org/…D_de%C4%8Dky )

Mori  09.12.11 11:30

A seznam.mih, já je viděla, ale nejsem v Čechách, takže konkrétně ti neporadím. Nicméne existujou.
Jo a na asosu mají např tohle: http://www.asos.com/…product.aspx?…
nebo http://www.asos.com/…product.aspx?…

MP Ava
248 příspěvků 09.12.11 12:26
seznam.mih: nechci ti kazit radost, ale trochu se bojím, že tohle je přesně móda, která nebude na prsatoprdelaté malé slečně (krásně ses vystihla) vypadat dobře… opticky to zkracuje a hlavně dost rozšiřuje nohu. fakt. Nebo je nos jenom na doma :)

billie
369 příspěvků 09.12.11 12:42

ja súhlasím s Avou - myslím, že takto nariasené návleky pod kolená budú strašne rozširovať lýtka. Nemôžem si pomôcť, ale mám pocit, že návleky pod kolená vo väčšine prípadov skracujú nohy. Pokiaľ túžiš po návlekoch, skús nejaké obtiahnutejšie a vyššie. Ja ich nosievam tak do 1/3 stehna a myslím, že to vyzerá oveľa lepšie (potom k nim samozrejme treba aj o niečo kratšiu sukňu/šortky).

zelitschko  09.12.11 13:28

mwich: to jsou bílé návleky, takové se tenkrát nosily - se šňůrkou pod patu, nosily se zvenku na botách. Říká se jim psí dečky. K vidění jsou třeba v Někdo to rád horké, kde má hlavní padouch přezdívku Psí dečka :)

MP fay
17 příspěvků 09.12.11 16:35

seznam.mih: Návleků je teď všude plno a nejen těch obepnutých, ale jestli nemáš perfektní štíhlé nohy, tak bych si to rozmyslela. Já už návleky na malých prsatoprdelatých slečnách viděla a nebylo to nic moc. Minulý rok, když ta móda začínala se mi to strašně líbilo. Naštěstí mi to kamarádka rozmluvila, protože nohy, hlavně lýtka, mám ke své své postavě fakt tlusté a není potřeba na to upozorňovat. Jinak to, co má na sobě ta komiksová postavička, mi spíš evokuje takové ty yetti boty - http://www.omlazeni.cz/…_1_bazar.jpg , které se mi naopak docela líbí… ale tlustá lýtka jsou tlustá lýtka.

seznam.mih  09.12.11 21:59

No tak právě jsem se ptala, jestli by to nevypadalo líp, kdybych si vzala k tomu boty na podpatku.

modra_kocka
903 příspěvků 09.12.11 22:26

seznam.mih: ty chceš vypadat jako kreslená postavička? Děvče zlatý, zpátky do reality :) Vždyť je to jen kresba. Nemá ani stejné poměry, jako lidské tělo. Neblbni. Takhle nebudeš vypadat NIKDY. Nikdo nikdy nebude vypadat tak, jako kreslená postavička. Zvlášť když nemáš postavu, která by se ji aspoň vzdáleně podobala.
Znáš Kissie? Švédská blogerka, co chce vypadat jako Barbie. Projdi si pár fotek, zvlášť ty, kde je vidět celá postava - takhle vypadá Barbie v reálu. http://www.kissies.se/

Ani  09.12.11 23:01
Kocko, myslím, že seznam.mih je jasné, že nebude mít stejné proporce. O to ale přece vůbec nejde :)

Seznam.mih: Já bych do toho s botama na podpatku šla, stejně minimálně polovinu dojmu udělá to, že z toho budeš mít radost, a že se v tom budeš cítit dobře. To je nakonec vždycky nejdůležitější.

Btw realita sucks ;) jen z ní pryč :)

Ani  09.12.11 23:10

A možná budou lepší ty obepínající, ideálně pletené tak, aby tvořily vertikální proužky. Ty namuchlané tvoří horizontální, myslím, že jsou spíš horší.

modra_kocka
903 příspěvků 10.12.11 09:43

Ani: nepůjčíš mi své růžové brýle? :)

MP Motyka
29 příspěvků 10.12.11 12:17

Zdravím, já jsem sehnala v těch vánočních stáncích na Míráku v Praze nakrabacené a volnější u kotníku a nahoře na lýtku úzké a napnuté (150,–). Ale i z mých relativně normálních noh to dělá polena. No co, k polobotkám se mi to hodí, je pravda, že je mám bez podpatku, možná kdybych si vzala podpatky, tak to nebude vypadat tak široce, jenže to zase odporuje mému cítění ležérního-volnočasovýho oděvu, který má být bez podpatku.

MP Meri
1322 příspěvků 10.12.11 17:25
modra_kocka ha detto : Znáš Kissie? Švédská blogerka, co chce vypadat jako Barbie. Projdi si pár fotek, zvlášť ty, kde je vidět celá postava - takhle vypadá Barbie v reálu. http://www.kissies.se/
Co to je??? Škoda, že nerozumim švédsky, tušim, že to bude pěkný počteníčko. Proč si fotí peníze, to je nějaký nová móda nebo co?

zelitschko  11.12.11 01:22

Meri: myslím, že ta holka došla tak třikrát tak daleko než kde kdy barbie byla :D to je přestajlovaný bárbípeklo :D

MP Meri
1322 příspěvků 11.12.11 18:26

Kvůli ní se snad naučim švédsky:D Jiné vesmíry mě vždycky zajímaly:D

mwich
115 příspěvků 11.12.11 20:31

Meri : „Proč si fotí peníze“
Protože to jsou peníze, co našetřila na plastickou operaci nosu ;-)

billie
369 příspěvků 11.12.11 20:34

ja som si to nechala preložiť prehliadačom do angličtiny a bolo to potom relatívne čitateľné (určite menej kostrbaté ako do slovenčiny/češtiny) …a áno, je to ako z iného sveta :)

12.12.11 06:21

I like tory burch shoes , it's so beautiful.Now, tory burch sale update on the classic Reva!
ice hockey jerseys in coffee.
2011 hot ray ban sunglasses is on hot selling now,
We are major in worldwide NHL jerseys and hockey jerseys .

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit