Nerdské vlákno

Fotoalbum tématu (159) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dammy
1670 příspěvků 25.07.16 10:55
Nerdské vlákno

Tak jo, po diskuzi s @Eden_Prime zakládám Nerdské vlákno.

Pokémon GO, hry, fantasy, kostýmy a podobné úchylárny, se kterými jsme vykázány z ostatních diskuzí :D, jen ne Game of Thrones, protože ten má samostatné aktivní vlákno.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 55 Další »

Reakce:

Eden_Prime
3472 příspěvků 25.07.16 10:59

@Dammy bomba!!

A ted mi poradte, co s timhle. Doctor Who tu ma take vlastni vlakno, ale asi to dam radsi sem, nejlepsi Easter Egg ve FNV (DLC Dead Money - Sierra Madre) :-D

Dammy
1670 příspěvků 25.07.16 11:05
@Eden_Prime píše:
To byla Lily Bowen z Jacobstown, ta hodnejsi, co porad nabizi vodu, ne ta ukricena Tabitha s traverzou :-) Zrovna tyhle dve se mi nikdy nepletou, Tabitha je ta co ma bryle se srdickama. Dva jsou kolektiv, tak to vlakno zalozte, rada tam budu chodit a povidat si o modech na Fallouta :-D

Mě vždycky naskočí jen ta Tabitha, pamatuju si jí kvůli těm úchylobrýlím a paruce :) A taky, že pořád kecá o Masterovi.

Celkem mě štve, že je s každým dílem (Supermutanty) „znormálňujou.“

Jako vím, že grafika a tak dále, a jsou takhle reálnější, ale já je mám prostě už od těch prvních dílů zafixované jako daleko monstróznější, no :)

Eden_Prime
3472 příspěvků 25.07.16 11:06

@Dammy hele, co na me vyletelo z kvetinarstvi pred hrbitovem :-)

Eden_Prime
3472 příspěvků 25.07.16 11:08

@Dammy jj ve ctyrce jsou ti supermutanti hodne divni, vubec se mi nelibi. Ve trojce a NV se mi ale libili nejvic, ten Marcus ze dvojky vypada jak Shrek

Příspěvek upraven 25.07.16 v 11:08

Dammy
1670 příspěvků 25.07.16 11:08

@Eden_Prime Tyhle easter eggy jsou nejlepší! Ve Falloutu jich je hafo. Třeba ten Giddyup buttercup má v popisku „ultimate in equestrian robotics,“ což je jasný odkaz na My little pony :D

Eden_Prime
3472 příspěvků 25.07.16 11:09

@Dammy Tak ten jsem fakt nezaregistrovala, super :-D Znam hlavne ty z Doctor Who, napr Protectroni pred Stripem jeci Extarminate!, kdyz je napadnete :-D

Eden_Prime
3472 příspěvků 25.07.16 11:12

@Dammy Lily je zajimava tim, ze je companion. Muj nejoblibenejsi, taham ji s sebou vzdycky az do konce. Ma dve osobnosti, jedna je hodna starenka, ktera se stara o ostatni, druha je zly kluk Leo, ktery je odpovedny za vsechny vrazdy a dalsi jeji ulety :-)

Tabitha vypada hrozne vtipne, ale clovek si ji bohuzel moc neuzije. Rada ji posloucham v radiu :-) A nesnasim toho ghouliho mechanika z Black Mountin

Dammy
1670 příspěvků 25.07.16 11:17
@Eden_Prime
@Eden_Prime píše:
@Dammy hele, co na me vyletelo z kvetinarstvi pred hrbitovem :-)

Dobrý! Já jak bydlím na vesnici, tak jsem odkázaná na víkendové výlety do města :D Tady nic není. Jakože nic :D

Eden_Prime
3472 příspěvků 25.07.16 11:20

@Dammy tak to je fakt pitomy, tim jste v nevyhode. Ja mam v radiusu 1km 7 gyms. Ale zase to tu hraje hodne lidi, takze i kdyz to obehnu ve dve rano, pulka je dobyta zpatky nez dojdu nakonec

Dammy
1670 příspěvků 25.07.16 11:25

@Eden_Prime Tady ani gym není :D Já mám v dosahu jeden point, asi kilometr, ale je to křížek u silnice, takže člověk musí přes pole a nebo po silnici, což se mi úplně nechce. Smutný.
Ani ti Pokémoni tu nejsou, což mi přijde jako nesmysl :/ Nevím, proč to tak je, když se člověk projde v Praze po parku, je jich tam na jednom místě třicet.

V okresním městě zase máme všechny gymy zabraný našima, takže si tam člověk zabojuje tak přátelák, ale co z toho? Obecně mi ty rewardy za battle v gymu přijdou směšný. Než člověk vyhraje tolik zápasů, aby zvedl prestige gymu natolik, že tam může narvat svého pokémona, tak vyplácá mraky těch healingů…

Dammy
1670 příspěvků 25.07.16 11:28

@Eden_Prime Já chodila s Fawkesem :) A ve F4 jsem chodila s Prestonem kvůli bonusu za maximální reputaci, ale teď jsem ho vyměnila za Nicka, protože je Preston prostě nesnesitelnej.

Eden_Prime
3472 příspěvků 25.07.16 12:03

@Dammy Mne chodi dobry rewardy z gymu, jsou z toho spousty expu. Za utok na vlastni gym je hrozne malo a je to presne jak pisete drahy, ale za prebrani gymu je dost. Chodime na nocni lovy s muzem, takze gyms dobyvame ve dvou, ztraty minimalni. Ale kdyz pak chceme podporit vlastni gym, je to nudne a drahe.

Databazi poképoints prevzali z jejich predchozi go hry Ingress, takze mimo velka mesta ta databaze za moc nestoji. Asi byste musela hrat Ingress a podilet se ve vasi lokalite na tvorbe databaze. Predpokladam, ze v pokémonech bude casem neco podobneho a situace se zlepsi, ale netusim, jak dlouho to muze trvat.

Karoleenah
2322 příspěvků 25.07.16 12:40

@Eden_Prime No hlavně ne všechny portály z Ingressu jsou teď pokéstopy, převzali jen část, podle jakého klíče, to nevim. A v Ingressu v době, kdy jsem to přestala hrát (cca půlrok, ani ne) byla už nějakou dobu možnost přidávat nové portály úplně uzavřená, byli zavalení žádostmi a schválení trvalo několik měsíců, klidně i rok. Takže si nejsem jistá, jestli by chtěli podobný systém zavést do Pokémon Go, když uvážím, kolik hráčů měl Ingress a kolik lidí teď chytá pokyše.

Dammy
1670 příspěvků 25.07.16 15:04

@Karoleenah Mě přijde trochu blbý, že hustota Pokémonů závisí na počtu pokéstopů v okolí. Smířila bych se s tím, že tu nemám gym ani hafo pokéstopů, kdyby se tu aspoň něco spawnulo.

Mám tu přesně dva spawning pointy, u kterých ještě nemám vychytané spawn raty, zatím vím, že se obnovují asi 2× denně.

Karoleenah
2322 příspěvků 25.07.16 17:04

@Dammy Mně to právě taky přijde docela padlý na hlavu, pokéstopy a gymy ať si klidně jsou podle hustoty osídlení, ale ti pokémoni by se měli dle mého názoru spawnovat tak ňák všude, ne-li víc právě někde v přírodě. Jsem teď byla o víkendu v kempu u rybníka, s kamarádem jsme si říkali, že třeba nalovíme nějaký magikarpy :D, ale samozřejmě nikde nic…

Dammy
1670 příspěvků 25.07.16 19:54

@Karoleenah Něco jsem k tomu našla na netu:
*Pokémon concentration is loosely correlated to human concentration.

The way Pokémon Go is picking places to spawn Pokémon is that they spawn in places where GPS is used often. In Niantic’s other title, this is labeled as XM (exotic matter.) In keeping with tradition, I’ll call it tall grass. The tall grass in this game is the aggregation of GPS data from google accounts.

Here are a couple of ideas for places with tall grass:

A cell phone store
Generally the display models have GPS on and generate traffic that eventually leads to the creation of tall grass
Pizza and Chinese places that deliever
This works better when they hand a cell phone to the driver and tell them to navigate there or when the person taking orders confirms the location with GPS and then also the driver does it.
Wifi Cafés
Any place where people sit and look at phones. Wifi cafés seem to attract these people.
An office/shop with lots of people
I noticed google occasionally pings my phone for GPS even when I’m not using it. It’ll do this to other office workers and tall grass with gather there.
Scenic Overlooks
Some times people pull over and look with their GPS still running. This can count.*

Karoleenah
2322 příspěvků 26.07.16 16:23

Jak jste vlastně na tom co do počtu pokémonů registrovaných v pokédexu? Na Seznamu už včera večer visel článek o klukovi z USA, co už chytil všechny. Nebo teda skoro - informace, že někteří pokémoni se vyskytují exkluzivně na určitých světadílech a tři legendární půjdou chytit jen podle vašeho týmu, mě trochu podráždila, to není žádný gotta catch'em all jako!! :)

Jo a jen takový dotaz, nehráli jste náhodou někdo Battleborn? Mám v plánu si koupit aktuální Humble 2K Bundle a zvažuju, jestli si trochu nepřiplatit a nevzít rovnou právě i ten Battleborn, vzhledem k tomu, že v Bundlu je za 15USD a na Steamu myslím ještě stále za 50USD. Viděla jsem na to kdysi náhodou kus recenze v Replay a přišlo mi to zajímavý, ale vesměs jsou hodnocení spíš smíšená…

Dammy
1670 příspěvků 27.07.16 21:19

@Karoleenah Já jsem na tom bídně :D Ještě nemám ani level 10, a když něco najdu, tak většinou je to Pidgey nebo Evee. :/

Na Battleborn jsem četla a slyšela hrozně rozporuplné názory. Spousta lidí dá přednost tomu Overwatchi, protože je prý vychytanější. Mě osobně bolí hlava z té grafiky, která je prostě taková futuristická a flashy a výrazná a někomu to asi vyhovuje, ale mě je z toho blbě i z videa :)
Ale tak zase za 15 doláčů… (Bundly jsou zlo. Půlku věcí na steamu jsem snad ani nespustila)

Eden_Prime
3472 příspěvků 27.07.16 23:45

@Karoleenah ja jich mam 53 a jsem lvl 16. Ze vseho nejvic sbiram pokestopy a bojuju v gyms, na pokemony zas takove stesti nemam. Porad mazu z inventare poke balls a maliny, tech mam vzdycky az moc.
U nas je to samy Drowzee a Zubat, tech prinesu za par hodin nekolik desitek :-)

Dammy
1670 příspěvků 28.07.16 17:09

Já jsem tu na suchu, ale „vychodila“ jsem dvě vejce :D

A teď se tu bavím tímhle
https://www.youtube.com/watch?…

Karoleenah
2322 příspěvků 28.07.16 18:06

@Dammy Já teď líhnu první desetikilometrové! Jestli z něj zas vyleze nějaká housenka, tak mě trefí šlak. :) Ale v posledním 5 km vejci jsem měla Lickitunga, kterého jsem zatím v Brně nikde nepotkala, sice jen s 300 CP, ale jako zářez do pokédexu dobrý.

711990
3200 příspěvků 28.07.16 18:29

Mne se z 10km vylihl Snorlax, ale malinky:) a z 2km Pikachu! Jinak samy blbosti…/lvl 15.

Eden_Prime
3472 příspěvků 29.07.16 09:19

Desetikilometrovych jsem odchodila uz 6, ale vylezly mi z toho same blbosti, Golbat s CP 200 atd :) Ted cekam, zda nedostanu za nejaky lvl modry incubator, jinam ta desetikilometrova zatim nestrkam.
Nejlepsi mi prisel Odish, ze ktereho jsem udelala Vileplume. Zatim ma 1100, az najdu dalsi redkvicky, jeste pujde vylepsit. Byvaji casto v jednom mistnim parku, ale nerada tam chodim :) Nejlepsiho mam Hypno 1200. Mam tu hodne dobreho Seela a Nidorinu na evolve, ale zatim mam s cim bojovat, tak cekam, az se tech evolve nashromazdi vic. Pak to udelam najednou a zapnu si k tomu to vejce na expy.
A zajimalo by me, kde lidi berou ty Vaporeony, Eveeho jsem nasla zatim jednou jedinkrat a myslim, ze take ve vejci.
Slo vam to vcera? Mne to od 12 vubec neslo zapnout. Ani v noci.

Eden_Prime
3472 příspěvků 29.07.16 09:23
@Dammy píše:
Já jsem tu na suchu, ale „vychodila“ jsem dvě vejce :DA teď se tu bavím tímhle

Bozi :-D :-D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 55 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit