Neutrální šaty - svatba, pohřeb, divadlo

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tetma
58 příspěvků 27.06.12 11:42
neutrální šaty -svatba ,pohřeb,divadlo

Ahoj pekelníci, potřebovala bych poradit, chci si nechat ušít šaty ke kolenům, černé. Protože finance jsou dosti omezené, ale touha po kvalitních šatech ( látka, podšívka, na míru) je veliká chci šaty z kterých pomocí doplňků budu mít šaty 3 - nejčastější moje společenské vyžití je pohřeb, svatba a divadlo - řeším tedy střih šatů - vzhledem tomu, že jsou určené i na pohřeb neměly by mít úzká ramínka, pro širší boky a větší obvod přes pas cca 100cm by neměla být sukně příliš široká, nevím si rady s výběrem látky - šaty by měly být celoroční. Šaty vždy doladím vhodnou obuví a bižuterii a kabelkou k dané události. a se střihem jestli klasické úzké šaty a princový střih nebo přestřižené pod po prsy a pak volné - jaký střih neutráních šatů máte doma?

Reakce:

scarlete
404 příspěvků 27.06.12 17:47

Ahoj pekelnice,

já bych v tomto případě asi volila pouzdrovky jemně kopírující postavu. Ne z pružného materiálu ale spíš asi z nějaké lehčí kostýmovky - určitě větší podíl přírodního materiálu vítán. hezky na míru se zipem budou sedět a dají se oživit bižuterií, šátečkem, broží. délka těsně pod kolena. výstřih dle vrchní části Tvé postavy - já třeba mám nejraději lodičkový. šikovná krejčová by toto měla v pohodě zvládnout.
jinak já mám doma malé černé ve stylu 50. let - něco takového viz foto

Niveau
20 příspěvků 28.06.12 09:41

Ahoj,
já jsem si zrovna nedávno pořídila tyto šaty a ve skutečnosti jsou opravdu moc pěkné :)
 http://www.qvcuk.com/….item.153588

continuity
5851 příspěvků 28.06.12 10:33

Z tech tri veci, vzdy jedna bude o kompromisu. sla bych do klasickych pouzdrovek - tim se nic nezkazi - akorat cerne budou na svadbu vzdy hooodne na hrane - jeste tak s barevnym sakem by to slo.

saty od scarlete jsou moc hezke, akorat slusi stihlym postavam.

scarlete
404 příspěvků 28.06.12 15:45

Continuity: ano, prevazne - nebo staci nejaky pas :-) ja mam zenske krivky
ale jak jsem psala, take bych volila jako neutralni saty pro vice prilezitosti ty pouzdrovky :-)
ty z odkazu Neveau opravdu nevypadaji spatne.. :-)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit