Nejhorší modní přehlídka historie

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malina jahodová
175 příspěvků 13.04.13 15:00
Nejhorší modní přehlídka historie

Na Seznamu na mě vyskočila nejhorší modní přehlídka historie, tak jsem tam klikla. Některé šaty se mi líbí, jiné vůbec a další jsou neškodné, ale stejně nechápu, z čeho, že ti diváci „byli v šoku“ a proč by se z toho někdo měl „chtít zabít“. Dokonce jsem mezi modelkami nenašla ani „nestandardní ženy“. Většinou jsou to relativně nositelné modely na naprosto normálních dámách. Vím, že novinky se nesmí brát vážně, ale stejně mi to nedá a marně přemýšlím, proč si zrovna tady autor článku vylívá vztek.

Co myslíte? Pan Zápal nemá rád paní Balvínovou nebo je to opravdu k povracení?

Pan Zápal vám vzkazuje, že se vám snímky „vyrazí dech“ a máte se dívat „raději nalačno“.

http://www.super.cz/…zi-dech.html

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

razorblade  13.04.13 15:07

Vite, jaky to je, kdyz je okurkova sezona, ale na vas tlacit editor, at neco vyplodite?:) holt… pan zapal pracuje v bulvaru, kde se na nej denne vali same vystrihy a hole zadky… tak tohle fakt nemuze pochopit:)

spis lituju ty modelky, jestli na to kapnou, protoze ty zesmesnujici komentare jako „Hanychová, Mesarošová a Mašlíková mají vážnou konkurenci“ nebo „Modelku zajisté brzy čeká podpis smlouvy pro mezinárodního klienta“ jsou fakt ubohy

Audrey.Piper
412 příspěvků 13.04.13 15:12

Já jsem spíš v šoku a s chmurnými myšlenka mi na sebevraždu z toho ubohého článku. Ještě horší se mi snad zdají komentáře na modelky a jejich výrazy. Naopak několik modelů je podle mě vhodné na nošení i mimo mola…

Bellaa
18 příspěvků 13.04.13 15:14

Taky jsem na to koukala s otevřenou pusou a nechápala.. Některé z modelů se mi líbíly, nepochopila jsem co nám autor tímto článkem chtěl říct. Sprostý a urážlivý článek!

Bara06
1993 příspěvků 13.04.13 15:15

@Malina jahodová Musím říct, že červené šaty s přestřižením nad pasem a následující model s červenou sukní a proužky se mi vyloženě líbí!! Květinové koruny méně, ale asi bych je neřešila.
Komentáře pod fotkami jsou trapné.

Malina jahodová
175 příspěvků 13.04.13 15:18

Moc se mi líbí šaty na třetím snímku. Ty, co jsou rozmazané v pozadí.

Zharah
118 příspěvků 13.04.13 15:28

Pan je zjavny „znalec“ a hlavne cisty blb. Normalne ma ten clanok vytocil. Cert ber modne ignorantstvo, ale tie urazky na adresu modeliek su uz trochu cez ciaru. „…modelínách, kterých aby se jeden začal od pohledu bát“ - ved su to vsetko pekne baby. To by ma zaujimalo, ako by pan rozdychal takeho Gucciho.

Zharah
118 příspěvků 13.04.13 15:36

A celkovo to vyzera byt akcia na urovni, sudiac podla sceny, osvetlenia… Saty sa mi tiez viac-menej pacia, najviac tieto:

Fialové kafe  13.04.13 16:33

To jak autor jakoby vtipně naráží na staropanenství je velice ubohé. Kamenem úrazu pro něj byly zřejmě ozdoby hlav, na které koukal s otevřenou pusou. Nevydýchal ani absenci výstřihů, či dalších odhalených částí těl..

Evikk
39 příspěvků 13.04.13 16:44

Akorát jsem si ten článek přečetla a chtěla jsem ho sem dát k diskuse… s křížkem po funuse :-)
V každém případě se mi dělalo fyzicky dost špatně z neomalených výrazů autora článku a ne z modelů. Některé šaty se mi taky dost líbily a klidně bych si je koupila.
Modelky sice nejsou silikonové a botoxové krásky jako Agáta a dámy Mesarošová s Mašlíkovou, ale jsou to pěkné holky, které se nemají za co stydět.
Fakt hloupý sprostý článek.

kayav  13.04.13 16:48

Náhodou, šaty jsou povětšinou pěkné a já bych je určitě využila. co se týče modelek, nejsou to teda úplně krasavice, ale zas ty vychrtliny androgynní ze zahraničí taky většinou nemají s krásou nic společného.
Autor evidentně musel rychle něco napsat a nic lepšího ho zřejmě nenapadlo.

kayav  13.04.13 16:49

P. S.: Autor článku tedy považuje Mašlíkovou a Mesarošovou za nějaké hvězdné krásky?

oliviax21
54 příspěvků 13.04.13 16:58

Nejvíc mě vytočil komentář u poslední fotky: „Naše nejoblíbenější modelka ze všech. Smrtka vstoupila do šoubyznysu?“ Co to jako je!!! Chudák holka, jestli si to přečte.

KlaudieS
1640 příspěvků 13.04.13 16:59

@kayav Tak když podle něj jediná možnost záchrany přehlídky byla „Gabča“, tak zřejmě ano. Ubožák, neskutečný ubožák. Jak se v bulváru rochním a baví mě, toto je už moc.

DRW
1240 příspěvků 13.04.13 17:13

Takove obleceni (skoro vsechny) vidat na ulicich hned by bylo veseleji. Strihove i zpracovani pekne saty. Mimochodem mym favoritem jsou taky ty bile, ale i ty cervene kostkovane, ktere mi evokovaly me mladi na zacatku 80 let. Podobne jen modre mi usila babicka.
No a to druhe, pan redaktor uz je tak zmateny z te miry nevkusu v ceskem soubyznysu, ze nerozezna obleceni pro normalni zenu, ktera chce byt sik, od obleceni pro radoby „VIP“ osobu, ktera muze nabidnout pouze vystrih a zadek.

P. S. Kde by se to dalo koupit, nevite? Webovky ci kamenny obchod?

Příspěvek upraven 13.04.13 v 17:14

planajana
66 příspěvků 13.04.13 17:13

..david zápal bude riadny blbe. ček…

Ness
84 příspěvků 13.04.13 17:33

Ha, očividně nejsem jediná, koho článek zaujal… taky jsem si klepala na čelo, co za idiota to psal, šaty mi připadají většinou hezké, některé bych klidně nosila, černá večerní róba mi taky nepřipadá nijak šokujícně nevhodná. U posledního hvězdného komentu (přidávám se k těm, co je považují za ubohé, škoda, že už tam není možnost komentovat) jsem poctivě sjela zpátky a zvláště na té poslední slečně nevidím absolutně nic pobuřujícího, pravidelné rysy, výrazné lícní kosti a struktura obličeje… prostě normální modelka, takže nezbývá než se ptát, co má ten chlap za problém?
Edit: Zapomněla jsem dodat, že zvlášť u „Model Nepolíbená 2013“ jsem měla nutkavou touhu soucitně autora poklepat po rameni a vyjádřit účast, že píše o módě a přitom neví, že aktuálně první republika a vintage dost boduje.

Hupetra
66 příspěvků 13.04.13 18:52

Napadá mě jediné - špatná reklama také reklama…hlavně, že to bylo na titulu Seznamu, a každý se na tu „hrůzu“ chce podívat, neodolá…Takže se to povedlo.

Pirek
6778 příspěvků 13.04.13 19:00
@kayav píše:
P. S.: Autor článku tedy považuje Mašlíkovou a Mesarošovou za nějaké hvězdné krásky?

Ty dvě představují takovou krásu nesmírnou, že jsem se vážně musela popřemýšlet, jestli to jsou opravdu dvě samostatně existující lidské jednotky. Ta jejich tělíčka, nacpané dekolty a svůdné zadečky mi totiž připadají tak stejné, až mi i tyto dvě celebritky splynuly v jednu.

Morže
1091 příspěvků 13.04.13 19:11

Ty první oranžové šaty chci!!

NelaAndrt
517 příspěvků 13.04.13 19:21

No tak to jste se mi trefily do noty, já se před chvílí kvůli tomuhle článku tak rozčílila, až jsem přemýšlela že SUPER.CZ nechám nějaký peprný vzkaz na FB. Některé ty šaty jsou vyloženě pěkné a modelky jsou víceméně standardní. Nejvíc mě vytočily ty ironické výkřiky: „Hanychová, Mesarošová a Mašlíková mají vážnou konkurenci.“ To je Mesarošová a Hanychová opravdu náš modelkovský top?
Já myslím, že je to zaplacený článek. Někdo si nechal zaplatit negativní pohled na přehlídku, která by se stejně asi na nějaké společenské a bulvární weby dostala.
Ty články pana Zápala jsou vždy „na úrovni“.

Mischura
336 příspěvků 13.04.13 19:42

@DRW
Petra Balvinova tvori pod znackou Tique, obchod ma v Benediktske 19, Praha 1, je to za Kotvou, repektive za pasai Kotva… Neco ma i netu www.tique.cz

Cathero
200 příspěvků 13.04.13 19:47

Asi autorovi článku postnu odkaz na módní přehlídky Erica fashion, o které jednou psala Protivná blondýna, aby věděl, jak vypadá to pravé molové peklíčko. Hihihi.
(kdo nezná - http://www.facebook.com/…765973907104?… )

KlaudieS
1640 příspěvků 13.04.13 19:49

@NelaAndrt Ha, já jim napsala mail, já si nemohla pomoct, ty komentáře k fotkám jsou nechutné, vím, že si ničím nepomůžu, ale můj vztek se zmírnil :D.

KlaudieS
1640 příspěvků 13.04.13 19:49

@Cathero Neblbni, tam jde vidět dost kůže, to by se panu Zápalovi, či jak se to prase jmenuje, líbilo :D.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit