Nevyztužené krajkové podprsenky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HoneyJay
1 příspěvek 22.05.14 12:13
Nevyztužené krajkové podprsenky

Marně hledám, kde se dá (nejlíp v Brně) sehnat nevyztužené krajkové podprsenky. A pokud už nějaké seženu, jsou většinou na objemná prsa a obvody. Mám veliksot 65C, takové podprsenky vypadají moc hezky, myslím, že budou i fajn na léto, protože ve vyztužených se potím jako blázen a to nenosím žádné push-up, kdy by byly moc vycpané. Líbilo by se mi něco takové ho jako nabízí LA Chaton v Praze: http://www.lechaton.cz/…_P12278.html
ale 3tisíce mi přijde přemrštěná cena, taky chápu, že je to dovoz ze zahraničí. Nemám jinak velká prsa, a takové prádlo by muži rádi uvítali, podle mého průzkumu je pro ně dost sexy, jen je škoda, že není moc k dostání. Poradí někdo??

Reklama

Reklama

Reakce:

Zrzunda
104 příspěvků 22.05.14 13:52

Mám krajkovou bez výtuže tělovou z Intimissimi, bílou a černou z MarksSpencer, sice 70E, ale byly různé velikosti, na léto super!
Cena tuším do 700 Kč + cca 300 kalhotky, to je fajn, ne? :)

Moir
1928 příspěvků 22.05.14 14:35
@HoneyJay píše:
Marně hledám, kde se dá (nejlíp v Brně) sehnat nevyztužené krajkové podprsenky. A pokud už nějaké seženu, jsou většinou na objemná prsa a obvody. Mám veliksot 65C, takové podprsenky vypadají moc hezky, myslím, že budou i fajn na léto, protože ve vyztužených se potím jako blázen a to nenosím žádné push-up, kdy by byly moc vycpané. Líbilo by se mi něco takové ho jako nabízí LA Chaton v Praze: http://www.lechaton.cz/…_P12278.html
ale 3tisíce mi přijde přemrštěná cena, taky chápu, že je to dovoz ze zahraničí. Nemám jinak velká prsa, a takové prádlo by muži rádi uvítali, podle mého průzkumu je pro ně dost sexy, jen je škoda, že není moc k dostání. Poradí někdo??

zkuste zajít ke konkurenci tj. správná podprsenka nebo caresse, obojí v Praze a ceny mají mnohem snesitelnější a čas od času výprodej

Brioso
410 příspěvků 25.05.14 21:21

@HoneyJay Psala jste, že ideálně Brno. Zkuste teda Ráj prádla. Dá se vybrat z internetu a pak poslat na pobočku, kterou mají na Běhounské. Tam už pak jen vzít to, co sedí. Obecně bych ale řekla, že s obvodem 65 bude trochu problém.

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek

Reklama