NEJlepší obchody na šaty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sheba
146 příspěvků 20.08.12 17:51
NEJlepší obchody na šaty

Jaké jsou vaše osvědčené obchody, když si potřebujete koupit pěkné šaty? Zajímají mě kamenné obchody i e-shopy. A případně i kam raději ani nechodit. Mě se totiž zdá, že koupit fakt hezké šaty, které i dobře padnou, je téměř nadlidský úkol.

Reakce:

Bridget Jones
19 příspěvků 21.08.12 11:09

No co třeba Yumi? já odtud teda zatím žádné nemám, protože šaty nenosím, ale několik mých kamarádek ano, a prý nemají chybu :-) mají i eshop i obchod v Praze. http://www.yumi.cz/?…

Sheba
146 příspěvků 21.08.12 14:31

Díky, obchod Yumi vůbec neznám, hned mrknu, jaká je jejich nabídka.

Kateřina
246 příspěvků 22.08.12 19:33

Já jsem dobře nakoupila šaty v Orsay a v H&M. Teď jsem dokonce viděla i moc pěkné ve výprodejích. Pokud už chci opravdu kvalitu, tak jsem zatím byla vždy spokojená s obchodem Feratt.

Cuckyna  22.08.12 19:54

Na jaře jsem koupila hned dvoje šaty v S. Oliver. Jedny na zkoušky a jedny na ven, a teda oboje jsou skvělé, a na mojí nekonfekční velikost sednout perfektně.

Nitty
112 příspěvků 22.08.12 20:06

Teď naposledy se mi líbily šaty ve FaF. Sice trochu formálnější, tak akorát do kanceláře ale velice pěkné.

Calis  25.08.12 21:12

Většinou si kupuji šaty v Orsay. Dvoje šaty na zkoušky jsem si koupila v FF. Z internetu neobjednávám. Většinou ty šaty, které se mi líbí, by na mě po vyzkoušení vypadaly příšerně (střih, délka…) :).

Majka22
308 příspěvků 04.05.13 01:44
@Bridget Jones píše:
No co třeba Yumi? já odtud teda zatím žádné nemám, protože šaty nenosím, ale několik mých kamarádek ano, a prý nemají chybu :-) mají i eshop i obchod v Praze. http://www.yumi.cz/?…

Netuší někdo, jak je to u Yumi s velikostmi? Na amazonu se objevují v recenzích informace, že je všechno výrazně menší a je vhodné kupovat vše, hlavně šaty, aspoň o číslo větší. Naopak na votočohoz jsem se dočetla, že nějaká Yumi tunika velikosti S je ve skutečnosti M/L, v recenzi jinde byly šaty S označeny za těhotenské kvůli obřím rozměrům, jiná paní se zase nevešla do šatů o dvě čísla větších. Tak jsem z toho jelen. Nemáte někdo značku v malíčku? :) Uvítám hlavně zkušenost se šaty. Děkuji :-)

přez-dívka  04.05.13 10:01

.

Příspěvek upraven 16.06.13 v 21:42

kacenka.smile
427 příspěvků 04.05.13 12:27

@přez-dívka Myslím, že tuhle délku mají běžně v FF. Tedy alespoň já si kvůli tomu všechny šaty od nich zkracuji. (Měřím stejně)

indyka
625 příspěvků 04.05.13 12:45

Nedávno jsem koupila pěkné šaty v H&M, před rokem v Charles Vogele. Ceny příjemné. Naopak špatnou zkušenost mám s tvojemoda.cz, tam jsem si kdysi objednala dlouhé, bílé šaty s černými květy, byly dost levné a mělo mě to varovat, u výstřihu byly blbě ušité a ač byla sukně po kotníky, podšívka byla jen po kolena a vypadalo to příšerně. Na fotce na webu to samozřejmě nešlo poznat, tam byla sukně jednolitá. Vrátila jsem jim je zpátky hned ten den. Kamarádka od nich objednávala víckrát, někdy prý dojde pěkný kousek, někdy hadr, je to tedy asi kus od kusu, ale to se z webu nepozná.

rivka
87 příspěvků 04.05.13 12:54

@Sheba Jsou, zdá se, s vysokohorskou přirážkou. Ty modré puntíkované jsem našla za 59 liber. Proti 2.400, hm, hm…

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit