Nízké ponožky do tenisek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MGr
2 příspěvky 22.04.15 22:25
Nízké ponožky do tenisek

Ahoj, potřebovala bych poradit ohledně extra nízkých ponožek do kecek, aby nebyly v botě vidět (mám tamarisky),ale bude to asi ten samý typ jako u vansek. Neznáte nějaké internetovky, kde by se daly koupit nějaké ultra krátké ponožky za rozumnou cenu? Nechce se mi dávat za 3 páry 500. Popřípadě nějaký kamenný obchod v Plzni? Předem moc všem děkuji za odpověď. Hezký den!

Reakce:

Karin
3401 příspěvků 23.04.15 09:13

Já vídám tenhle typ ponožek snad v každém obchodě, kam vejdu, chce to obejít obchody a omrknout sortiment, prohledejte tradiční shopy s konfekcí - H&M, C&A, Marks&Spencer apod. - mívají je i v Tesku, Baťa je má (a vůbec obchody s obuví)… A každé ty ponožky jsou trochu jinak střižené (většinou možná mají spíš ty stardardně nízké než „extra“ nízké), možná je lepší je koupit „naživo,“ abyste měla jistotu, že nebudou vyšší a nebudou koukat z bot.
Na webu najdete třeba tohle , ale odhadnete, jestli jsou dost nízké?

MGr
2 příspěvky 23.04.15 21:16

Děkuji za reakci, ale ponožky z těchto obchodů jsou pro mě moc vysoké. Hledám něco jako tohle: http://www.boardstar.cz/…ozky-damske/
avšak za rozumnou cenu.Ale každopádně zkusím ještě tu Baťu. :-)

Eitak
55 příspěvků 23.04.15 23:57

A co „ťapky“, které jsou určené do balerín? Ty jsem viděla snad v každém řetězci, které nějaké to „ponožkové“ zboží nabízí a cena, myslím, nebude nijak závratná. 

LorelaiH.
2998 příspěvků 24.04.15 07:04

@MGr co zkusit ponožky Voxx? Ti dělají i extra nízké.

LCH  26.04.15 10:58

@MGr Zkuste se podívat, kde mají v Plzni např. značku Kari Traa, nebo již zmiňovaný Voxx.
Jinak mi připadá, že koupit to v OC Plzeň, nebude takový problém. Tam mají Killtec, ne?

SweetPotato  28.04.15 14:44

V Takku jsem viděla sady pěti nízkých spíš už ťapek než ponožek v různých barvách za 150 a 99korun.

Scratie
17 příspěvků 29.04.15 15:31

V Deichmannu jsem koupila extra nízké ponožky, balíček asi po 5 kusech za 149 Kč nebo tak nějak. Dokonce jsou bambusové, takže maximální spokojenost :-)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit