Nejvhodnější, nejhezčí a nejpohdlnější botky na ples?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janisska94
8 příspěvků 12.12.13 08:31
Nejvhodnější, nejhezčí a nejpohdlnější botky na ples?

Zdravím všechny :) typy na krásný botky ale rovněž pohodlné :)) na ples či maturák. :)

Reakce:

Zebra33
2038 příspěvků 12.12.13 09:49

Vhodne a pohodlne jsou podle me jednoznacne boty tanecni. Zalezi samozrejme, kolik chcete investovat. Dobry vyber v ruznych cenovych kategoriich napr. zde: http://www.hellerdance.cz/…ecni-obuv-5/ . Vizualne zajimavejsi napr. zde: https://burjushoes.com/products ,ale tam radim nenechat se unest tim, ze ty vyssi uzke podpatky vypadaji lip nez nizsi rozsirene. Vyssi jehly vypadaji lip, ale hur se na nich tanci (chce to trochu cvik) a driv vas zacnou bolet nohy.

xkrzl00
64 příspěvků 12.12.13 09:54

Pokud chodite na plesy casteji, tak se rozhodne vyplati investovat do tanecnich bot. ja si koupila tyto: http://www.hellerdance.cz/…mska-25-5920 myslim ze jsem chytila nejakou akci, staly me 1500, coz je na kozene kvalitni boty skvela cena a opravdu dobra investice.
chodim tak na 3-5 plesu a tanecnich zabav rocne a i tak si myslim, ze se to vyplatilo.
chvili trva nez se rozslapnou, ze zacatku trochu drou ty pasky na prstech, ale jsou mekkoucke, jako backurky.

Zebra33
2038 příspěvků 12.12.13 10:03

@xkrzl00 - ty z toho linku nejsou kozene ;). Kozena je podrazka (v ktere se btw. nesmi chodit venku!) a pokud mate stesti, tak i uvnitr stelka. Zvenku saten nebo v pripade tech stribrnych nejaka synteticka jakoze kuze. Presto s vami souhlasim, ze tanecni boty byvaji fakt pohodlne.

Lamicka  12.12.13 10:09

Taky se hlasim k fanynkam tanecni obuvi. Takova bota je sice drazsi, ale vydrzi roky.

xkrzl00
64 příspěvků 12.12.13 10:10

To vim ze nejsou - myslim tu kozenou stelku…

janisska94
8 příspěvků 12.12.13 10:10

Dekuju moc! :)

Mirt
422 příspěvků 12.12.13 11:46

Taky mám taneční boty z Helleru… dala bych link, ale už asi nejsou v nabídce, já je miluju, jsou černé, kožené a krásně si v nich zatancuju:D Na taneční boty mají i trošku vyšší podpatek, ale mně to na tanec vyhovuje, chce to asi trochu zvyk. Ještě do nich nosím takové ty gelové nalepovací polštářky, protože mám dost citlivé nohy a i přesto, že jsou taneční boty hodně pohodlné, na delší tančení mi je s polštářky ještě lépe.

Bookworm
222 příspěvků 12.12.13 12:33

Jestli se rozhodnete pro taneční boty, tak pozor při prvním plese - nejsou pohodlné hned, zvlášť pokud si koupíte těsné, aby pak seděly přesně, vytvarování chvíli trvá. Saténovým teda dýl než koženým.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit