Nejuniverzálnější barva kabelky

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Livvka
7 příspěvků 19.11.15 11:22
Nejuniverzálnější barva kabelky

Ahoj,
v módě moc kovaná nejsem, tak bych vás chtěla poprosit o radu. Zamilovala jsem se do kabelky Michael Kors Sutton Safiano a mám možnost dostat ji levněji z USA. Protože je teda o dost dražší, než moje dosavadní nákupy, chtěla bych ji aspoň pořádně vynosit. A potřebovala bych poradi, jestli se k většině věcí dá dopasovat víc tmavě modrá nebo světle hnědá barva… Tíhnu víc k té modré, je krásná, ale bojím se jak ji budu kombinovat…co byste si vybrali vy?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

arwenn
426 příspěvků 19.11.15 12:54

Tak za mě je univerzální tedy spíš černá :) Ale i tmavě modrá, pokud jste světlý typ a černou nenosíte.

Livvka
7 příspěvků 19.11.15 13:04

@arwenn V té černé mi připadá moc smutná…

iga
1470 příspěvků 19.11.15 13:12

@Livvka
Hehe - obě dvě jsou přímo ultimativně univerzální! A já se hlavně těším až jí uvidím v další nezaměnitelně originální kombinaci ať už bude jakákoli:-D P. S: Četla jste už článek od Ady Basic Bitch?

Livvka
7 příspěvků 19.11.15 13:30

@iga Nečetla, teď jsem to teda prolítla. Ale to já teda určitě nejsem :-) Módu bohužel nezvládám. Jen se mi znechutilo kupovat si co pár měsíců kabelku z uměliny, která se odrbe, rozklíží a rozpadne. A momentálně jsem před druhou mateřskou, tak si říkám kdy jindy než teď koupit něco sobě. Něco jiného než tašku ke kočáru…

ionicera
4561 příspěvků 19.11.15 13:38

Kabelka je to pěkná. Tak nějak už mi štve, že i když jsou MK některé kabelky hezké, tak je zas teď v modě odsuzovat všechny. Já mám jednu tmavomodrou kabelku- Coccinele a moc univerzální se mi nezdá. To spíš černá nebo šedá. Ale i ta hnědá jde podle mne k víc věcem, než tmavěmodrá. Ale zas je fakt, že záleží, v čem chodíte oblečená. Já většinou v černé.

DRW
1240 příspěvků 19.11.15 13:43

Michael Kors je na pekle nekdy znamkou nevkusu ci proflaknutosti. Ale kdyz odhlednu od toho, ze je to predrazena znacka u nas v ceske kotline, tak typ kabelky je vicemene konzervativni a pokud z toho oddelate tu visacku, tak se nebude lisit od tisicovky jinych noname kabelek. A pokud to ma byt i zaroven taska na vse, co potrebuje maminka a miminko, tak proc ne?, Je dostatecne velka a kozena, tak obe barvy jsou dobre. Tmave modra se da kombinovat stejne dobre, jako cerna ci hneda.
Ja bych si osobne koupila tmave modrou, ta hneda by mohla u kocaru prijit rychleji k nejakym flekum, ale zase na ni nebudou tak rychle videt oderky.

Livvka
7 příspěvků 19.11.15 13:49

@DRW A jakou kabelku, mimo MK, byste tedy doporučila? Já značku moc neřeším, chci prostě něco kvalitního, ideálně elegantního a nadčasového. A po tom co jsem zatím v obchodech u nás viděla, mě takhle MK zatím jediná oslovila. Mám možnost ji mít cca za 4.500CZK. Což je pro mě dost hodně, ale doufala jsem, že by vydržela roky, narozdíl od těch obyč…

Iv_Sm
1432 příspěvků 19.11.15 13:58

@Livvka Nenechajte sa odradiť. Kabelka je to pekná a vydrží určite viac než tie lacné, koženkové. Cena je OK. Za mňa teda tú hnedú.

Mimochodom, ak máte možnosť dostať kabelku z USA, skúste sa pozrieť na zn. Coach. Je približne na rovnakej úrovni, ale u nás menej prefláknutá.

DRW
1240 příspěvků 19.11.15 13:59

Uprimne za 4500 bych si ji koupila i ja. Naposledy se mi libila moderni verze doktorskeho kufriku v Galexu, celokozena a dost draha cca 6t, pokud si dobre pamatuju. Me spise bavi, ze lide tady odsuzuji kabelky jen proto, ze je to MK nebo jina proflakla znacka spojena s nejakou subkulturou. Ja se na to divam z pohledu nadcasovosti a vyuzitelnosti, kvality. Libi se mi, nelibi se mi. A podle toho se rozhoduji. Byt tady LV kabelka hlasajici koukej ja jsem LV potiskem nebo jina krici svym designem nebo potiskem, ja jsem ta draha kabelka, tak opravdu tu bych si nekoupila. Ale kabelka s decentnim logem a v konzervativnim nebo chcete-li nadcasovem designu, to je neco jineho, at je to noname nebo znackovka. Kvalitni, kozenou noname taky za 1-2t nekoupite. Nejdulezitejsi je, ze se libi Vam.

Iv_Sm
1432 příspěvků 19.11.15 14:00

@DRW Presne!

Livvka
7 příspěvků 19.11.15 14:04

@DRW No je vidět, že se pohybuju v úplně jiném světě, v mém okolí teda MK profláklý není. Jak říkám, moc obdivuju když se někdo vyzná v módě a umí se vkusně a moderně oblíct, ale sebekriticky vím, že já v tom mám mezery. Proto se obracím na vás tady ;-)

DRW
1240 příspěvků 19.11.15 14:08

@Livvka Je videt, ze si umite vybrat, tak pokud mate jen mezery typu jakou barvu, tak je to v pohode. Mate dobre nakroceno.

GorgonaM
696 příspěvků 19.11.15 15:29

@Livvka - kabelky nejsou úplně můj šálek čaje, ale barva se mi líbí víc ta druhá (a obecně je mi velmi sympatické, že netrváte na obvyklé černé). Těžko radit, když neznám Váš šatník (a botník), ale např. já mám hodně tmavě modrých věcí, a ty by druhá kabelka právě pěkně rozsvítila. Totéž s černou, ve které vypadám jak můra a tlumím ji kabelkami (a dalšími doplňky) jiných barev. Vy sama ale nejlíp víte, co máte doma.

SweetPotato  19.11.15 15:37

@Livvka
Souhlasím, že černá je moc tvrdá. Nejuniverzálnější je as ta hnědá. Ale modrá je mnohem hezčí.

arwenn
426 příspěvků 19.11.15 15:37

@Livvka Černá není smutná, to jsou předsudky! :D

Lamicka  19.11.15 17:42

@Livvka Jakou barvu kabelky nosite ted nejcasteji? Jake barvy bot obvykle nosite? Jake barvy jsou vase oblibene? Podle toho bych zvolila, at se vam dobre kombinuje. Na druhou stranu, ke kabelce si muzete za par stovek koupit boty nebo pasek, hned mate sladeno.

Kabelka je hezka, proflaknuta je v Praze, mozna jeste nejakem vetsim meste, ale muzu vas ujistit, ze mimoprazske kamaradky netusi, ze MK existuje, takze klidne do ni jdete.

červená jahůdka
121 příspěvků 19.11.15 17:49

Já mám tu v tmavě modré a přijde mi, že se velmi dobře kombinuje se vším a není taková tmavá jako černá. Ale líbí se mi i hnědá, mám jednu takovou hnědou koženou od bati, tu nosím spíše v létě. Záleží asi hodně na tom, k čemu ji budete nosit…

continuity
5851 příspěvků 19.11.15 18:03

Zavisi jaky mate satnik, ale tmave modra, jako neutralni barva, se kombinuje obzvlaste dobře (mne jako zimnimu typu, kde nosim většinou studene barvy). mam jednu a asi rok a pul jsem ji mela jako jedinou kabelku.

a vlastne poradim vam, bezte do tmavemodre, protože tady se shani opravdu blbe (krome tech dražších znacek). cernou koupite vždy a ta hneda mi tedy moc univerzalni neprijde (ale ja jsem zimni typ a mam zimni satnik, pokud jste jaro nebo podzim s preferenci teplych barev, muze to byt jine)

verulenka
3324 příspěvků 19.11.15 19:02

@ionicera Mně se kombinace modrá a černá docela líbí - tedy alespoň např. v tomto podání. 

Livvka
7 příspěvků 20.11.15 18:33

Dekuju vsem za prispevek, zatim to teda vyhrava ta tmave modra :-) Pristi tyden se jeste pujdu podivat na Chodov, snad tam tu kabelku budou mit, a definitivne se rozhodnu.

Dahllie
2222 příspěvků 20.11.15 22:37

@Livvka Jdetě na Příkopy, tam mi prodavačky příjdou mnohem příjemnější a i nabídka je širší.

OndřejkaH
8 příspěvků 20.11.15 23:05

Přesně jak tu psaly už některé přede mnou - univerzální barva je pro každého jiná. Záleží, jaké barvy ráda nosíte, podle toho vybírejte barvu kabelky ;) Jestli spíš ladíte teplé/studené barvy apod. Jinak obě vypadají nadčasově. Tak šťastnou ruku ve výběru ;)

lleonnka
29 příspěvků 21.11.15 19:05

No ja tedy nevim, ale pokud vam jde jen o to, aby kabelka byla kozena a vydrzela, nevidim duvod kupovat Korse za 4500. Vsude mozne (i napriklad v Humanicu, u Bati, na Fleru, na Asosu,…) maji „neznackove“, ale kvalitni kozene kabelky uz okolo 1500 - 2000.

SweetPotato  21.11.15 19:13

@Livvka
Dnes jsem ji viděla v modré, je to moc hezký odstín. Jen ten monogram je peklo. Ve skutečnosti je ještě masivnější, blýskavější a kolotočovější.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit