Neformální oblečení při volební kampani

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cérenka
36 příspěvků 19.09.13 17:32
Neformální oblečení při volební kampani

Dobrý den, prosím o radu: co na sebe -navrch - na postávání venku při volební kampani? Budu většinou při odpolednách a dlouhodobá předpověď spíše naznačuje, že nebude zrovna teplo a sucho. Nemáme předepsáno, co na sebe, jen naznačeno, že nemáme mít sportovní oblečení (ke kterému tedy řadím i tradiční džíny). Takže je jasné, že dlouhé vlněné kalhoty, sukni s teplějšími punčochami, svetřík - ale co přes to? Kabáty nejspíše musím zavrhnout, potřebuji volnost pohybu, neboť k tomu všemu ještě budu skládat a rozkládat přístřešek, stolky (stan váží cca 39kg, nakládám ho a vykládám z auta a nechci si žádný ze svých kabátů zničit). Anebo snad lze najít levnější, neutrální, slušně vypadající kabát, který by snesl zátěž a vydržel alespoň měsíc velmi intenzivního nošení? Nebo teplejší sako, manšestrové a dokoupit užší kalhoty?
Jen pro ilustraci, blondýna, vel. 38-40, výška 178cm, nepoměr mezi délkou nohou a těla (krátký trup, příliš dlouhé nohy), takže saka do pasu jsou passé, nvypadá to na mně dobře.
A prosím ne dotazy na téma, pro kterou stranu to všechno…díky :)

Reklama

Reklama

Reakce:

misial
1394 příspěvků 19.09.13 17:43

Já myslím, že nepromokavé punčocháče (nebo více), nepromokavý kabát po kolena, pod to teplý svetr a teplá šála by byly ideální, v saku při celodenním postávání v chladnu zmrznete…

mikita.miki
1933 příspěvků 19.09.13 18:41

@Cérenka při tom skládání a pohybu bych si hodila svrchní sako či kabát do auta, stejně se tím pohybem zahřejete až až, případně pokud můžete, tak bych se na tu chvilku převlékla do nějaké,,větrovky,, a pak hned přehodila.

misial
1394 příspěvků 19.09.13 18:50

Minulý týden měli v Lidlu takový pláštěnko-větrovko-kabát, viděla jsem jej na jedné paní na živo a vypadal v reálu dost dobře, řekla bych, že „slušněji“ než na té fotce - tak něco takového? Mohl by to být ideální kompromis, opravdu působil spíše jako kabát než pláštěnka, akorát už jej tam asi neseženete… 

elesse
102 příspěvků 20.09.13 23:22

Já mám softshelový kabát a je to do tohohle počasí neuvěřitelně praktická věc. nevypadá až tak sportovně, spíš městsky. Viděla jsem teď v Tchibu toto

Reklama

Váš příspěvek

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama