Nejhorší a nejlepší šaty na plese

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Draki
110 příspěvků 19.02.13 10:46
Nejhorší a nejlepší šaty na plese

Zdravím čtenářky a čtenáře Pekla.
Plesová sezona je v plném proudu a tak se dostalo i na můj maturitní ples. „Vyškolená“ Peklem, jsem na něm nad spoustou modelů zaplesala, protože byly krásné a nad druhou spoustou zaplakala, protože byly příšerné. Objevilo se několik „kurvých krojů“ (moc hezký výraz), samá šlehačka, někde dokonce jen do půl sukně, potom naprosto otřesný make - up, který totálně zničil celý outfit (a to byl prosím dělaný od profesionálky, čímž se dotyčná urputně bránila) a klasikou byly samozřejmě naprosto nepadnoucí šaty v hrudní či hýždní oblasti.
Na druhou stranu mě potěšilo, že byl ples tak 50:50 co se týče dilematu splývavé šaty vs. obruč. Ani jeden tábor nebyl přehnaný a oba vypadaly důstojně. A jak mezi splývavými, tak mezi obručovými šaty se našly krásné modely, které přesně seděly na jejich majitelku.
Vím, že je tu někollik diskusí na téma plesů, plesových šatů, plesové etikety… a proto bych chtěla tuto diskusi konkretizovat. Jaké byly nejhorší a jaké naopak nejlepší šaty, které jste viděli na nějakém plese, nejlépe maturitním? (Aby ples byl maturitní není podmínkou, jen se mě nejvíce týká a tudíž mě velmi zajímá.) :)
Má osobní volba - Nejvíce se mi líbily modré splývavé šaty s levhartím vzodem, protože byly živé, hravé a přitom elegantní. Vzor byl stejný, jako na obrázku, stejně tak materiál, ale šaty byly samozřejmé dlouhé. Dotyčná k nim měla ramínka a neměly ten „šál“ mezi prsy. Na někoho takové šaty působí obyčejně, ale mě se vážně moc líbily (kdybych do nich měla postavu a nechtěla být princeznovská, jsou mezi všemi splývavými šaty na pelese mou volbou). Navíc dotyčné slečně nádherně seděly na ultraštíhlé postavě a s jejími černými vlasy a téměř bílou pletí tvořily nádherný kontrast. - Nejméně se mi naopak líbily růžové šaty na obrázku. Označte mě za puritánku, ale podobné šaty mi připadají vulgární, alespoň na maturitním plese. Šatů s „vykukujícíma“ nohala se objeviolo více, ale těmto tvořil zadní díl sukně vlečku, která ale vzhledem k materiálu tvořila spíše pevnou zeď. Navíc na nás každou chvíli vykoukly „samodržky“. Aby to slečně nebylo líto, musím ještě jednou zdůraznit, že je to má volba a třeba účes a líčení měla dotyčná naprosto perfektní, stejně jako pozornost mužů. :) A pokud chce někdo namítnout, že jí jen závidím nohy, ano, závidím jí nohy. Ale ani s nimi bych si na maturitní ples takové šaty nevzala.
Krásných i odpudivých modelů bylo samozřejmě více, možná sem jedny krásné šaty ještě přihodím, až najdu jejich fotku. U špatných šatů se ale o model jednalo jen málokdy, většinou byla jejich „špatnost“ daná špatnými mírami a nechci sem dávat konkrétní fotky.
Tak jaké jsou Vaše zkušenosti?

P. S.: Až budu mít své fotky, dám sem samozřejmě i svou fotku, abyste si nemysleli, že se schovávám a kritizuji. Podejte si mě prosím, až potom. ;)

Reakce:

shirla
878 příspěvků 19.02.13 23:12

Pozdě večer, nemám co dělat, tak jsem vyhledala v archivu svou fotku z maturitního plesu-maturovala jsem 2007, snažila jsem se sehnat nějaké pěkné, jednoduché šaty-našla jsem a jsem za ně ráda-neměla jsem ani obruč, ani nebyly vínové/odstíny červené-docela jsem mezi ostatníma zářila. Vedle zelených vypadaly modře, vedle modrých zeleně.
edit-Ještě popátrám a najdu něco pekelného:-) Pokud není peklo, to co mají spolužačky vedle mne. Možná byly pekelné moje boty-typické špičaté a ke všemu bílé. Buhužel jsem žádné jiné světlé nesehnala, tak jsem trpěla v těchto.

eless
1060 příspěvků 21.02.13 08:15

Nic dolezite…

Příspěvek upraven 25.08.13 v 07:58

That70sGirl
24 příspěvků 23.02.13 18:56

Na nejlepší si asi nevzpomenu, většinou vídám slušně oblečené osoby, ale rozhodně si pamatuju na jednu spolužačku z loňského plesu naší fakulty. Měla na sobě totiž tílko, přes to vestičku a k tomu koženou minisukni. Vedle toho už mě pak nějaké vykukující silikonová ramínka podprsenky nechávala poměrně klidnou :)

Temperance
459 příspěvků 05.03.13 10:44

@eless - když si video pustíte na počítači, stačí stopnout a dát PrintScreen - a můžeme se na Vás podívat :-)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit