Názory na příčesky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Julia55
41 příspěvků 10.02.15 23:19
Názory na příčesky??

Ludkovia zaujima ma aky mate nazor napriklad na pricesky clip in?? Vzdy ked to odporucam kazdy len prska! :D Zaujima ma ci som len ja taky magor ze si obednavam clip iny alebo najde sa tu jeste niekto taky? A ked ano, ake mate stym zkusenosti? Pridu vam to vyhozene peniaze?

Reakce:

Markéta41
8 příspěvků 02.03.15 13:28
Clip-iny

Ahojky, určitě jsi naprosto normální :-). Nosí to hodně holek a když se podíváš na fora, vždy je tam o tom zmínka. Nepřijdou mi to vyhozené peníze, spíš naopak. Já je nosila, ted uz mám docela vlasy dlouhe, tak je nenosím. Ještě akorát ted mi s tím kadernice neco pekneho učeše.

Lenanna
4 příspěvky 17.04.16 21:06

Ahoj odkud máte clip iny z pravých vlasů, chtěla bych aby byly kvalitní a vydržely když už si je budu kupovat, díky

Amun
888 příspěvků 25.04.16 15:33

Ja osobne clip in moc rada nemam, protoze na kazdem, kdo je zatim mel, jsem je od pohledu poznala. Stacilo se jen podivat z jineho uhlu a videla jsem, ze to nejsou vlasy dotycne. Nicmene neco jineho asi je, pokud se nekdo snazi vypadat, ze ma dvakrat tolik vlasu, a neco jineho je, ze si nekdo pripne fialovy praminek… :D

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit