Nízka a tučná - akú sukňu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucy68
10 příspěvků 23.04.13 13:48
Nízka a tučná - akú sukňu?

Mám 156cm, 70kg, postavu hruška, velkosti oblečenia okolo 40-42. Aký typ sukne sa na takúto postavu najviac hodí? Potrebujem to hlavne na von s deťmi, nič slávnostné, skôr pohodlné, a aby mi v tom nebolo teplo (toho sa bojím pri dlhých sukniach). Kvôli istej poruche som teraz za 4 mesiace pribrala 20kg, nemám vôbec prehľad o oblečení pre takéto postavy, ani odskúšané čo by mi sedelo :-/

Reakce:

Modo Diino
225 příspěvků 23.04.13 15:58

Sukně vytáhlá vysoko v pase do áčka, i pěkně střižená pouzdrovka…

Černá ovce
57 příspěvků 23.04.13 18:27

Mám o pár cm a více a o pár kilo méně. Pár v tomto případě rovná se 2 :-)
Sukně nejlépe střih do A, po střed kolene, materiál splývavý, aby netrčela do stran.
Dlouhou sukni bych při „naší“ výšce nedoporučila.

suntala
201 příspěvků 23.04.13 23:47

Já mám o pár cm více a o pár kilo bohužel taky. Dlouhé sukně nosím, ale připadám si v nich jako v učitelkovském stejnokroji. Nejvíc se mi osvědčila stejná délka, tj. do půlky kolen.

Katjinka
177 příspěvků 28.04.13 20:31

Já mám vel. 44 a nosím sukně dlan nad kolena. Delší ze mě dělají krabici. Nosím splývavé či pouzdrové sukně. Ted' jsem se zamilovala do maxisukní do pasu.

kisvakond
110 příspěvků 28.04.13 20:47

Doporučuji nafotit se v různých délkách a střizích a hodit to sem. Protože nezáleží jen na kilech, ale i na tvaru nohou. Ale áčkovou sukní ke kolenům ála padesátá určitě nic nezkazíte

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit