Nepekelné kabáty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petrunnka
46 příspěvků 22.11.12 13:14
nepekelné kabáty

Jaké kabáty se vám líbí? Jakému stylu a barvám dáváte přednost a co je pro vás peklo?

Reakce:

Curlygirl
1901 příspěvků 22.11.12 13:24

V zásadě nesnáším už jen pohled na takový ten levný tenký ožmolkovaný zmačkaný flauš z řetězců. V jakékoli barvě a provedení.
Jinak se mi líbí hodně věcí, když to koresponduje s postavou a stylem a vypadá/je kvalitní. Záleží na konkrétním případu.

Já osobně preferuji přírodní nebo univerzální neutrální barvy - hnědá, béžová, šedivá, černá + klasický střih na knoflíky s přepásáním, materiál by měl obsahovat vlnu. Letos se mi dost trefila značka Pietro Filipi do vkusu, takže něco takového.

Petrunnka
46 příspěvků 22.11.12 13:41

@Curlygirl a co třeba army styl?

Curlygirl
1901 příspěvků 22.11.12 13:49

@Petrunnka Líbí, ale nenosím… nehodí se to (už :-) ) ke mně stylem… Ale opět musí to nějak všechno se vším korespondovat vizuálně.

kacenka.smile
427 příspěvků 22.11.12 15:11

Mám šedivý kabát v army stylu. Do pasu je obtažený, od pasu je širší, dělá mi hezkou postavu. Army jsou na něm v podstatě jen knoflíky (ozdoby na ramenou jsem odpárala), dvě řady, dá se klasicky rozevřít.

Sháním v podstatě stejný, s normálními knoflíky, s barvou, která by se ke mně více hodila (béžová, hnědá, klidně i barevný), ale nemůžu najít takový, který by byl střihově podle mých představ (od pasu rozšířený).

Rosalyn
925 příspěvků 22.11.12 18:39

Pekelný je takový ten buřtíkový černý lesklý bundokabát. Připomíná mi pytel na odpadky.

Rosalyn
925 příspěvků 22.11.12 21:49

Líbí se mi dobře střižené, vypasované kabáty v hezkých barvách. Barvy se mi líbí různé, ale na sobě nemám ráda teplé barvy (nesluší mi), na ostatních mi nevadí. Líbil by se mi bílý kabát, ale praktický asi nebude. Ideálně by měl být kabát vlněný (nebo aspoň s podílem vlny).

Petrunnka
46 příspěvků 23.11.12 00:16

No já vždy nosila kabátky jen na podzim a v zimě právě ty buřtíkové bundy, protože jsem děsně zimomřivá. Letos mě ale módní peklo proškolilo, ce se týče kvality kabátů. Tak jsem si teď jeden pořídila v Zaře, cena necelé čtyři tisíce, 80% podíl vlny a je celkem hrubý. Tak to letos zkusím bez bundy, držte mi palečky :-)Vlastně musím, už jsem ji dala na charitu :-)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit