Negližé SweetLadyLollipop

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MaggieCassidy
127 příspěvků 21.08.14 19:23
Negližé SweetLadyLollipop

Tak jako spousta z vás jsem i já obdivovatelkou SweetLadyLollipop a pouze sporadicky bych našla něco, co jí vytknout. Ovšem při pročítání jejího blogu jsem právě narazila na tyto dva outfity a popravdě jsem z toho dost konsternovaná. Nedá se tomu upřít styl ani originalita, pokud by se je jednalo o fotky do katalogu spodního prádla, tak jsou úžasné, ale opravdu se takto chodí (bude chodit) ven? O trendu braletů jsem už samozřejmě slyšela, ale tady to na mě působí tak, že jednou si zapomněla vršek a podruhé rovnou celé šaty. Máme se přichystat, že tohle budeme v ulicích vídat častěji (samozřejmě v našich českých poměrech řádně pekelně doladěné)? Mám z toho trochu husí kůži, neříkám, že to není ve verzi SweetLady na pohled pěkné, ale já osobně bych se takhle vyjít na ulici vyloženě bála (zvlášť v New Yorku). V tomto směru smekám před její odvahou. Co si myslíte vy? Docela by mě zajímal názor ostatních, protože v každém případě se asi jedná o outfity dost kontroverzní.

P. S. Ta verze z New Yorku mi připomněla hlavní „hrdninku“ tohoto klipu od Rolling Stones https://www.youtube.com/watch?….

Reakce:

Mylady2
12409 příspěvků 21.08.14 19:43

??? To je vtip?

Simbli
108 příspěvků 21.08.14 20:57

Mně se to líbí. A pokud se ten trend rozšíří, tak vy to přece nosit nemusíte. Každý by měl nosit to co sedí jeho postavě a lichotí ji.

Turako
501 příspěvků 21.08.14 21:05

No… to je hezká korzetová podprsenka, a když ji vidím večer v ložnici, nijak mě to neuráží. Jít tak „pohoršovat“ do ulic by také mohlo být zábavné :D Přiznám se, že potkat slečnu, usmál bych se poněkud mlsně. Ovšem nejsem si jist, zda by se mi to líbilo jako cosi „normálního“. Ne všechny slečny na to mají postavu a toto opravdu je podprsenka, nikoli krátká halenka/tričko, nebo jak se to teď módně nazývá? A také by to při častějším výskytu ztratilo jakékoli kouzlo.

Turako
501 příspěvků 21.08.14 21:08

@Simbli To je pravda, ale… nechcete chodit nahá? :) ;)

MaggieCassidy
127 příspěvků 21.08.14 21:15

@Simbli : No víte, mně se třeba toto také líbí a jsem si jistá, že ve správné velikosti to bude mojí postavě sedět a lichotit, ale nevím, jak vy, já bych v tom ven nešla.

Bagheera
344 příspěvků 21.08.14 21:17

To už je přes čáru.

Simbli
108 příspěvků 21.08.14 21:22

Sto lidí sto chutí :-)

adilah
29 příspěvků 21.08.14 21:59

Je to krásná mladá ženská, co chce provokovat. Nechtěla bych vídat takhle oblečené holky na ulici normálně, ale kdybych potkala právě SweetLadyLollipop, tak se na ní usměju a v duchu si s láskou zavzpomínám, co jsem vyváděla ve dvaceti já.

tartaletka
265 příspěvků 21.08.14 22:06

Ja bych se u toho prvniho outfitu bala, ze mi někdo zastavi u cesty…

Take jsem nad tim kroutila hlavou.

stricc  21.08.14 22:09

Mám dojem, že asi věděla, proč sem ty fotky nedala. Měla v galerii už dřív sem tam něco, co při nejlepší vůli nebylo použitelné na běžné nošení a byl to jen kostým kvůli fotce. Na její blog nechodím, nemám důvod, tak nevím, jestli tohle náhodou taky není fotka podobného typu, ale klidně by mohla být.

BEZDOMOVEC
1648 příspěvků 21.08.14 22:18

To už je jen krůček k tomu, chodit ven v noční košili. Hezky se na to kouká, ale když si představím, že by to pak nosily i dámy různého věku a postav…Je mnoho nesoudných.

odianis
106 příspěvků 21.08.14 22:33

Já bych to posuzovala stejně jako modely na módních přehlídkách: taky jsou většinou pro běžné nošení nepoužitelné (příliš hambaté, hnusné…dosaďte si co kdo chcete), přesto se v nich manekýny promenádují po molu. A toto je módní blog, myslíte, že blogerína chodí takto oblečená do práce, do školy, na nákupy…?

BEZDOMOVEC
1648 příspěvků 21.08.14 22:47

@odianis Vidíte, to jsem nevěděl, že blogeríny choděj do práce, nebo nedej Pánbůh, do školy!

MaggieCassidy
127 příspěvků 21.08.14 22:47

@odianis : Je pravda, že takhle jsem se na to na začátku nedívala… nicméně, podle příspěvku na blogu v tom tato konkrétní blogerína opravdu po venku chodí.

odianis
106 příspěvků 21.08.14 22:51

@BEZDOMOVEC Máte pravdu, to jsem ale zas jednou napsala blbost… :-)

BEZDOMOVEC
1648 příspěvků 21.08.14 22:56

@odianis :)

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 21.08.14 23:15
@odianis píše:
A toto je módní blog, myslíte, že blogerína chodí takto oblečená do práce, do školy, na nákupy…?

No…a kam v tom teda chodí? Jestli nikam, tak je to tak nějak úplně na nic, ne? Nebo k čemu je to dobrý?

LorelaiH.
2999 příspěvků 22.08.14 07:26

@Potrefenáhusa Na procházku po NY nebo Floridě, kde je každému jedno, co máte na sobě? ;)

Bagheera
344 příspěvků 22.08.14 07:36

@Potrefenáhusa No aby se v tom dala vyfotit a šoupla to na web. Pro některé je to smysl nejen outfitu, ale existence vůbec.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit