Nordstrom online shop

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucisko
86 příspěvků 03.05.12 22:05
nordstrom online shop

Ahojte,nemáte niekto skúsenosti s týmto online shopom? Ten výpredaj vyzerá veľmi lákavo…:)

Reakce:

kajinuska
9 příspěvků 04.05.12 11:31

Zeptej se holek z www.theczechchicks.com ty z tama hodne nakupuji

Ava
634 příspěvků 19.05.12 19:37

Když my asi nevíme, co znamená „z tama“…

piterlover  19.05.12 19:40

a co znamena „vocad“, to vite?

Ava
634 příspěvků 19.05.12 19:40

A koukám, že czechchicks nosí vkusný make-up a podprsenka jim z tričk s volnými zády taky neleze .

Ava
634 příspěvků 19.05.12 20:02
@piterlover píše:
a co znamena „vocad“, to vite?

Jo, já s češtinou problém nemám.

RenaLange  20.05.12 22:55

totálně mimo :
vyprávěl mi za totáče kolega, první den na vojně, na lavičku si přisedl moravský synek. " Tož zkama siii? " oslovil vedle sedícího.
„Cooo? Jaaaký Kamasi, co mi nadáváš ? kdo je u tebe Kamas, chceš do držky haj*le?“

lucisko
86 příspěvků 21.05.12 02:12

sorry DÁMY, ale toto som fakt nepochopila… :(

MP Meejja
11 příspěvků 21.05.12 12:58

Zpět k Nordstromu :-) . Objednávala jsem si od nich loni boty a přišly poměrně rychle (jedny za 2 týdny, jedny za 4). Jen si musíte dát pozor na clo, cenu to o těch 20% navýší. PS. boty jsou super

SemiC
39 příspěvků 24.05.12 19:44

MP Meejja, mas recht, Nordstrom je retezec s kvalitnim zbozim ( i sluzbami). Rada u nich nakupuju kdykoliv jsme ve Statech. Vzdycky ochotne sezenou moji velikost at je na druhem konci kontinentu a jeste mi to dopravi az do Evropy v rekordnim case. Priznam se, ze vysi cla, kdyz to jde do Cech, jen tusim; nemam s tim , po pravde, zadne zkusenosti, neb vse jde na nasi APO AE adresu, kde se neplati zadna dalsi dan.
Nicmene stoji za to zkusit Von Maur. Urcite taky dorucuji do CR. Proc se o nem zminuji: ma hodne stejnych znacek jako Nordstrom, je stejne kvalitni, ale jsou schopni vam stejnou vec prodat za lepsi ceny. Tak se na nej mrknete ;-).

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit