Nejstylovější vysokoškolák?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Coraline
1980 příspěvků 07.05.12 20:09
Nejstylovější vysokoškolák?

http://www.novinky.cz/…-na-vse.html

Co říkáte na tohle? Mně se při pohledu na fotky vítězů svraštilo obočí a nechce se narovnat:(.

1. Juraj z VŠE - To má flek na triku? To je triko od pyžama?

2. Tomáš z VŠE - Nechápu, co je stylového na tom, když student chodí v obleku, ale tak ať. Proč to ale něčím neshodí? Vínové ponožky to fakt nezastanou. To si vážně musel dát i sponečku na kravatu? Vždyť takového oblečení si při svém studijním zaměření užije celý život, ne?

3. Vítek z FF - Já ani nevím, co k tomuhle říct. Mně se líbí, že jde Vítek proti proudu, ale tohle je fakt na hlavu. Hlavně, že u žen se tak kritizuje, když se neumí obléct přiměřeně ke svým proporcím a tvaru těla, ale měli by se nad tím asi začít zamýšlet i muži.

4. Ivan z VŠE - Působí divně, ale není to největší tragédie zde.

5. Jan z MATFYZu - Ponožky v sandálech jsou módní peklo, přesto je pro mě tenhle Jan asi nejstylovější z těch kluků. Jemu jedinému věřím, že tam přišel tak, jak normálně chodí a nedumal hodinu před skříní, co nejstylovějšího vybrat.

6. Jan z FF - Přijel asi rovnou ze Sahary, ještěže měl s sebou pití.

Co si o tom myslíte? Možná jsem zbytečně hnusná, ale tohle mají být fakt vítězové o nejstylovějšího vysokoškoláka? Jak vypadali ostatní soutěžící? Mám to vůbec chtít vědět? A co na to Jan Tleskač?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

marca
437 příspěvků 07.05.12 20:18

Mě dostal Jan. Takhle vypadá mnoho mužů na technikách. Jsou tedy styloví? :)

Některé z těch fotek jsem viděla v jiném článku na ihned. Ale jmenovalo se to typické oblečené podle fakulty.

Coraline
1980 příspěvků 07.05.12 20:28

marca: Já škatulkování podle fakult tak nemám ráda (jsem totiž absolventka FF:D), ale uznávám, že tihle mladíci mi v tom moc nepomáhají :D.

marca
437 příspěvků 07.05.12 20:39

Já jsem na techniku chodila takže jsem si rýpla ráda :) Ostatní oděvy mi přijdou celkem zajímavé, alespoň v mém okolí by prudce vynikaly.

modra_kocka
903 příspěvků 07.05.12 21:41

Ježíš, to je pohled!
Ne, Coraline, nejsi moc tvrdá, já na tom budu podobně.

1. Juraj - dobrý, ale za nejstylovějšího bych h nezvolila. A preppy to není ani omylem (nebo proč je na fotce logo preppy?)
2. Tomáš - to je děs! To je sice nějaký pokus o preppy (aha, už vidím logo na pozadí všech fotek!), ale ne. Prostě ne. Už jenom ten materiál - jeden z hlavních znaků preppy jsou kvalitní materiály.
3. - Víťa - aha, známý český fashionblogger Víťa! Jako nápad není spatný, ale provedení je horší. Svetr po babičce a černé boty k hnědým kalhotám a koňakové kabele?
4. Ivan - jop, toho bych do tohoto seznamu rozhodně zařadila.
5. Jan - matfyzáci si z ankety udělali srandu :) Tohle bych nebrala vážně. I když v tom stylu, který zastává, je určitě za kinga - nemá roztrhané kalhoty a má učesané zastřižené vousy! :)
6. Jan - ale jo, takový free style, nebojí se barev. Do seznamu nejsytlovějších IMHO nepatří, ale něco takového je radost potkávat na ulicích.

Příspěvek upraven 08.05.12 v 11:46

Ver
53 příspěvků 08.05.12 11:29

No při pohledu na fotky ve mě lehce hrklo. Zvlášť u čísla 3 kdy jsem si uvědomila že mám doma stejnou kabelku a takový svetr nosí moje babička. Takže jsem nabyla dojmu že se oblékal potmě a omylem vybral skříň spolubydlící babičky…

top topic
949 příspěvků 08.05.12 11:37

No ten klučina je nějaký módní blogger, jméno už nevím, ale kdysi to tady proběhlo. Taky mě překvapilo, že moc neřeší proporce své postavy. Tu kabelku bych brala, svetýrek mě tak netankuje;-)

Coraline
1980 příspěvků 08.05.12 11:43

top topic: Já vím, má blog Czech Fashionisto's Di­ary. Většinou je oblečen lépe, než tady, někdy dokonce moc hezky. Ale s těmi proporcemi a padnoucím oblečením si bohužel hlavu neláme skoro nikdy, škoda.

top topic
949 příspěvků 08.05.12 11:48

Coraline, jo, to je ono.

top topic
949 příspěvků 08.05.12 11:55

ale na téhle fotce je prostě k sežrání:-)

top topic
949 příspěvků 08.05.12 12:09

tady nejde vkládat linky? No když si teda překopírujete adresu, tak fotku uvidíte:-)

Coraline
1980 příspěvků 08.05.12 12:21

mně se žádná adresa neukazuje :(

top topic
949 příspěvků 08.05.12 14:14

ani když si rozkliknete vlastnosti toho odkazu, který se tu zobrazuje jako otazník?

http://www.czechfashionisto.com/…se-leje.html

je to čtvrtá fotka

Coraline
1980 příspěvků 08.05.12 14:30

top topic: souhlasím, tohle se mu fakt povedlo :)(jen se mi dost nelíbí ta kabela)

top topic
949 příspěvků 08.05.12 14:35

mně právě jo, měla jsem něco podobného vyhlídnutého, bohužel už ji doprodali. Připomíná mi to starou tašku, kterou míval děda, ten s ní akorát jezdil pro králíky na burzu drobného zvířectva:-D

Coraline
1980 příspěvků 08.05.12 15:02

top topic: No, babička právě tuhle tašku taky měla (vsadím se, že ji ještě někde má) a mě vždycky přišla ,,totálně nemožná" :D. Mě ta vintage vlna nějak nezasáhla:)

Ver
53 příspěvků 08.05.12 15:33

top topic: Já si jí před měsícem nechala ušít na zde proklínaném Fleru, a při pohledu na jeho fotky se mi ta kabela líbí méně a méně :)

SofiaElla
26 příspěvků 08.05.12 18:11

ponožky v sandáloch sú trapas aj na Marse a hocikde inde vo vesmíre a nemá čo robiť chalan v prvej päťke :-(

katango
1356 příspěvků 08.05.12 19:31

Mně se vítěz vcelku líbí. Takový uvolněný. JInak děs.

monicka
565 příspěvků 08.05.12 19:50

Tak teda vítězovo oblečení se mi docela líbí, aspoň mi připadá, že tak fakt chodí a nesnaží se být „vystajlovaný“ do soutěže. U toho na druhém místě se mi nelíbí kombinace saka a kalhot (sako jako od obleku a k tomu ležérní kalhoty občas vypadají dobře - tady ovšem ne). Třetí je oblečený ještě staromódněji než můj děda a to oblečení mu nepadne (možná kdyby měl jiný střih kalhot, nebo aspoň kalhoty z jiného materiálu). Ivan na čtvrtém místě se mi líbí (akorát teda ta obrovská přezka na pásku, na ty mám alergii). Matfyzák to vzal s humorem a ten poslední nejspíš přijel ze severního pólu.

Jinak já už několikátým rokem chodím na FFUK a většina kluků je tam prostě oblečená mikina/triko a džíny. I jsem si všimla, že to oblečení se hodně liší obor od oboru :).

czechfashionisto
30 příspěvků 08.05.12 20:25

monicka: „Tak teda vítězovo oblečení se mi docela líbí, aspoň mi připadá, že tak fakt chodí a nesnaží se být „vystajlovaný“ do soutěže.“

A jak víš, že já (ten třetí) jsem se schválně stajloval? Takto chodím do školy. A že mi to nesluší? No tak halt ne… I to se stává.

D.C.M  08.05.12 20:39

Czechfashionisto: Tak tím, že se jedná o každodenní oblečení, bych se fakt nechlubila. Vypadá to jako podřadný kříženec britského studenta a venkovské babičky na cestě k lékaři. Dvacet dva let..hm… spíš jak usedlý třicátník.
Zlatá naše usedlá periferní felda, kde jsou skoro všichni poměrně normální a dbá se hlavně na vzdělání a ne na nejpěknější svetříššek.

top topic
949 příspěvků 08.05.12 20:47

Spravne, dulezite je nevycnivat z davu!

Chci blijici smajlik

czechfashionisto
30 příspěvků 08.05.12 20:48

„poměrně normální“ - tím myslíš džíny, tričko, mikinu a trekové boty? Možná za komunismu bylo in vypadat obyčejně, protože vládla dělnická třída. Dnes JE důležité také to, jak vypadáš ;)

modra_kocka
903 příspěvků 08.05.12 21:12

@czechfashionisto: nezačínej, prosím tě… A neplkej o komunizmu, víš o tom prd. Hlavně o tom, co tehdy v oblékání bylo normální. U většiny žen bylo normální šít nebo si nechávat šít (německé Burdy se cenily skoro zlatem), mít upravené vlasy, a čisté boty. U mužů bylo normální mít aspoň 1 padnoucí oblek, denně si čistit boty, česat se, a mít výběr slušného společenského oblečení. V 8. třídě na závěrečném focení měli všichni mí spolužáci obleky a dívky společenské šaty - vlastní, ne půjčené. Dnes je normální mít květák, lezoucí prdel, špinavé křusky na nohách a chodit do práce v tílku a roztrhaných džínách - bez rozdílu mužů a žen. Není to divné, když je dnes tak důležité, jak vypadáš? vždycky bylo důležité, jak člověk vypadá. A vždycky bude. Moc dobře si to pamatuj. Až zase začneš chtít plkat o tom, jaci všichni byli za komunizmu špinaví dělníci bez vkusu a rozumu, uvědom si laskavě, že stejně označuješ své rodičea prarodiče. Vlastně i sebe - jaký jiný by mohl být potomk takové lůzy, než stejný jako oni, nemám pravdu? Neber se tak vážně, ty centrální mozku lidstva :)

Tenhle outfit se ti prostě nepovedl, to je všechno. Na druhou stranu nahoře je několik postů, které kladně hodnoté tvé outfity z blogu. A opravdu by to chtělo brát větší ohledy na svou postavu.

Příspěvek upraven 09.05.12 v 00:59

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit