Nejlepší řasenka - tipy

Fotoalbum tématu (14) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

edge  12.04.13 04:57
Nejlepší řasenka - tipy

S jakou řasenkou jste nejvíce spokojené?

Mně celkem vyhovovala Doll Eyes od NYX. Hezky zvýraznila řasy a nedrolila se.

Naopak - zklamaná jsem z Hypnose Drama od Lancome. Sice krásně prodlouží a zvýrazní řasy, ale po pár hodinách se mně pod očima začínají objevovat žmolky. Docela mě to štve a znovu už si ji nekoupím.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reakce:

nottua
1 příspěvek 12.04.13 06:19

S úplně obyčejnou miss sporty:-)se všemi jejími druhy

Bibken
165 příspěvků 12.04.13 06:31

Od priateľa som dostala Super Shock od Avonu a je naozaj výborná. Nelepí riasy, pekne ich predĺži aj zhustí, má peknú intenzívnu farbu. Jediná nevýhoda, že má trošku akoby suchšiu konzistenciu (ale je to ledva badateľné). Najhoršia maskara, akú som kedy použila bola od Dermacolu, nejaká vyživujúca, mala tuším v sebe včelí vosk alebo niečo také. Bola hnusná, tuhá, vyschnutá, z tej kefky ani nechcela zliezť na riasy. Bol to boj. A keď už sa človek ako-tak namaľoval, tak sa za dve-tri hodiny začala nenormálne mrviť. No nikdy viac.

pixiedixie
47 příspěvků 12.04.13 07:31

Mě zatím nejvíc vyhovuje False lashes od Maybelline. Je docela chválená i jinde na fórech a pro mě má nejlepší poměr cena/výkon. :)

0zero7
4458 příspěvků 12.04.13 07:43

Benefit They're real. Momentalne nejlepsi. Oddeli. Prodlouzi. Nedroli.
Jde vrstvit.

Clinique power lash je fajn, protoze nedroli, chova se jak vode odolna a Pritom jde odlicit vodou :)

Esmee
4376 příspěvků 12.04.13 07:56

Jednoznačně False Lash od Maybeline, taková ta žlutá. Dá se koupit i za 170 Kč a je opravdu vynikající. Naopak pro mě jsou otřesné řasenky od L´oreal.

kacenka.smile
427 příspěvků 12.04.13 08:14

V poměru cena/výkon asi Volumissime od Loreal. Cena okolo 200,–, klasická řasenka co zvýrazní, rozčeše, neslepuje a nedrolí se.

Jinak mám asi nejraději Hypnose, ale je pro mě i přes výdrž přece jen cenově jinde…

regeena
24 příspěvků 12.04.13 08:19

Pupa - Diva´s lashes. nevadí ani mojim šošovkám a citlivým očiam. nedrolí sa, nezlepuje. len keď je nová, treba trochu viac otierať kefku od farby

pani.zababova  12.04.13 08:21

Zatím nejspokojenější jsem s řasenkami od Bourjois… naprosto nejlepší, kterou jsem zatím měla, přikládám na obrázku

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 12.04.13 08:31

Já mám nejraději SUPER SHOCK MAX od Avonu. Provede vše, co se od řasenek žádá.

gudrun  12.04.13 08:37

Max Factor falsh lashes, big lashes atd. Nejlepsi rasenky vubec!

Pirek
6778 příspěvků 12.04.13 08:38

Lancome Hypnose Drama, na den stačí jen jednou lehce projet. A pak také Bourjois Volume Glamour s bronzovým vrškem.

edge  12.04.13 08:48

@Pirek Vám se Hypnose Drama nedrolí?

Pirek
6778 příspěvků 12.04.13 08:49

@edge
Ne. Ale někdy mi udělá řasy, až se mi obtisknou pod obočí.

kacenka.smile
427 příspěvků 12.04.13 08:52

@edge Mně se taky nikdy nedrolila

MPSkrolew
1845 příspěvků 12.04.13 08:57

@gudrun Tak s tou jsem měla problém - drolila se mi. Hledám něco nového.

gudrun  12.04.13 08:59

@MPSkrolew Jestli uz nebyla stara.

Betty J.
2031 příspěvků 12.04.13 09:00

Lancome L'Extreme voděodolná - řasy neslepuje a setrvává na určeném místě.

MUDr.Lant
389 příspěvků 12.04.13 09:06

Já jsem spokojena s řasenkami od Estee Lauder: Sumptuous a Sumptuous Bold. Mám pocit, že mi i déle vydrží použitelné, tak tak rychle nevysychají a nedrolí se.
Jednu jsem dala i mamce jako dárek, byla z ní opravdu nadšená (všimly si změny i kolegyně v práci) a po 3/4 roce se dožadovala další :-)

La Belette
271 příspěvků 12.04.13 09:07

Já jsem maximálně spokojená s Colossal Volume od Maybelline (nevím teď přesný název, nicméně má takový červený obal, řasenky od Maybelline mi vyhovují obecně, ale tahle mi přijde nejlepší), řasenku používám denně a mám ráda hodně výrazné řasy, a ze všech co jsem vyzkoušela, od Avonu přes Lancome po Benefit, jsem se k ní nakonec stejně vrátila.
They're real! od Benefitu sice dělala stejný efekt, ale strašně těžko se mi odličovala, navíc se cenově pohybuje trochu jinde…

MPSkrolew
1845 příspěvků 12.04.13 09:12

@gudrun Dělala mi to hned nová. Kupovala jsem si ji podle potřeby dva roky, takže mi došlo, že to nebude omyl - jako že by ji prodávali starou.

edge  12.04.13 09:14

@kacenka.smile @Pirek Co dělám špatně? Kupovala jsem ji v duty free shopu a prošlá nebyla. Nalíčím 2 vrstvy, dopoledne dobrý, odpoledne už to stojí za prd.

Carmiena
23 příspěvků 12.04.13 09:20
@edge píše:
@kacenka.smile @Pirek Co dělám špatně? Kupovala jsem ji v duty free shopu a prošlá nebyla. Nalíčím 2 vrstvy, dopoledne dobrý, odpoledne už to stojí za prd.

Používám tu samou Lancome. Zkuste se zamyslet, co děláte s rukama třeba při přemýšlení, někdy se mi stane, že při práci bloudím nevědomky rukou po obličeji (zní to divně, vím ),prostě si nějak opřu tvář do dlaní, pak se mi odrolí jakákoliv řasenka. Když si na obličej nesahám, Lancome se mi nedrolí.

edge  12.04.13 09:24

@Carmiena Já si sahám na bradu, krk a oblast kolem uší. Výš už nejdu. Ale zkusím to, dneska budu přemýšlet s rukama za zády :-)

Narminaa
97 příspěvků 12.04.13 09:28

Nejspokojenější jsem s Diorshow Iconic. Krásně natočí a oddělí řasy a rychle zasychá takže efekt vydrží.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit