Nepromokavé jarní boty

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lamari
17 příspěvků 24.02.13 10:18
Nepromokavé jarní boty

Prosím máte někdo dobré zkušenosti s nějakou konkrétní značkou nebo typem jarních bot, do kterých by při dešti nezatékalo? Čeká mě poměrně dlouhé dojíždění do práce, část cesty pěšky, část vlakem a MHD, tak bych si chtěla koupit hezké, pohodlné a funkční boty - nízké, ne na podpatku, zakrývající nárt.

Reakce:

Amonute
360 příspěvků 24.02.13 11:44

@Lamari Znížené gumáky?
Ale nie :D, topánky to môžu byť hocaké ktoré sa budú hodiť k zvyšku vecí čo zvyčajne nosíte (je to podstatná otázka, na ktorú by ste sa mohli trochu rozpísať).

Zatiaľ viem povedať - vyberte kvalitný materiál, pohodlie pre nohu a radšej stavte na impregnáciu. Mám objednané toto TU .

Fungovať by to malo takto… http://www.youtube.com/watch?…
Už som o tom písala v inej téme. Až mi ten zázrak príde, napíšem či naozaj funguje ako v tom videu ;)

Lamari
17 příspěvků 24.02.13 13:27

@Amonute Tak gumáky fakt ne :-), impregnace je dobrý nápad. A co obvykle nosím, zřejmě styl casual - džíny i nedžíny, triko/halenka/ko­šile, svetřík, sako nebo trenčkot, šátky, baleríny, velká taška, pokud možno jednoduše, bez ozdob, ne moc barev najednou. Přibližně jako na vložené fotce.

Amonute
360 příspěvků 24.02.13 20:09

@Lamari No… dúfala som, že sa stálice MP ozvú a odporučia pár pekných topánok, ale kedže sa k tomu nemajú, pokúsim sa poradiť ja… Ak v topánkach ostávate celý deň neľutujte penazí ktoré za ne dáte. Výbornú skúsenosť mám so značkou ecco. Mama aj ja máme od nich poltopánky a sú tak neskutočne pohodlné, že by som ich najradšej nosila aj doma ako papučky.

So zahaleným nártom a nízke prichádzajú do úvahy toľko omielané oxfortky, mokasíny a niektoré baleríny. Aby boli ľahko kombinovateľné skúste neutrálne farby. V prípade oxfortiek, ak sa Vám to bude páčiť, skúste farebné šnúrky či stužky. Ak máte odvahu (a veci v šatníku) choďte aj do viac pestrých modelov :). Musím sa priznať, že ja sama nosím skôr balerínky (nie tie ultra ploché) a mokasíny sa mi nikdy nejak zvlášť nepáčilim takže je o aj na Vás. Čo sa vám páči a čo nie.

Nápad ako vyrobiť skužky miesto šnúrok.

Lamari
17 příspěvků 24.02.13 20:37

@Amonute Děkuji za všechny tipy, asi jsem ten dotaz měla dát spíše do poradny :-). Oxfordky se mi líbí už delší dobu, tak se po nějakých poohlédnu.

Guinea Pig
1190 příspěvků 25.02.13 09:09
@Lamari píše:
@Amonute Děkuji za všechny tipy, asi jsem ten dotaz měla dát spíše do poradny :-). Oxfordky se mi líbí už delší dobu, tak se po nějakých poohlédnu.

tak dejte pak vědět, kde jste se poohlédla. Já chci koupit na jaro oxfordky a zatím mám smůlu…Nevím, asi ještě nejsou jarní nálady u obchodníků. Stejný problém mám s converskama, absolutně vyprodané na celém netu. Doufám, že se to v březnu změní, netuším, proč teď nejsou k dostání jarní boty.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit