Nevyztužené krajkové podprsenky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HoneyJay
1 příspěvek 22.05.14 12:13
Nevyztužené krajkové podprsenky

Marně hledám, kde se dá (nejlíp v Brně) sehnat nevyztužené krajkové podprsenky. A pokud už nějaké seženu, jsou většinou na objemná prsa a obvody. Mám veliksot 65C, takové podprsenky vypadají moc hezky, myslím, že budou i fajn na léto, protože ve vyztužených se potím jako blázen a to nenosím žádné push-up, kdy by byly moc vycpané. Líbilo by se mi něco takové ho jako nabízí LA Chaton v Praze: http://www.lechaton.cz/…_P12278.html
ale 3tisíce mi přijde přemrštěná cena, taky chápu, že je to dovoz ze zahraničí. Nemám jinak velká prsa, a takové prádlo by muži rádi uvítali, podle mého průzkumu je pro ně dost sexy, jen je škoda, že není moc k dostání. Poradí někdo??

Reakce:

Zrzunda
65 příspěvků 22.05.14 13:52

Mám krajkovou bez výtuže tělovou z Intimissimi, bílou a černou z MarksSpencer, sice 70E, ale byly různé velikosti, na léto super!
Cena tuším do 700 Kč + cca 300 kalhotky, to je fajn, ne? :)

Moir
1800 příspěvků 22.05.14 14:35
@HoneyJay píše:
Marně hledám, kde se dá (nejlíp v Brně) sehnat nevyztužené krajkové podprsenky. A pokud už nějaké seženu, jsou většinou na objemná prsa a obvody. Mám veliksot 65C, takové podprsenky vypadají moc hezky, myslím, že budou i fajn na léto, protože ve vyztužených se potím jako blázen a to nenosím žádné push-up, kdy by byly moc vycpané. Líbilo by se mi něco takové ho jako nabízí LA Chaton v Praze: http://www.lechaton.cz/…_P12278.html
ale 3tisíce mi přijde přemrštěná cena, taky chápu, že je to dovoz ze zahraničí. Nemám jinak velká prsa, a takové prádlo by muži rádi uvítali, podle mého průzkumu je pro ně dost sexy, jen je škoda, že není moc k dostání. Poradí někdo??

zkuste zajít ke konkurenci tj. správná podprsenka nebo caresse, obojí v Praze a ceny mají mnohem snesitelnější a čas od času výprodej

Brioso
402 příspěvků 25.05.14 21:21

@HoneyJay Psala jste, že ideálně Brno. Zkuste teda Ráj prádla. Dá se vybrat z internetu a pak poslat na pobočku, kterou mají na Běhounské. Tam už pak jen vzít to, co sedí. Obecně bych ale řekla, že s obvodem 65 bude trochu problém.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit