Nekožená kabelka?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kateff
109 příspěvků 20.07.12 10:32
Nekožená kabelka?

Zdravím všechny pekelnice,

žádám Vás o radu. Vybírám si dárek k narozeninám a už minimálně rok sháním černou kabelku. Kdykoliv ale přijdu do obchodu, tak je buď moc malá (nosím dost věcí), nebo je ošklivá (přeplácaná, babičkovská, lesklá, ořemínkovaná, prostě ošklivá) a nebo vypadá jako kožená taška na nákupy (taky se mi to nezdá jako ideální kandidát). A navíc jsem trochu posedlá designerskými značkami (škoda, že jsem chudá). A narazila jsem na tento inzerát. A teď se Vás ptám: kabelka není kožená (zjistila jsem si), ale vypadá dosti kvalitně. Prodejce slíbil zaslat fotografie vnitřku, detailů a kódů. Finálně se asi rozhodnu teprve, až tyto fotografie uvidím, ale zajímalo by mě, zdali toto je už to tržnicové fejkové peklo, nebo bych se do některého z Adiných článků s touto kabelkou nedostala… A vyrábí vůbec Chanel nekožené kabelky? Případně poradily byste podobnou nepřeplácanou kabelku v podobné finanční hodnotě?

Předem děkuji za Vaše odpovědi a názory.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Pink_lemonade01
86 příspěvků 20.07.12 10:42

Já vám nevím, nekožená chanelka, ucha ve stříbrné nebo zlaté a za za dva tisíce? Že by fejk jak bejk?

Kateff
109 příspěvků 20.07.12 10:43

Právě, ale je to fakt peklo?

Pink_lemonade01
86 příspěvků 20.07.12 10:49

No to bych řekla:D

anniette
159 příspěvků 20.07.12 11:01

Chápu, že jste nešťastná ze sortimentu, který mají v obchodech (to jsme dvě.. :D ), obzvlášť v té černé barvě, ale nekupujte si kvůli tomu fake.. Nebojte, časem určitě nějakou pěknou černou kabelku seženete. :) K takové kabelce (myslím originální Chanel) se prostě hodí nějaké specifické oblečení a i když je černá, rozhodně není univerzální a není na tahání spousty věcí, jak jste psala. Takže byste si stejně moc nepomohla.

Kateff
109 příspěvků 20.07.12 11:04

Děkuji za útěchu, ale už jsem vážně zoufalá, nevím, kde mám hledat, kam se podívat, mám sice béžovou koženou kabelku, ale v černé bych si ji prostě nekoupila… Nevím, proč ta černá dělá kabelky tak ošklivé…

Rahja
164 příspěvků 20.07.12 11:06

.

Příspěvek upraven 27.12.15 v 12:38

Pink_lemonade01
86 příspěvků 20.07.12 11:07

Tak zkuste nějakoeu koženou, okolo dvou tisíc taky seženete, ona ta koženka fakt vypadá v černé kolikrát blbě. I když já mám černou z Manga a už mi několik lidí chválilo koženou tašku (kožená není, ale asi prostě vypadá autenticky). Zkuste to tam. Stála ve slevě asi 400 Kč. Z dražších značek za dva tisíce nic neseženete, kdybyste něco víc přihodila, tak možná na tom internetovém sekáči s těmito značkami (teď si nevzpomenu na jméno, ale určitě najdete).

Katka2305
124 příspěvků 20.07.12 11:16

Tohle stoprocentně není pravé, a kombinace prošívání, výrazného loga a těch výrazných kovových řetězů je podle mého názoru opravdu kolotočářská. Nebude se to hodit skoro k ničemu. Za 2000 koupíte určitě hezčí kabelku a možná i koženou.
Odkud jste? Třeba tu bude někdo z Vašeho okolí a dá Vám tip na dobrou prodejnu.
Pokud opravdu chcete na kabelce výrazné logo známé značky, a přitom máte omezené finance, tak bohužel skoro vždycky skončíte s fejkem nebo s nějakou nevkusnou věcí, nejčastěji s nevkusným fejkem.
Pokud si to rozmyslíte, a budete chtít přijatelnou kabelku za přijatelný peníz, tak pro inspiraci www.elega.cz, www.hajn.cz, www.gregorio.cz. Jak už jsem psala někde jinde, já musím mít možnost kabelku osahat naživo, takže na internetu nenakupuju. Ale kabelky od Elegy i od Hajna mám a s poměrem cena-výkon jsem spokojená (plus podporuju české výrobce :-) ).

Kateff
109 příspěvků 20.07.12 11:20

Tak tahle kabelka opravdu je na oficiálních stránkách Chanelu… Ale prostě moje dušička trochu zatoužila, když to uviděla, a teď mám pocit, že se mi žádná jiná kabelka líbit nebude… Jinak žiju střídavě v Praze a v Benešově u Prahy, takže výběr vlastně velký, ale jak říkám, ještě jsem na nic nenarazila…

anniette
159 příspěvků 20.07.12 11:22

Co zkusit zajít třeba do M&S? Včera jsem tam byla a divila se, jak mají ty kabelky levné a že vypadají celkem k světu. Třeba tahle.. http://www.marks-and-spencer.cz/…zeny/kabelka Nebo HM.. Chce to fakt prolézt spoustu obchodů, v řetězcích to mají levné a třeba by se dalo i vybrat. :)

Kateff
109 příspěvků 20.07.12 11:25

@anniette Tak ta je ale vážně docela pěkná… Vidíte, M&S mě nenapadl… Děkuji :)

uu  20.07.12 11:36

.

Příspěvek upraven 25.07.13 v 21:20

anniette
159 příspěvků 20.07.12 11:50
@Kateff píše:
Tak tahle kabelka opravdu je na oficiálních stránkách Chanelu… Ale prostě moje dušička trochu zatoužila, když to uviděla, a teď mám pocit, že se mi žádná jiná kabelka líbit nebude… Jinak žiju střídavě v Praze a v Benešově u Prahy, takže výběr vlastně velký, ale jak říkám, ještě jsem na nic nenarazila…

Jestli se Vám tak strašně líbí tenhle styl, kupte si kabelku, která tu chanelku napodobuje (a že jich je), ale není to doslovná kopie, např. http://www.jadi.cz/…kabela-cerna Ale počítejte s tím, že to půjde těžko kombinovat, že to stejně zavání fakem a že, jak už tu někdo uvedl, to působí trochu kolotočářským dojmem. Ale proti gustu.. :) Mně se nelíbí ani originál.

Katka2305
124 příspěvků 20.07.12 12:12

Kateff, když se vyskytujete v Praze, tak můžu dát tip na obchůdek s kabelkami v Centru Nový Smíchov, v přízemí hned vedle Bati. Potom Salamander na křižovatce Štěpánské a Žitné mívá někdy pěkné kabelky. Pokud máte limit 2000 Kč, tak byste musela natrefit slevy, ale zrovna teď je slevové období :-) A sekáč Los Hadros v Lidické má občas pěkné kabelky.

Ver
53 příspěvků 20.07.12 12:17

K té kabelce z M&S co se tu objevil odkaz ( http://www.marks-and-spencer.cz/…zeny/kabelka ). Viděla jsem jí naživo, jelikož mě z dálky upoutala a jsou naprosto příšerně ušité (křivě a ještě ani nitě na sebe nenavazují). Prostě děs.

Jetthro
1129 příspěvků 20.07.12 12:34

Zkuste se mrknout sem http://www.fashionphile.com/ prodavaji se tam uz nosene kabelky drazsich znacek, tak treba si vyberete..namatkou http://www.fashionphile.com/…-Black-26808 :)

Denyna
4101 příspěvků 20.07.12 13:05

Taky jsem ten případ, co nosí v kabelce spoustu těžkých věcí. Poté, co se všechny syntetické kabelky stabilně po půl roce odporoučely do věčných lovišť kvůli utrhaným uším, jsem začala šetřit na kožené. Opravdu se to vyplatilo, kabelky drží a od těch dvou tisíc se dají také sehnat.

ta-scha
77 příspěvků 20.07.12 13:45

Já jsem zamilovaná do této v černé barvě. Kamarád jede brzy do panělska, tak mi ji přiveze, vyjde tam o dost levněji. Není kožená, ale zaujala mě.

trnk
295 příspěvků 20.07.12 15:03

V Praze v Delmasu ve Vodičkově ulici mají dost kožených kabelek.

Ichy
67 příspěvků 20.07.12 15:13
@ta-scha píše:
Já jsem zamilovaná do této v černé barvě. Kamarád jede brzy do panělska, tak mi ji přiveze, vyjde tam o dost levněji. Není kožená, ale zaujala mě.

Ta je náááádhernáááááá! Slint! :)

Pavlena
778 příspěvků 20.07.12 15:36

@ta-scha Jo, tahle kabelka mě taky zaujala, ale na nekoženou mi přišla moc drahá. Ale vypadá pěkně.

Chany
871 příspěvků 20.07.12 15:43
Ne,

Nedala bych za to ty peníze. Není toho hodna. A to kočičí zlato vezme, myslím, velmi rychle zasvé…

Bugatti
4051 příspěvků 20.07.12 17:34

@ta-scha Tvarově je pěkná, ale myslím si, že za sumu jen o něco málo vyšší se už dá pořídit i kožená. S nekoženými kabelkami mám dost špatné zkušenosti. Myslím, že základní kabelka na časté nošení by měla být kvalitní kožená a k tomu pak třeba i nekožená barevná, která se tak moc neunosí (a tím ani tak brzy nezničí).

SofiaElla
26 příspěvků 20.07.12 17:49

Fake Chanel by som si určite nekupovala, a už určite nie za túto cenu :-( univerzálnu čiernu kabelku hľadám dlhšie, uvažujem o tejto: http://www.zara.com/…ED%2BSHOPPER

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit