Nošení košilí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EmMajk
12 příspěvků 28.03.14 20:01
Nošení košilí

Zdravím,
co si myslíte o denním nošení košilí? Nebo jako, rady, tipy, abych nevypadal nevhodně? Nosím skoro denně, ale někdy na mě banda stejně starejch kluků (njn, trika, roztrhaný rifle…) kouká jak na blbce.

Kdyby se někdo chtěl ptát, proč nosím košile a ne třeba trika, košile mi příjdou… lepší :)

Editováno adminem - vulgarismy

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Krehutka
367 příspěvků 28.03.14 20:09

Nosit nejlépe s hrdostí.

Na co se vlastně ptáte? Jestli je problém v tom, že nosíte košile? Není.
(A jak Vás tak čtu, mám spíš pocit, že problém je v hlavě. Nemyšleno jako invektiva.)

Příspěvek upraven 28.03.14 v 20:11

EmMajk
12 příspěvků 28.03.14 20:10
Reakce:

Ne, v tom problém není, jsem rád, že se dokážu odlišit od ostatních :-) Spíš chci rady, jak je nosit…

• Nevím v čí hlavě… mé, nebo těch čumilů? Pokud je divné, že mi oni vadí, není prostě příjemné, když jdete, a 90% lidí, které potkáte na vás čumí jako na někoho, kdo právě na IQ testech skončil s hlubokou mentální retardací (20-)

Lola  28.03.14 20:49

Samozřejmě, že v košili můžete vypadat jako kretén, ale ne proto, že košile. Záleží na tom, co je to za košili, jak vám sedí, jaký je to materiál, jaký je to střih, barva a k jaké příležitosti.
Košile sama o sobě není problém, problém může být ten zbytek (což není myšleno jako invektiva, nýbrž pokus o vysvětlení důvodu, proč na takto obecný dotaz není možné odpovědět).

EmMajk
12 příspěvků 28.03.14 20:57

Jasně :) Bavlna, je to sice taková ta „oblekovější“ (dementní slovo), mám světle modrou, světle-zelenou a bílou, teď nevím, jak se těm světlým barvám říká (opravdu by se tomu někdy dalo říkat bílá).

bára.brněnská
563 příspěvků 28.03.14 20:57

Čuchám čuchám seznamovací inzerát.

Příspěvek upraven 01.07.14 v 15:38

EmMajk
12 příspěvků 28.03.14 20:59

No fuj :P holku mám ;) je ta nejúžasnější na světě a hledat si jinou… ani ve snu

Arry-a  28.03.14 21:22

Košile můžou být fajn, ale pro mě značná část při jejich hodnocení stojí a padá se střihem. Ideálně by měl být spíš trochu vypasovaný, rovně střižená košile mi prostě přijde nezajímavá a nelichotivá. Výjimku mají tak možná nějaké historické záležitosti s nabíranými, širokými rukávy a krajkami - ale počítám, že to už je trochu jiná kategorie, než o jaké je tu řeč. ;o)

Riamine
312 příspěvků 28.03.14 21:40

Pokud košili chcete trochu odlehčit, tak si vyhrňte rukávy (ale pozor! správným způsobem, tady se na to dohlíží :D ) a noste hodinky - mám pocit, že s nimi zápěstí vypadá lépe. Samozřejmě mějte padnoucí střih. Košile s krátkými rukávy, tolik v našich končinách populární, asi vážně nejsou skutečně to pravé ořechové (mám pocit, že v nich všichni vypadají jako autobusáci). Mně osobně se nelíbí košile zapnuté až ke krku, pokud nemáte k tomu kravatu. Obecně košile vypadá dobře i s vhodnou vestou, jestliže nejde o echt společenskou akci. Mnou zaslané návrhy ale nejsou nic nového pod sluncem. Hodně štěstí, výběr schvaluju. Užijte si obdivné pohledy dam.
Edit: mezery

skl
451 příspěvků 28.03.14 21:46

Ja teda se nesetkavam s tim, ze by nekdo na nekoho divne koukal, kdyz ten druhy ma na sobe kosili. Znam 14ti lete kluky co nosi kosile naprosto bezne a nenucene a nikdo na ne nekouka. Takze tvrzeni ze na vas kouka 90% lidi co projdou kolem…je to opravdu kvuli kosili? :D

EmMajk
12 příspěvků 28.03.14 21:51

Ne, mám na půlce obličeje kůži mých dobrých přátel z japonska… a proto se na mě tak dívají, půl ksichtu žlutej, půl ksichtu bílej (ironie, pro nechápavé). Když jsem si jednou vzal pokusně triko, normálně jsem v klidu šel, žádný problém, žádný zvědavý ksichty ;)

Riamine: hodinky nosím… Psal jsem, košile nosím skoro všude, takže ta vesta…

Riamine
312 příspěvků 28.03.14 21:56

@EmMajk Mladý muži, to se cení. Mně je vždycky těžko u srdce, když na otázku na čas (já se neptám, taky nosím hodinky) všichni vytahují mobily, když jsou hodinky přitom tak krásný módní doplněk ;).

EmMajk
12 příspěvků 28.03.14 21:58

Tak, je pravda, že jsem zvyklej ještě ze základky, kde bylo nebezpečné vzít si něco slušnějšího, protože to by musely být ve škole pračky, abych vypadal, že se o to trochu starám… No, tak někdy ještě vytáhnu mobil, ale jinak hodinky :)

dagur
263 příspěvků 28.03.14 22:32

Košile je v pořádku, jenom nesmíte nosit formální košili do obleku s tuhým límečkem k džínám, manšestrákům a podobným ležérním kalhotám. Úplný děs je formální košile k barevným sportovním šortkám z funkčního materiálu (viděla jsem na vlastní oči). Stejně blbě vypadá sportovní nebo volnočasová košile k obleku. Košile sama o sobě je OK, jenom ji musíte správně kombinovat.

EmMajk
12 příspěvků 28.03.14 22:36

No jéje, košili si nedokážu k nějakým duhovým šortkám představit :D Mě osobně se víc líbí i ty formální u džín… a proto je nosím :)

Ale mám otázku - mám ji nosit vykasanou? :-) Zatím nenosím, vždycky opasek a košili do džín, ale dneska to vidívám čím dál víc.

dagur
263 příspěvků 28.03.14 23:02

Asi jsem konzervativní, ale u mužů jsem pro košili do kalhot a triko přes kalhoty.

EmMajk
12 příspěvků 28.03.14 23:03

Taky se mi nejvíc líbí košile do a triko ven :) Ale teďka právě vidívám lidi to nosit někdy přesně obráceně (triko v kalhotách je HNUS)…

skl
451 příspěvků 28.03.14 23:29
@EmMajk píše:
No jéje, košili si nedokážu k nějakým duhovým šortkám představit :D Mě osobně se víc líbí i ty formální u džín… a proto je nosím :)Ale mám otázku - mám ji nosit vykasanou? :-) Zatím nenosím, vždycky opasek a košili do džín, ale dneska to vidívám čím dál víc.

tak zalezi na typu kosile a formalnosti akce…u volnoca­sovych neni vubec problem nosit je vykasane, naopak u formalnich kosili to pusobi znacne nepatricne

EmMajk
12 příspěvků 29.03.14 09:29

Dobře, takže já zůstanu tam, kde jsem.

any2
246 příspěvků 29.03.14 10:21

Napadá mě několik možností, buď nosíte hnusné košile, nebo nesedící košile, nebo takové, ve kterých vypadáte jako autobusák, nebo, a tak to nejspíš bude, si to moc berete. Třeba se na vás lidi dívají proto, že vám to sluší ;)

EmMajk
12 příspěvků 29.03.14 10:22

Tak, že by mi to slušelo, a lidi po mě pokukovali… to není špatná představa :)
Hnusné určitě ne (odkdy jsou jednobarevné bez vzoru hnusné?), nepadnoucí taky určitě ne, snažím se vypadat dobře, takže nic nepadnoucího nebo autobusáckýho bych si nevzal ;)

Atlacoya
2146 příspěvků 29.03.14 16:03

@EmMajk Tak přiejte foto, ať můžeme zjistit kde je zakopán pes.

stes  29.03.14 17:26

Já myslím, že si z Vás odpovídajích dělá @EmMajk prču, v lepším případě sem za chvíli někdo nový postne link na obchod s košilemi.

stricc  30.03.14 10:11

@EmMajk ale blbost, kalhoty s páskem u chlapů jsou sexy, hnus jsou ty plandavý trika. To akorát zas někdo vymyslel, že se teď trika budou nosit ven, ale doufám, že se ještě dožiju toho, aby se na chlapy na ulici dalo teda aspoň koukat.

EmMajk
12 příspěvků 30.03.14 10:13

@Atlacoya omlouvám se, ale na netu rád zůstávám v anonymitě ;)
@stes ne, to vážně ne…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit