Nohavice v lete

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

´veronika24  28.05.12 16:30
Nohavice v lete

Zdravím . Môj problém je, že mám veľmi široké a nepekné lýtka takže nemôžem nosiť kraťase, sukne a ani šaty. Jediná možnosť, ktorá pre mňa teda ostáva sú nohavice. Mám ich rada a nevadí mi ich nosiť ale problém nastáva v lete, netuším aké pekné a nositeľné nohavice si mám zaobstarať a hlavne kde by som také našla.

Reakce:

RoyalistGirl
75 příspěvků 28.05.12 18:09

A co třeba dlouhé sukně? Vzdušno a vidět není nic :)
Taky neukazuju lýtka a nosím buď dlouhé sukně, nebo normální kalhoty jako celý rok - „kancelářské“ z Marks&Spencer, H&M…
Zkoušela jsem nosit i lněné, bio-bavlněné a jiné letní kalhoty, ale vždycky se mi mačkají a přijdu si, že to vypadá jak hadr, takže je mám spíš na zahradu nebo k vodě. Jinak přežiju klidně celý rok v umělých kalhotách, no a když je 30 stupňů, tak je mi stejně vedro i kdybych nenosila nic :D

Sibyla
2639 příspěvků 28.05.12 18:15

Prostě se vydejte po obchodech/sekáčích a zkoušejte. Kupte to, v čem se si budete líbit. A souhlasím s RoyalistGirl, že dlouhé sukně jsou v horku příjemné.

pixie
232 příspěvků 28.05.12 18:22

Taky jsem pro dlouhé sukně nebo bavlněné široké kalhoty - je to teda spíš na volnočasové nošení, do kanclu, kde je vyžadován dresscode asi ne, ale je to pohodlné a vzdušné a je v tom menší vedro než v krátkém oblečení.
Jinak dlouhou sukni jsem loni koupila v Marks&Spencer a bavlněné kalhoty letos v tescu.

m.amar
124 příspěvků 29.05.12 17:58

Výborné na léto jsou volné lněné kalhoty, ty Vás trochu ochladí, ale jejich nevýhoda je, že se fakt mačkají jako blázen. Dají se ale sehnat i ve střihu, který disponuje s lněným sakem a je z toho pěkný, letní kostýmek. Chce to jen trochu zapátrat.
Nebo jak radí dámy přede mnou - dlouhé sukně, popřípadě šaty. :-)

katango
1356 příspěvků 29.05.12 19:34

Lněné kalhoty se sice rychle zmačkají, ale mně to nevadí, ke lnu to patří.

frenekka
73 příspěvků 29.05.12 20:01

co něco takového, jako má slečna tady na fotce http://kamaradizreznictvi.blogspot.com/search?…

sakra, nejde mi vkládat odkaz…tak znova :D
http://kamaradizreznictvi.blogspot.com/…-outfit.html

Dlouhá sukně a působí nádherně letně…

saryvary
664 příspěvků 29.05.12 20:28
@frenekka píše:
co něco takového, jako má slečna tady na fotce http://kamaradizreznictvi.blogspot.com/search?…

sakra, nejde mi vkládat odkaz…tak znova :D
 http://kamaradizreznictvi.blogspot.com/…-outfit.html

Dlouhá sukně a působí nádherně letně…

Sukně dobrý, zbytek hrůza. Veroniko24, mám stejný problém a celý život se pařím v kalhotách :-( Tuhle jsem zkoušela dlouhé sukně, ale ani zbytek těla nemám úplně hubený a nevypadalo to na mně dobře. Jdu se blejsknout (jestli se mi to povede) v nových kaťatech a vložím sem fotku. Možná si je pořídím ve více barvách a léto bude vyřešeno.

frenekka
73 příspěvků 29.05.12 20:33

@saryvary nevadí mi ani pásek, budnička a top… tu kabelku, boty a ani punčochy bych taky nemusela :-)

saryvary
664 příspěvků 29.05.12 20:38

Fotka nic moc, ale nemám doma nikoho, kdo by mě vyfotil.

Příspěvek upraven 29.05.12 v 20:50

volfish
907 příspěvků 30.05.12 12:25

@saryvary neblázněte, máte postavičku jako lusk.
Já si do letoška taky myslela, že jelikož mám silná lýtka, tak na sukně nemám nárok a pařila se celé léto v džínách. A prdlajs. Pořídila jsem si sukni, vytáhla sandálky na podpatku a světe div se - dokonce mě známí chválí, jak jsem úžasně zhubla!

saryvary
664 příspěvků 30.05.12 17:19
@volfish píše:
@saryvary neblázněte, máte postavičku jako lusk.
Já si do letoška taky myslela, že jelikož mám silná lýtka, tak na sukně nemám nárok a pařila se celé léto v džínách. A prdlajs. Pořídila jsem si sukni, vytáhla sandálky na podpatku a světe div se - dokonce mě známí chválí, jak jsem úžasně zhubla!

Až jednou seberu odvahu, vyfotím se v šatech. Jedny jsem včera ulovila v sekáči. Kupovala jsem je s vědomím, že je nikdy nevezmu na sebe, ale přeci je tam nenechám, že?

volfish
907 příspěvků 30.05.12 20:12

@saryvary aby to neskončilo jako soutěž, kdo teda má nejtlustší lýtka :-D

smrtonoška  30.05.12 23:07

Pokud někdo nenosí šílený obtažený hrůzy, ze kterých leze špek, tak mi ani krátké sukně či kraťasy na silnějších nohách nevadí… myslím, že to nikdo na ulici neřeší, pokud to není extrém, proč by se člověk i s pár kily navíc měl potit v něčem nepohodlném? Samozřejmě chápu, že se na to někdo necítí a radši má ty dlouhý kalhoty nebo maxisukně. Já si letos koupila dvoje bavlněný kalhoty v Tescu a dalo se v nich v pohodě vydržet i když bylo hodně teplo, tudíž myslím, že něco se sehnat dá.
Už jsem trochu mimo téma, ale taky někdy člověk k sobě bývá hodně kritický a zbytečně trvá na tom, že něco se mu prostě nehodí, i když mu třeba okolí říká něco jiného.

motorová pila
110 příspěvků 30.05.12 23:51

taky si myslím, že pokud se nejedná o extrémní obezitu není potřeba nosit vždycky kalhoty. Zrovna nedávno jsem viděla silnější paní v hezké sukni po kolena a myslím, že vypadala lépe, než kdyby měla kalhoty. Výbornou alternativou budou taky zmiňované dlouhé sukně nebo maxišaty. A lehoučké letní kalhoty (myslím, že lněné) mívají v Promodu každý rok.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit