Nejhezčí blogerky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kuzalka  31.01.13 17:06
Nejhezčí blogerky

Kdo je podle Vás nejhezčí blogerka?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

pabylka
881 příspěvků 31.01.13 20:21

Zrkadielko, zrkadielko, povedzže mi, kto je najkrajší z blogeriek?

Kay_Adams
1612 příspěvků 31.01.13 20:27

Keď už robíte PR tej stránke (Váš prvý príspevok), tak prečo to aspoň nerobíte nejak… menej nápadne?

Vy ste vážne ako slon v porceláne, takto prvoplánovo. Čo vás v tej škole/na redakčnej rade/v práci učia?

GalianosjednimL  31.01.13 22:15

@Kay_Adams Mám dojem, že když uvedu Lucii Ehrenbergerovou a Terezu Matějičnou, tak z toho pro PR výzkum stejně nic vyluhovat nejde. :)

Kay_Adams
1612 příspěvků 31.01.13 22:39

@GalianosjednimL
Týmto výberom rozhodne zmätiete nepriateľa :D

GalianosjednimL  31.01.13 23:28

@Kay_Adams O to více, že to tak fakt mám.

tajinka
87 příspěvků 01.02.13 00:08

Chlapi majú zvláštny vkus, podľa mňa napríklad Lucia vôbec nie je pekná, má dlhé vlasy a cvičí, ale stále celkový dojem. Prekvapili ste ma.

GalianosjednimL  01.02.13 00:25

@tajinka A zrovna ty vlasy jsou skoro to poslední. Vy zeny jim dáváte zbytecne moc dulezitosti. :)

aailyyn
807 příspěvků 01.02.13 16:50

Tady to bude OT, ale Tereza se mi taky líbí. Je zajímavá, charismatická, prostě jiná. Teda minimálně od té doby, co má zpět černé dlouhé vlasy.

Chichinka
74 příspěvků 01.02.13 20:23

Také hlasuji pro Terezu z http://theresa-matejicna.blogspot.cz/. Dříve, asi před dvěma lety jsem ji vyloženě nemusela, když byla na obrázcích u jiných slečen z jejich setkání. Byla s odrosty, věčně zamračená. Ale nyní vypadá úžasně :-) Krásně se vyloupla…
Naopak u slečny Ehrenbergerové je krásné vše, bohužel krom obličeje, ale to je to poslední za co by mohla :-)
Velmi se mi líbí také Zuzana z http://sueinsocks.blogspot.cz/. Je jemná a přirozená. Její kopie také denně nepotkáváte.

real.blond
6688 příspěvků 01.02.13 20:48

@Chichinka mne se teda nelibi ani slecna Tereza ani slecna Zuzana..:-(

yourcandy
476 příspěvků 01.02.13 21:32

Terezu jsem viděla před lety a je vidět, že od té doby na sobě docela zapracovala a trochu shodila. Přesto mi nepřijde jako nějaká kráska, ale spíš tetka. Zatímco na Mie z Kissbooku můžu oči nechat. Velká kočka a sympaťanda je i Petralovelyhair.

aailyyn
807 příspěvků 01.02.13 21:34

Teda, ne, že by mi nějak seděl Terezin styl oblékání, považuju to za takovou postpubertální jakože-avantgardu, ale je to moc hezká a zajímavá slečna. :-) Myslím typově. Výrazné rysy, tmavé oči, plné rty. Myslím, že se živí jako vizážistka? Líčit se fakt umí, pro to má cit, ty její výrazný rtěnky jsou prostě boží. :-) Sympatická je mi hlavně od té doby, co si přestala na hlavě vytvářet ty podivné kreace v blond/rudé/rů­žové. No a ačkoli mě za to asi někteří ukamenují, tak taky patrně i něco zhubla a i tím prokoukla, ne že ne. Ale hodně dělá ten účes, zženštěla. Její výraz z období asi tak dva roky zpátky, jak tu někdo vzpomněl, bych označila asi jako „permanentní nasranost“. Doufám, že peklo nemá filtr na neslušná slova. :-)

tajinka
87 příspěvků 01.02.13 21:45

@yourcandy
súhlasím petra-lovelyhair je krásna a vyzerá veľmi mlado, aj keď má vyše 30
a mia mi napadla ako prvá asi, ale u nej je to aj sympatiou, ona mi príde ako super a milá baba, má krásne vlasy a postavu a tie modré oči:)

aailyyn
807 příspěvků 01.02.13 21:50

@tajinka

Obě jsou to krásné ženy, Mia by jako panenka vypadala asi i v pytli od brambor. Petru nesleduju z toho důvodu, že styl jejího oblékání mi přijde trochu přeplácaný a trochu křečovitě za-každou-cenu-mladistvý. Je nádherná sama o sobě, má krásnou a výraznou tvář, postavu by jí mohly závidět holky o desítku let mladší, právě proto mi přijde, že ty kreace by vynikly na někom méně výrazném. Na tak nádherné ženě bych si asi představovala něco sofistikovanějšího, aby okouzlovala přirozeným šarmem.

tajinka
87 příspěvků 01.02.13 22:01

@aailyyn
s tým súhlasím, tiež som ju pôvodone kvôli tomu nesledovala, aj štýl líčenia ma veľmi výrazný, až priveľmi
páčili sa mi však tie videá, ktoré mala u seba doma, v pozadí ten kozub, občas mačiatko, to sa mi na nej veľmi páčilo, niečo na nej je, že mám jej videá veľmi rada, takže som si postupne zvykla na to, ako sa oblieka:)

janiiiv
781 příspěvků 01.02.13 22:15

.

Příspěvek upraven 01.10.13 v 01:58

tajinka
87 příspěvků 01.02.13 22:21

Mne sa páči ešte aj Sabína z lostincloset :)

corleone  01.02.13 22:21

Kdyz jsem otevrel blog Matejicne, tak prvni co me napadlo bylo: „Michael Jackson zije!“. Po prvotnim soku z toho duckfacu jsem se zameril na obleceni. Je to typicky styl „koukejte jak nejdu s davem, tak koukejte, halo, tady jsem a huste alternativni“. Takze shrnuto: hruza.

Tohle se fakt nekomu libi, nebo je to poza?

GalianosjednimL  01.02.13 23:18

@janiiiv Souhlasím, když jsem uvažoval, koho řeknu, byla moje č.3

@corleone To je právě ono, nenechá nikoho lhostejným - bez vyjádření, ani Vás Done :)

aailyyn
807 příspěvků 01.02.13 23:33

@tajinka

To máte úplnou pravdu, to líčení je taky takové urputné, na všechny směry výrazné.

aailyyn
807 příspěvků 01.02.13 23:41

@corleone

No, vzhledem k tomu, že většina bloggerek má na sobě kreace „viselo to v háemku, je to trendy, tak jsem si to koupila“, což je v tom lepším případě akorát třeskutá nuda, v tom horším podlehnou všechny sborem nějakému ujetému trendu, který jim nesedí, tak u Terezy její příznivci patrně cení alespoň tu odvahu být v tomhle stádečku jiná. I když je to strašně zoufale okatý i když jí ten její „jsem alternativní umělkyně“ styl nesluší.

TerkelCC
4 příspěvky 02.02.13 09:58

Koukám že spoustu lidí má Lucku z ACOS rádo…já to mám přesně naopak :) Ani malinko nemám ráda ACOS, ani Miu z Kissbooku a už vůbec ne Sabinu z lostincloset. Moje favoritky jsou Pavlínka Jágrová, Eliška (http://www. elissaline. com/) a Terka Mikulková :) nejsou to takové ty tuctovky, ako víše jmenované :)

Bridget Jones
19 příspěvků 02.02.13 10:59

Za mě rozhodně Terezia Mia, je krásná, zajímavá, inspirativní :)
 http://www.lazyeye.cz/index.php?…

aailyyn
807 příspěvků 02.02.13 11:25

Já vlastně neznám bloggerku, která by se mi líbila jako žena a pak bych si myslela, že se ještě umí hezky oblékat. Pokud už narážím na hezky oblečenou slečnu, které to sedí, tak mi tam chybí takový ten „wow efekt“, kdy bych si řekla: „No, to je kočka,“ protože dotyčná tak nějak „není můj typ“. A pokud jsou některé holky hezké tak, že by jim slušel i pytel od brambor, většinou to zazdí nějakou trendy kreací bez špetky osobitosti. Terezu za fakt pěknou považuju a doufám, že za pár let k trochu sofistikovanějšímu stylu dospěje. Ona je přesně ten typ netuctové, nápadné, výrazné ženy, kterou mám ráda. Je to opravdu ženská, žádná něžná panenka. :-)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit