Ne-ženich na svatbě v bílém?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veronika.u
10 příspěvků 24.05.12 16:42
Ne-ženich na svatbě v bílém?

Ahoj,

zdá se vám normální a vkusné, když jde muž jako host na svatbu v bílém oblečení? Není to zrovna oblek, jen bílé kalhoty a košile. Nevěsta na té svatbě bude klasicky v bílém a ženich v černém obleku. Mě se to nezdá moc optimální - podle mě je bílá ve svatební den rezervovaná jen pro nevěstu, a i muži by ji neměli nosit na celém oblečení. Děkuji za vaše názory, fakt mi to dost vrtá hlavou.

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

Reakce:

Jiná Realita
13791 příspěvků 24.05.12 16:44

jednoznačně ne. přijde mi to asi ještě horší, než když jde na svatbu v bílém nějaká ne-nevěsta (ta totiž má většinou aspoň šaty krátké, kdežto nevěsta dlouhé).

volfish
907 příspěvků 24.05.12 16:46

Ano, bílá je pro nevěstu. A pána v bílém by si snadno mohli splést s ženichem (speciálně třeba nějací vzdálenější příbuzní nebo známí z nevěstiny strany, kteří ho nikdy předtím neviděli).

Sépia
334 příspěvků 25.05.12 00:05

Biela košeľa je v poriadku, ale biele nohavice len pokiaľ nejde o tradičnú svadbu. Teda napr. na pláži je to v poriadku.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit