Nejlepší pudr

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Roseline
2319 příspěvků 12.08.13 20:20
Nejlepší pudr

Hezký večer,
hledám nový pudr a ráda bych dostala nějaké tipy na vaše oblíbené.

Mám smíšenou pleť a pudr opravdu potřebuji, abych se neleskla a abych si zafixovala make-up.
Dala bych přednost průhlednému nebo méně barevnému pudru, který by samotný make-up příliš nepřebíjel.
Také bych se chtěla vyhnout šupinkám (ano, vím, že u pudrů je to obtížné).

Předem děkuji za všechny reakce!

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Roseline
2319 příspěvků 12.08.13 20:22

Ještě doplním, že teď používám transparentní pudr od Essence, ale vidím, že pro mě není ideální, mám s ním hodně „šupinkatou“ pleť

Dahllie
2222 příspěvků 12.08.13 20:28

Já mám transparentní Creme Puff od Max Factor a nemůžu si ho vynachválit. Nanáším štětcem.

real.blond
6688 příspěvků 12.08.13 20:28

@Roseline ja jsem moc spokojena s transparentnim pudrem od Alverde

top topic
949 příspěvků 12.08.13 20:33

@Roseline: dlouho jsem pouzivala nejaky tuhy od Dioru, prestali ho vyrabet. Potrebovala jsem dtto, jen zmatnit, plet mam ok. Dior ma ted pry tuhe jen kryci, sypky jsem nechtela. Mela jsem nejaky zmatnujici od Estee Lauder, ale nic moc tedy. I kdyz se pudruju jen lehce, prislo mi, ze to dela vrstvy, nevim, jak to lip popsat. Pani v parfumerii se mi podarilo vnutit mi sypky pudr Sensai triple touch compact a ten je opravdu uzasny. Krome pudru je tam jeste i korektor a vyhlazujici baze?( Concealer, nevim cesky preklad), baze je vyborna, korektor nepouzivam.

Alzbeta
197 příspěvků 12.08.13 20:36

T. LeClerc, je hodně jemný.

Fretkodlak  12.08.13 20:36

Rimmel stay matte.
Na smíšenou/mastnou pleť je výborný, opravdu se po něm neleskne a dlouho vydrží ;)

Jiná Realita
13791 příspěvků 12.08.13 20:39

Ben nye - bella luxury powder
coty airspun face powder

jsou celkově výborně hodnocené a levné. a u nás nedostupné :( ach jo.

Dahllie
2222 příspěvků 12.08.13 20:40

@Fretkodlak Na mně držel dýl a líp Match Perfection. Tady je krásně vidět, jak sto lidí, sto chutí ;-)

kayav  12.08.13 21:01

Dermacol fixační pudr. je sypký, nanáší se buď štětcem nebo houbičkou, mají dvě barvy - bílý a pak trochu tmavší, já používám ten bílý a je super.
Max Factor creme puff jsem měla taky, ale nevyhovovala mi jeho vůně a nějk mě dost vysušoval, ani požadovaný efekt neml takový, jaký udělá ten dermacol.

Hupetra
66 příspěvků 12.08.13 22:12

@real.blond Ten je z DM drogerie? Děkuji :-). Já používala Rimmel stay matte, ale když jsem začala používat make-up mattitude od Astor, koupila jsem si k němu i pudr, a je dobrý. Chce to asi vyzkoušet, záleží, jak by seděl vám.

real.blond
6688 příspěvků 12.08.13 22:23

@Hupetra ano, z DM. Zkousela jsem vami zmineny Rimmel i Astor a Alverde jednoznacne vede;-)

Roseline
2319 příspěvků 12.08.13 22:25

Některé z nich jsem už zvažovala (Dermacol, Alverde, Max Factor), jinak se mi docela líbí kompaktní pudry od Bourjois. S jejich make-upy mám totiž velmi dobré zkušenosti, takže by mi možná sedl i pudr.

budejka
109 příspěvků 12.08.13 22:50

Používám tenhle od Rimmelu, spokojenost.

yamama
184 příspěvků 13.08.13 06:20

Jednoznacne Bobbi Brown: sheer finish pressed powder - neznam snad nikoho, komu by nevyhovoval.

regeena
24 příspěvků 13.08.13 08:02

Mám podobné požiadavky ako Roseline a pre mňa bol zatiaľ najlepší tento http://bbkremy.sk/…p-puder.html

modny guru
280 příspěvků 13.08.13 09:24

@real.blond
Mne ho odporučila kamarátka a odvtedy používam iba ten. Na bežné nosenie sa iba prepudrujem, lebo skvelo zakryje drobné nedokonalosti. A mal by byť (vraj) prírodný, ale ja už asi ničomu nedôverujem.

666mahu
1490 příspěvků 13.08.13 09:27

Co clovek, to nazor, jsem zvedava, jak si vyberete. :-)
Chce to zkouset. A byt vami, obratila bych se primo na Ozero7, ma moc dobry prehled, vyzna se. ;-)

Aby zde nebylo tipu malo, pridam sve. :-)
Mivala jsem oblibeny jeden Chanel a Estee Lauder, kdyz mi moje odstiny prestali vyrabet, dlouho jsem hledala. Nekolik let jsem moc spokojena se sypkym Prisme Libre Givenchy /v zime 2 delicate beige, v lete 3 sweet caramel/ a obcas k nim prikoupim tuhy Prisme Again /kdyz maji nejakou zajimavou limitku/.
K temto oblibenym zkousim sem tam nove, naposledy se mi povedl Diorskin nude rose powder, zda se mi moc prima.
A nechala jsem se premluvit na Sensai silky highlighting powder, a ten mi vubec nevyhovuje, to byl krok vedle. :-)

guinejske_prase
178 příspěvků 13.08.13 09:35

Za mě taky Stay Matte

Brunhilde  13.08.13 09:41

@666mahu
Ten Dior je dobrý. Pudry moc nepoužívám, ale tenhle mi sedí.

MPSkrolew
1845 příspěvků 13.08.13 09:45

@Alzbeta Můžu se prosím zeptat, jak dlouho vám vydrží a jestli vám to balení nepřipadá nepraktické (vysypává se)?

Lienka77
161 příspěvků 13.08.13 09:46

Já používám buď Dr. Hauschka (sypký) - ten je transparentní a vydrží skoro navěky. Plus ještě od Clinique taky sypký (nejsvětlejší odstín, který mají).

666mahu
1490 příspěvků 13.08.13 09:48

@Brunhilde, takovy hedvabny. Navic ma krasnou skatulku a pekne voni. :-)

real.blond
6688 příspěvků 13.08.13 10:18

@modny guru ja jsem chtela zkusit transparentni (bily) pudr, moc jsem neverila tomu, ze nebudu mit bily oblicej a byla jsem nadsena. Jsem dost bleda a vetsina pudru mi delala divnou barvu, hlavne treba na fotkach. Zatim nemam duvod menit a pomer cena kvalita vykon je pro me bezkonkurencni

Pavlena
778 příspěvků 13.08.13 10:27

Tenhle:
http://www.lilylolo.co.uk/…g-powder+002
v odstínu Flawless Silk
Opravdu lehký a bezbarvý a navíc je prý bez té strašně škodlivé chemie. :)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit