Nízka a tučná - akú sukňu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucy68
10 příspěvků 23.04.13 13:48
Nízka a tučná - akú sukňu?

Mám 156cm, 70kg, postavu hruška, velkosti oblečenia okolo 40-42. Aký typ sukne sa na takúto postavu najviac hodí? Potrebujem to hlavne na von s deťmi, nič slávnostné, skôr pohodlné, a aby mi v tom nebolo teplo (toho sa bojím pri dlhých sukniach). Kvôli istej poruche som teraz za 4 mesiace pribrala 20kg, nemám vôbec prehľad o oblečení pre takéto postavy, ani odskúšané čo by mi sedelo :-/

Reklama

Reklama

Reakce:

Modo Diino
225 příspěvků 23.04.13 15:58

Sukně vytáhlá vysoko v pase do áčka, i pěkně střižená pouzdrovka…

Černá ovce
60 příspěvků 23.04.13 18:27

Mám o pár cm a více a o pár kilo méně. Pár v tomto případě rovná se 2 :-)
Sukně nejlépe střih do A, po střed kolene, materiál splývavý, aby netrčela do stran.
Dlouhou sukni bych při „naší“ výšce nedoporučila.

suntala
201 příspěvků 23.04.13 23:47

Já mám o pár cm více a o pár kilo bohužel taky. Dlouhé sukně nosím, ale připadám si v nich jako v učitelkovském stejnokroji. Nejvíc se mi osvědčila stejná délka, tj. do půlky kolen.

Katjinka
177 příspěvků 28.04.13 20:31

Já mám vel. 44 a nosím sukně dlan nad kolena. Delší ze mě dělají krabici. Nosím splývavé či pouzdrové sukně. Ted' jsem se zamilovala do maxisukní do pasu.

kisvakond
110 příspěvků 28.04.13 20:47

Doporučuji nafotit se v různých délkách a střizích a hodit to sem. Protože nezáleží jen na kilech, ale i na tvaru nohou. Ale áčkovou sukní ke kolenům ála padesátá určitě nic nezkazíte

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek

Reklama