Neformální oblečení při volební kampani

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cérenka
36 příspěvků 19.09.13 17:32
Neformální oblečení při volební kampani

Dobrý den, prosím o radu: co na sebe -navrch - na postávání venku při volební kampani? Budu většinou při odpolednách a dlouhodobá předpověď spíše naznačuje, že nebude zrovna teplo a sucho. Nemáme předepsáno, co na sebe, jen naznačeno, že nemáme mít sportovní oblečení (ke kterému tedy řadím i tradiční džíny). Takže je jasné, že dlouhé vlněné kalhoty, sukni s teplějšími punčochami, svetřík - ale co přes to? Kabáty nejspíše musím zavrhnout, potřebuji volnost pohybu, neboť k tomu všemu ještě budu skládat a rozkládat přístřešek, stolky (stan váží cca 39kg, nakládám ho a vykládám z auta a nechci si žádný ze svých kabátů zničit). Anebo snad lze najít levnější, neutrální, slušně vypadající kabát, který by snesl zátěž a vydržel alespoň měsíc velmi intenzivního nošení? Nebo teplejší sako, manšestrové a dokoupit užší kalhoty?
Jen pro ilustraci, blondýna, vel. 38-40, výška 178cm, nepoměr mezi délkou nohou a těla (krátký trup, příliš dlouhé nohy), takže saka do pasu jsou passé, nvypadá to na mně dobře.
A prosím ne dotazy na téma, pro kterou stranu to všechno…díky :)

Reakce:

misial
1394 příspěvků 19.09.13 17:43

Já myslím, že nepromokavé punčocháče (nebo více), nepromokavý kabát po kolena, pod to teplý svetr a teplá šála by byly ideální, v saku při celodenním postávání v chladnu zmrznete…

mikita.miki
1931 příspěvků 19.09.13 18:41

@Cérenka při tom skládání a pohybu bych si hodila svrchní sako či kabát do auta, stejně se tím pohybem zahřejete až až, případně pokud můžete, tak bych se na tu chvilku převlékla do nějaké,,větrovky,, a pak hned přehodila.

misial
1394 příspěvků 19.09.13 18:50

Minulý týden měli v Lidlu takový pláštěnko-větrovko-kabát, viděla jsem jej na jedné paní na živo a vypadal v reálu dost dobře, řekla bych, že „slušněji“ než na té fotce - tak něco takového? Mohl by to být ideální kompromis, opravdu působil spíše jako kabát než pláštěnka, akorát už jej tam asi neseženete… 

elesse
102 příspěvků 20.09.13 23:22

Já mám softshelový kabát a je to do tohohle počasí neuvěřitelně praktická věc. nevypadá až tak sportovně, spíš městsky. Viděla jsem teď v Tchibu toto

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit