"Neviditelné" kalhotky Stanga

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lola  18.02.13 15:36
"Neviditelné" kalhotky Stanga

Milé spoludiskutující, nemá někdo z Vás zkušenosti s tzv. „neviditelnými“ kalhotkami (prodávané pod značkou Stanga)?

P. S. hledala jsem, zda tu podobné téma už není založeno, nenašla jsem nic. Pokud založeno je, prosím o smazání tématu.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Robena
1257 příspěvků 18.02.13 21:21

Mam dojem, ze je testovaly redaktorky idnes. Tedy Ony dnes.

klubo  18.02.13 21:26

Na idnesu to bylo myslím něco jiného - taková čelenka, tohle je lepicí… v obou případech si myslím, že to je blbost k ničemu - to si ale myslím o spoustě oblíbených věcí (válenky, turecké kalhoty, zimní kraťasy…)

Robena
1257 příspěvků 18.02.13 21:30

A to pardon, ja se v tech modernich gatkach moc neorientuji. :-)

klubo  18.02.13 21:37

http://ona.idnes.cz/…-trendy.aspx?…

klubo  18.02.13 21:39

@Robena Já taky ne, náhoda tomu chtěla… jsem normálně zamrzla v pravěku kalhotek velikosti, z níž by bylo možné nastříhat alespoň patery tanga.

Karoleenah
2322 příspěvků 18.02.13 21:42

Prý nezařezává, no, do boků možná ne. :D Já bych na to musela pořád myslet, kdy se asi má neviditelná tanga zviditelní pode mnou…

Mahtiel
443 příspěvků 18.02.13 21:54

@klubo Spíš toto:
http://aktualne.centrum.cz/…clanek.phtml?…

Mahtiel
443 příspěvků 18.02.13 21:58

Jako nápad dobrý…Koupila jsem si tak úplé kalhoty, že jsem byla šťastná za dvoje tanga, které se v průběhu let snad náhodou objevily v mém šatníku…A spodní prádlo může nemálo zkazit dojem svrchního oblečení. Ale! Na kolik použití takový vynález je? Na 30 - 40 za 500 Kč? A to ještě možná… No nevím. Možná jsem divná a kus lepu a silikonu si to zaslouží…Jsou vhodné na léto, když se člověk ehm prostě potí? A když jdu na toaletu bez náhradních dílů, strávím zbytek dne na ostro?
No, asi nemusím mít všechno…

blacken
2320 příspěvků 18.02.13 22:30

Já upřímně nechápu, k čemu je to dobré? Jednak nemám moc kusů oblečení, pod které je problém s prádlem - resp. pod bokovky mám prostě bokové kalhotky, pod upnuté oblečení kalhotky bez okrajů, které by se rýsovaly…
Ale když už tedy všechny možnosti selžou, to je tak hrozné jít naostro, než si lepit cosi, co může kdykoliv vypadnout? :-D

PythonRegius
286 příspěvků 18.02.13 22:46

Já bych řekla, že obě varianty těchto minimalistických kalhotek jsou už přehnané. To je sice pěkné, že se nerýsují pod upnutým oblečením, ale já bych tedy nechtěla vypadat, jako když jdu na ostro. Nenosím ani tanga, fandím klasickým kalhotkám a v klidu na ně oblékám cokoliv. Pokud je nějaké oblečení, pod které je nepatřičné nosit kalhotky, tak je dle mého nepatřičné nosit ho vůbec.
Když jsem předčasem se smíchem posílala kamarádovi odkaz na ty „špachtle s drátkem“ a polemizovala jsem nad tím, jak více se toto dá ještě v budoucnu minimalizovat, tak kamarád pravil, že za čas nahradí kalhotky jen dva špunty. Tím mě dorazil :D

Jetthro
1129 příspěvků 18.02.13 22:51

„Podle výrobce jsou c-strings sexy, elegantní a naprosto jedinečné.“ :D

Pri prvnim pohledu me napadlo, jestli se ten uzsi konec nahodou pro ukotveni nestrka do..no vsak vime. Mimochodem pod tim clankem na idnesu je par fakt vtipnejch komentaru :D

blacken
2320 příspěvků 18.02.13 22:54

@PythonRegius A ono je to vidět, když jde člověk na ostro? Já žiju v domnění, že to oblečení partie zakrývá a pod sukni nikdo koukat nebude…
(ale přiznám se, že to nevím, nikdy mě nenapadlo zkoumat, jestli je někdo naostro)

PythonRegius
286 příspěvků 18.02.13 23:13

@blacken
Já naostro nechodím a u ostatních to také nezkoumám, takže jenom teoretizuji. Ale v článku naznačovali, že je oblečení, které je tak upnuté a tenké, že se pod ním kalhotky musí rýsovat. Tak si říkám, že když se pod takovým materiálem nic takového objevovat nebude, mohlo by to být podezřelé. Já bych se v tom moc dobře necítila.

blacken
2320 příspěvků 18.02.13 23:18

@PythonRegius No, já mám jedny letní šaty, které jsou takové hladké a rýsuje se pod nima kde co - takže tam bych to možná unosila… ale při představě, jak dobíhám tramvaj a vypadnou mi stranga :-D To raději nechám partu pubertálních spolucestujících hádat, jestli mám bezešvé kalhotky, nebo jsem naostro… :-D

Dear_me
161 příspěvků 18.02.13 23:50

No to je chuťovka :D Nechápu, jak to někdo může nosit, mít kus drátu mezi půlkama, to musí být fakt lambáda. Radši stokrát na ostro než toto :D

Matka Vlčice  19.02.13 09:47

Je hygienické pověsit je na háček na dveřích od záchodu až půjdu na WC někde v nákupáku? Nebo k tomu dodávají také nějaké pouzdro na krk, kam si je odložím abych měla volné ruce na toaletní papír?

Bude jejich případné vypadnutí zpod sukně při dobíhání tramvaje bráno jako společenské faux pas, nebo se tomu kolemjdoucí jen shovívavě pousmějí…vyvstává tolik nových otázek…vědci by měli být obezřetnější, než mezi běžný lid vypustí nějaký nový pokrokový vynález, my dřeváci můžeme být dočasně zmateni. Co když si nějaká vesnická nanynka nakonec pro pocit jistoty natáhne přes boky dva provázky a budou z toho zase jen obyčejná tanga? Co pak? Bude to módní peklo?

refaella
8 příspěvků 19.02.13 13:01

Přiznám se, že když byla nouze nejvyšší, tak jsem chodila naostro. Bylo to hlavně tak 12 let nazpět, kdy začala móda ultrabokovek, a prádlo k těmto svrškům u nás jaksi neexistovalo. Ty c- string mně vždycky dostanou, když jsem je viděla poprvé, myslela jsem, že jde o žert, nebo nějakou zvrhlou sexuální pomůcku…

coralline
822 příspěvků 19.02.13 13:43

Myslím, že spoustu problémů s rýsujícím se prádlem by vyřešilo prosté zakoupení správné velikosti :-D (a vhodného střihu). Pod tenké šaty nosím bezešvé kalhotky, které se nerýsují a dneska je prodávají na každém rohu. Takže stanga i cstrings považuju za produkty zcela zbytečné a z představy, že bych je měla na sobě, se mi ježí vlasy hrůzou.

Jirina1
43 příspěvků 19.02.13 13:55

Nejlépe to okomentoval pán slovy, že manželka je trošku korpulentnější, tak prý nosi toto: 

Betty J.
2031 příspěvků 19.02.13 14:09

Jen se divím, že to zatím výrobce nedotáhl k dokonalosti: co takhle nabídnout dvě silikonové misky místo podprsenky? (Navíc, daly by se použít i v kuchyni, třeba na suflé nebo bábov(ič)ky.) Na léto by pak bylo možné jednoduše vytvořit apartní trojdílné plavky.

Uživatel je onlineBugatti
4051 příspěvků 19.02.13 14:14

@Betty J. Ale vždyť to existuje! Koukněte sem: http://www.bodyc.com/…push-up-bra/

Barbuchaa
211 příspěvků 19.02.13 19:05

Nevím nevím, já každopádně zůstávám u bezešvých :)

Amonute
360 příspěvků 19.02.13 19:13

Ja tu vidím jasný súvis s týmto tu, resp. už vieme čo je ďalšia vec na šnúre :D :

blacken
2320 příspěvků 19.02.13 20:24

Tak já bych viděla opodstatnění podobného výmyslu například při focení aktů nebo něčeho podobného, kdy je třeba zakrýt jen minimum kůže. A věřím, že k něčemu takovému to bylo vynalezeno… (A nechci vědět, jak na to někdo přišel, připadá mi to totiž jak menstruační vložka)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit