Nominujte Módní peklo v anketě Křišťálová lupa 2014

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Admin Módnípeklo.cz
1009 příspěvků 04.08.14 14:35
Nominujte Módní peklo v anketě Křišťálová lupa 2014

Zdravím,
díky vašim hlasům získalo Módní peklo první cenu v soutěži Křišťálová lupa. Cena českého Internetu se vyhlašuje i letos a začíná jako každý rok nominováním.

Pokud se Módní peklo řadí mezi vaše oblíbené weby, rádi bychom vás požádali o jeho nominování. Stačí na stránce Křišťálová Lupa vyplnit kolonku Zájmové weby adresou Modnipeklo.cz (popřípadě odhlasovat za další kategorie podle vašich preferencí, není ale povinné) a odeslat. Pozor, nesoutěží již v kategorii One-man show jako dříve.

A proč Módní peklo nominovat?

Nominovat lze až do 31. srpna. Budeme rádi, když nám o nominaci napište do této diskuze. Módní peklo má na to opět obhájit zlatou. Děkujeme za každou nominaci!

Nominujte zde – kategorie Zájmové weby = Modnipeklo.cz 

Za adminy a Módní peklo
adminka Monika

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

valery
1579 příspěvků 04.08.14 18:23

Proč bych nedala hlas webu, na který trávím dost hodin týdně? Máte to tam ;-)))

pabylka
881 příspěvků 04.08.14 20:55

Minulý rok som hlas dala, ale tento rok váham. Radšej by som nominovala uzivateľky čo tvoria diskusie a prispievajú do Inspirace.

hhhudec  04.08.14 21:13

Momentálně pro mě nejsou články to, proč se každý den vracím na MP. Jsou to uživatelky a jejich diskuze.

bestia
2296 příspěvků 04.08.14 21:20

Tak urciteee :D

autorka tu na to j*** jak na placaty kamen, obcas sa premoze nejakou splacaninou a akurat v case lupy je nadmieru ehm…dajme tomu ze produktivna. jedine ze by mal to mal zastupovat ten skvely bazar. k channah je skoda slov uplne
akekolvek kriticke komenty k tejto veci ale maze/nechava mazat rychlostou blesku
a za toto chce cenu? seriously?

pabylka
881 příspěvků 04.08.14 21:26

@bestia Mazanie nevyhovujúcich komentárov ma tiež pekne s***, viz článok o tablete.

Jetthro
1129 příspěvků 04.08.14 22:19

Gräfin
2634 příspěvků 04.08.14 22:32

Prosím pěkně za co si peklo nominaci zaslouží? Jednotlivé diskutérky se bohužel nominovat nedají. Jinak bych nominovala Grossularii.

Jiná Realita
13791 příspěvků 04.08.14 22:32

@Gräfin
já bezdomovce, rozhodně.

euridike
1337 příspěvků 04.08.14 22:41

Já se přiznávám, že podobná hlasování a ankety mě naprosto míjejí, ale moje kolegyně to vyjádřila lapidárně: „Ani za prase!“ Tak nevím… :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 04.08.14 22:43

Myslím, že peklo je jediný server, jehož zapřisáhlí uživatelé by pro něj zapřisáhle nehlasovali, protože je vlastně štve :D ach ty paradoxy.

Meow
189 příspěvků 04.08.14 22:43

Skvělý vtip :D

stricc  04.08.14 22:46

@Jiná Realita třeba se na to časem zřídí vlastní kategorie a bude vystaráno ;)
Taky jsem jaksi dospěla k názoru, že a) podobné ankety stejně až na hodně výjimečné výjimky ignoruju a b) hlasovat jen kvůli tomu, že se tady poskytuje prostor pro diskusi, to by se mi zdálo docela přehnané.
Ale zaváhala jsem: jelikož Monika hned jako druhou zásadní přednost uvádí bazar, možná by si zasloužila aspoň malinký bodík za smysl pro humor :-)

gummybee
4595 příspěvků 04.08.14 23:02
@Gräfin píše:
Prosím pěkně za co si peklo nominaci zaslouží? Jednotlivé diskutérky se bohužel nominovat nedají. Jinak bych nominovala Grossularii.

vždyť vám to tam napsali, přece kvůli bazaru :D

budox
619 příspěvků 05.08.14 08:07

Chodím sem jen kvůli diskuzím. Teď kecám, i ten bizár jsem párkrát projela. Ale že by to stačilo na hlas?

valery
1579 příspěvků 05.08.14 12:55

Já dala hlas za to, že existuje, víc to pitvat nepotřebuju…

Oldyn
5015 příspěvků 05.08.14 14:30

Já dám asi hlas tomu norníkovi, páč už to pročítám několikátý den a jsem mrtvá smíchy.

Admin Módnípeklo.cz
1009 příspěvků 05.08.14 15:24

Zdravím,
k nominaci samozřejmě nikoho nenutíme. :-) Jsme rádi, že MP slouží jako platforma pro setkávání a pro diskuzi. Křišťálová lupa je však oceněním nejen pro provozovatele, ale také pro vás, pro uživatele. Právě vy vytváříte velkou část obsahu, proto jsem se i domnívala, že budete chtít MP podpořit.

Mimochodem, ještě tento týden vás tu čeká další, dlouho připravovaná novinka. ;)

Hezký den přeje
adminka Monika

yako
3224 příspěvků 05.08.14 15:52
@valery píše:
Já dala hlas za to, že existuje, víc to pitvat nepotřebuju…

Asi zvolím tento přístup.

@Admin Módnípeklo.cz pokud by ten hlas byl za to, že modnipeklo.cz existuje, neměla bych problém dát hlas, ale když nám to podáte tak, že máme hlasovat pro přínosné články, byzar, články od chanah, tak to nevím, jestli mi to půjde. Ada co by zakladatelka je určitě schopná paní, která měla vizi, tu dobře rozjela a také dobře zpeněžila. Bohužel tím to končí, další snaha o pokračování vychází kontraproduktivně, Ada si poštvala svým poněkud arogantním jednáním přispěvatelky proti sobě a nyní budou mít pramalou chuť její a potažmo i vaší práci ocenit. Zkuste celkově změnit přístup, ten nepřátelský odstup uživatelů nevychází z jejich složení, ale jako reakce na vaše snahy a způsob udržování webu v chodu.

MPSkrolew
1845 příspěvků 05.08.14 15:59

Souhlasím s @yako.
A upřímně, adminův poslední post je velice úsměvný (když nechcete dát hlas Adě, tak ho stejně dejte - sobě, tím pádem Adě, a taky té novince, která se vám vůbec nemusí líbit, ale protože to bude novinka, tak jí dejte hlas).

Curly-haired Bitch
132 příspěvků 05.08.14 16:16
@gummybee píše:
vždyť vám to tam napsali, přece kvůli bazaru :D

No jistě :D :D Já nevím, ale ten bazar by se měl snad radši zrušit, protože to je opravdu výsměch :D

SagaN  05.08.14 23:15
@MPSkrolew píše:A upřímně, adminův poslední post je velice úsměvný .

Mně to spíš připadá jako velmi trapná agitace.

Najednou by se cena měla týkat i uživatelů? Třeba těch, jejichž kritické příspěvky jsou mazány? Nebo snad těch, kteří si stěžují na (adminy podporovaný) bazar? Nebo by si MP zasloužilo hlas kvůli osvětě o módně technické revoluci?

bestia
2296 příspěvků 05.08.14 23:34
@SagaN píše:
Najednou by se cena měla týkat i uživatelů?

ano! ja chcem cenu!!! adresu kam ju zaslat napisem marus do sz :D

valery
1579 příspěvků 05.08.14 23:40

@Admin Módnípeklo.cz
je to marný, je to marný - smiřte se s tím, že nejoblíbenéjším českým „sportem“ je na všem hledat mouchy a že každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán…

yako
3224 příspěvků 06.08.14 00:20

@valery jaký dobrý skutek?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit