Nejlepší barva na vlasy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

domecekkk
115 příspěvků 03.01.13 15:02
Nejlepší barva na vlasy?

Diskuzní téma, která tak úplně nesouvisí s módou, ale na druhou stranu až tak mimo není. Mám hodně vlnité až kudrnaté vlasy a už tři roky si barvím barvami Garnier Naturals (černá, ne modročerná) a chtěla bych zkusit i jinou barvu. Nechce si slepě koupit hned první barvu která mi přijde do ruky a Zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s různými značkami jak vám drží a jestli vůbec kvalita odpovídá ceně?!

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Miluna Mia
194 příspěvků 03.01.13 15:47

Nejlepší barva vlasů? Vlastní, a to i s šedinami. Málokterá si pomůže k lepšímu vzhledu obarvením vlasů, o melírku a jiných zlepšováčcích nemluvě. A co nechápu vůbec, proč se barví holky školou povinné.

zdena l
67 příspěvků 03.01.13 15:53

@Miluna Mia svatá pravda, málokterá si pomuže… většinou to vypadá dost hrozivě

zdena l
67 příspěvků 03.01.13 15:55

A na otázku, proč se barví holky školou povinné, bych odpověděla, asi si myslí, že budou hezčí a seksí…

zdena l
67 příspěvků 03.01.13 15:59

@Miluna Mia ale tazatelka asi měla na mysli, když už barvit…tak co možná tím nejlepším, co na trhu je

guinejske_prase
178 příspěvků 03.01.13 16:01

@Miluna Mia @zdena l
Proč odpovídáte, když nemáte co říct?

Já používám barvy Syoss, posledních pár barvení jsem brala z nějaké „Natural“ řady. Přestože jsem na ně neslyšela zrovna chválu, jsem s nimi spokojená. Ale občas mě napadá to, co Vás, takže příště možná zkusím Garnier :))

guinejske_prase
178 příspěvků 03.01.13 16:05

Ale když už jste to nakousli.. Já sama jsem si vlasy poprvé obarvila také ještě jako školou povinná. Prostě proto, že jsem přišla do toho období experimentů a chtěla jsem zkusit něco nového, chtěla jsem být červenovlasá. Osobně si myslím, že je to mnohem lepší cesta, než když si děcka na základce tyhle choutky uspokojují piercingy nebo tetováním v pokoutných podmínkách, alkoholem nebo nezodpovědným sexem..

zdena l
67 příspěvků 03.01.13 16:05

@guinejske_prase protože máme co říct

guinejske_prase
178 příspěvků 03.01.13 16:07

@zdena l
Hranice mezi mít co říct a blbě kecat je dost subjektivní záležitost ;)

zdena l
67 příspěvků 03.01.13 16:10

@guinejske_prase no právě

aailyyn
807 příspěvků 03.01.13 16:12

Palette perfect mousse. Černá, pěnová. Mám hodně dlouhé vlasy a s pěnou je pro mě na nich daleko lepší manipulace. (Mousse color mi nešla pořádně rozmíchat, barvy od Garnieru, jedna se mi šíleně vymyla, tuším pěnová Sublime mousse, po druhé jsem měla katastrofální vlasy, asi Casting creme, pokorně jsem se tudíž vrátila ke značce Palette.) Perfect mousse navíc nenechává fleky na pokožce hlavy a když vám náhodou ulpí někde, kde by neměla, jde normálně umýt, u žádné jiné se mi to nepovedlo. (Taky používám černou.)

Lama_z_Lana  03.01.13 16:12

Z těch na domácí barvení mám zatím nejlepší zkušenosti s http://www.lorealparis.cz/…i-hneda.aspx
Barvu Syoss jsem zkoušela jen jednou a výsledek byl na mě moc tvrdý, trošku helmoidní :) Ale já nebarvila na černo, ale z blond na světle hnědou, takže u černé to může být jinak. Nejhorší zkušenost mám naopak s Pallete Color Creme od Schwarzkopf.

Fretkodlak  03.01.13 16:22

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:41

Chany
871 příspěvků 03.01.13 16:39
Hmmm...

Barvení vlasů je pomalu staré jako lidstvo samo, šediny přidávají roky a sluší zpravidla zimním výrazným typům, takže bych se nad tím vůbec nepozastavovala. Je to každého věc. Sama používám Garnier. Vlasy si barvím už od dob „dorostenky“, a jelikož mám svoji barvu sice tmavou, ale takovou tu „myší“- nijakou, barvením jsem vždy získala. Pokud vím, černá drží velmi dobře. Hnědá a odstíny dočervena a do fialova ( baklažán, purpurová růže apod.) se dost rychle vymývají. PĚKNĚ udělaný melír je naopak velmi přirozený, žádné výše uváděné „voživeníčko“ - jak si ho pamatujeme z 90.tých let. ;)

Eirean
244 příspěvků 03.01.13 16:53

Henna :)

Barbuchaa
211 příspěvků 03.01.13 17:34

Taky se přikláním k henně. Sice se nedá docílit tak širokého spektra odstínů a barvení je chvílemi dost alchymie, ale lepší regeneraci vlasů (a hezkou přirozenou barvu jako bonus) jsem nezažila. Kdo jinak může říci, že barvením vlasy nejenže neničí, ale naopak uzdravuje? :)

indyka
625 příspěvků 03.01.13 17:48

Nedávno jsem poprvé zkusila barvu na vlasy od Avonu a celkem spokojenost, vypadá to přirozeně. Do té doby jsem používala většinou Palette, jelikož mají celkem dobrý výběr rezavých barev. Ale přiznám se, že to moc neřeším, navíc každým vlasům sedne něco jiného, tak zkoušejte a zkoušejte, jistě najdete něco, co vám bude vyhovovat.

A k té přirozené barvě - moje původní barva je taková ta pochcaná sláma - divná tmavá blond. Spolu s bledým obličejem jsem vypadala neuvěřitelně „vyblitě“. Na zrz se barvím už od dob, co jsem byla školou povinná, a opravdu to vypadá lépe, zvýrazní to obličej. Občas mi vyjde tak přirozená barva, že mě někdo pokládá za přírodní zrzku. A ne, hrozivě to nevypadá. To možná na vás, milé dámy, ale rozhodně na na všech.

domecekkk
115 příspěvků 03.01.13 17:55

Jenom pro informaci, je mi 21, takže si už jako patnáctiletá teenagerka co má potřebu barvit si hlavu každý měsíc jinak nepřipadám. Moje přírodní barva je hodně tmavě hnědá, takže když se obarvím, není to až takový šok jako v jiných případech. A na barvení mi nepřijde nic špatného.

skylor
159 příspěvků 03.01.13 18:01

Mám zhruba stejné vlasy jako tazatelka a ze smývatelných barev mi nejvíce sedí L´Oreal Sublime mousse. Potřebuju zaktŕýt první šediny, takže se barvím hnědou, co nejvíce podobnou mé vlastní barvě vlasů. Jak by se chovala černá barva, těžko říct.

Jinak k těm šedinám - na hodně vlnitých a tmavých vlasech k tomu nevypadají pěkně. Tím, jak se vlasy stáčí kolem své osy do loken, tak vizuálně 5 šedivých vlasů vypadá jako 50. Takže kdybych byla světlovláska, možná bych počkala, ale jako tmavovláska ne.

chinin
2788 příspěvků 03.01.13 18:06

Doufám, že to @domecekkk, jako zakladatelce diskuze, nebude vadit. Ráda bych se v návaznosti na poslední příspěvky zeptala na bližší zkušenosti s hennou. Ocenila bych i tip na nějaký „neutrální“ blog, kde lze najít nezaujaté informace (zatím jsem vždy narazila na blogy, které byly buď nekriticky pro, nebo nekriticky proti).

Zajímalo by mě zejména

• lze nějak ovlivnit sytost/tmavost výsledné barvy? (aby se stávající barva moc neztmavila)
  • jaký vliv na výsledek má předchozí barvení chemickými barvami?
  • jsou nějaké problémy s případným následným přechodem od henny?
  • do jaké míry kryje henna šediny?
  • je henna vhodná na vlasy jemné s tendencí ztrácet objem,
  • a na pevné vlnité vlasy s tendencí krepatět?

Pokud bude mít někdo chuť mi odpovědět, předem děkuji.

Yla
81 příspěvků 03.01.13 18:07

Já používám Schwarzkopf Natural & Easy nějaké dva roky a super.

PythonRegius
286 příspěvků 03.01.13 18:08

Ja sice osobni zkusenost s barvenim nemam zadnou, ale snad se bude pocitat i pozorovatelska zkusenost :-)) Kdybych si nekdy v daleke budoucnosti chtela barvit vlasy, sla bych do henny, protoze jsem s ni videla temer zazracne vysledky i na velmi poskozenych vlasech. Jine barvy by takovym vlasum daly tak akorat posledni smrtici uder. Je to dobra volba i kdyz jsou vlasy zdrave, protoze dlouhodobym pouzivanim klasickych barev je na nich zdravotni ujma proste patrna.

Ty prvni komentare pod otazkou mi pripadaji jako snaha drzkovat za kazdou cenu. Take jsem fanousek matky prirody, ale tady je to vazne mimo misu a misty nemohu souhlasit ani ja.

Rosalyn
925 příspěvků 03.01.13 18:08

Taky mám tmavě hnědé vlasy, a právě proto si je nebarvím. Ale jako náctiletá jsem pár barev vyzkoušela a ty drogerkové barvy mi přišly všechny podobné (co se týče kvality). Asi bych byla pro tu hennu.

eriam
364 příspěvků 03.01.13 18:20

Může mi někdo napsat, čím se barví na přírodní blond? Zakrývám šediny, vyzkoušela jsem již kdeco, ale s výsledkem jsem málokdy spokojená Buď jsem jak zlatovláska ( brr ),nebo jdu do zrzava. Kupuji si dražší výrobky s tím, že ceně bude odpovídat i výsledek, ale bohužel.

Dorenika
464 příspěvků 03.01.13 18:27

Odporucam si davat farbyt vlasy ku kadernicke ak ich mate kucerave to znamena ze su suchsie a tym nachylnejsie na poskodenie a farby z drogerie su velmi agresivne prave aby zafarbyli aj zdrave silne vlasy ale v salone vam kadernicka namiesa farbu z nizsim % h2o2 a ak ich mate cierne a chcete bledsie tak to riskujete odpalenie, ako pamatam si ked spoluziacka doma skusala odfarbyt cierne vlasy na blond aprisla o 5cm kratsimi flakatymi oranzovo-hrdzavymi vlasmi do skoly, aspon sme sa ale mohli ucit ako to opravit :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit