Nošení mobilu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zwedavka
673 příspěvků 30.10.12 10:02
Nošení mobilu

Měla bych dotaz: kde nosíte mobil?
Z kabelky není slyšet a kabelku žena nemá stále u sebe, z kapes vypadává a pouzdro visící kolem krku je nepraktické a ošklivé.
Já tedy zvolila zadní kapsu u kalhot, ale moc se mně to nelíbí, jenom jsem nevymyslela nic jiného.
Kabelku většinu dne nemám u sebe, zatímco mobil jsem povinna mít na doslech.
Jak jste to vyřešili vy?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Curlygirl
1901 příspěvků 30.10.12 10:06

Já ho nosím v koženém pouzdře hozený v kabelce. V práci a doma mám vyzvánění nahlas a je položený na stole přede mnou. Pokud někde běhám po schůzkách (jsou vždy taky u stolu), mám ho taky před sebou, i když to asi není úplně košer vzhledem k mému protějšku.
Vyzvánění mám často tiché a když jsem na cestách, tak prostě nejsem dostupná (nemusím být naštěstí). Zavolám pak zpět z kanceláře nebo z domova v klidu.

zwedavka
673 příspěvků 30.10.12 10:25

Upřesním dotaz - jak nosíte mobil, když nelze mít s sebou kabelku, nesedíte u stolu a musíte být na příjmu?
(je mně jasné, že u někoho nemusí tyto situace nastat)

Curlygirl
1901 příspěvků 30.10.12 10:28

@zwedavka musíte mít volné ruce? pokud máte volnou ruku a trvá to chvíli, držela bych ho v ruce :-)

Diankenstein
1891 příspěvků 30.10.12 10:28

@zwedavka v ruce:D

EDIT: Curlygirl mě předběhla!

2. edit : ještě v saku, nebo bundě:)

majuss
94 příspěvků 30.10.12 10:35

V kabelke alebo v ruke, v 95 % prípadoch mám oblečené šaty/sukňu, takže vrecká nepripadajú do úvahy :D

Ginevra
646 příspěvků 30.10.12 10:39
@zwedavka píše:
Upřesním dotaz - jak nosíte mobil, když nelze mít s sebou kabelku, nesedíte u stolu a musíte být na příjmu?
(je mně jasné, že u někoho nemusí tyto situace nastat)

Levá kapsa - kabátu, saka, kalhot. Když mám sukni a jsem bez kabátu i saka… no tak to teda nevím. V kabelce. Nemůžu si vzpomenout na situace, kdy bych nemohla mít u sebe kabelku. Které to jsou? Pak teda asi v ruce.

ajuna
106 příspěvků 30.10.12 10:39

Pokud mám s sebou svého muže, tak mám mobil u něj. Pokud mám kabát nebo sako, tak v kapse vršku, bývají hlubší a tak to nevypadává nebo když mají vnitřní kapsu tak tam. Pokud je to v létě a mám sukni (a tam kapsy nemám), tak ho mám v ruce a když mám jen kalhoty a potřebuji volné ruce, tak ho dám do té zadní, lepší řešení asi není - bohužel… ale nejčastěji nosím alespoń malou kabelku crossbody, potřebuji mít u sebe pořád kapesníky a další drobnosti, tak těch věcí přibývá…

Robena
1257 příspěvků 30.10.12 10:41

Zadni kapsa u kalhot uz nikdy ne. Utopila jsem dva mobily v zachodove mise, od te doby nosim mobil v kapse u saka, kabatu, nebo v ruce. Tedy pokud neni v kabelce.

vespinka
149 příspěvků 30.10.12 11:09

Já mám mobil vzorně v přihrádce v kabelce :-) Kdyby totiž ne, tak zaručeně platí Murphyho zákon: hledaný vyzvánějící telefon najdete na dně kabelky přesně ve chvíli kdy přestane zvonit :-D Stává se mi, že neslyším zvonění, hlavně v tramvaji, to není šance. Proto mám nastavenou k vyzvánění ještě vibraci- protože když neslyším zvonění, to vibrování přes kabelku cítím, a většinou se mi podaří několik telefonátu díky tomuto „zachránit“.

ooola
129 příspěvků 30.10.12 11:26

V kabelce. Tu mám u sebe skoro furt, protože je fakt hodně věcí, které potřebuju mít pořád po ruce:-) Kapes moc nemám a ani nemám ráda, když je kapsa něčím nacpaná. A že neslyším zvonění, to se holt občas stává, ale myslím, že občas nezvednout telefon není zas taková tragédie

zwedavka
673 příspěvků 30.10.12 11:52

Můj nadřízený to vidí jinak.
Mobil v zadní kapse vyhovuje po praktické stránce (na WC jsem zvyklá si ho hlídat), ale nelíbí se mně to, tak hledám jestli někdo nevymyslel něco lepšího.

Curlygirl
1901 příspěvků 30.10.12 12:17

Ještě mně napadá možnost mít nějakou pěknou koženou malou taštičku nebo velkou peněženku ve velikosti psaníčka asi… Do ní se právě vejdou ty kapesníky, identifikační karta a telefon. Např. toto:

http://www.furla.com/…_703143.html

Adivey
182 příspěvků 30.10.12 12:20

Hozený v kabelce. Většinou jen vzdáleně tuším, že tam je. Včera jsem ho např. na celý den vypnula. Zvonění mám vypnuté stále. Z kabelky cítím vibrace. Nijak na něm nelpím. Když mi někdo bude hodně nutně potřebovat něco sdělit, zavolá příteli na jeho mobil. S přáteli se na srazech domlouváme po internetu.
Ale asi je to tím, že nejsem výkonná manažerka, která musí být stále na příjmu :-)

Jetthro
1129 příspěvků 30.10.12 12:24

V pravy kapse kalhot/kabatu/bun­dy..kdyz kapsu nemam tak teda v kabelce, ale jak necejtim nikde vahu toho telefonu tak se furt osivam jestli tam fakt je :D

Pavučinec plyšový  30.10.12 13:12
@zwedavka píše:

V tom případě ho vodím za sebou na řemínku.

gulietta  30.10.12 14:11

@Pavučinec plyšový ale je dobré, aby remienok bol dlhý a dosiahol za dvere kabínky na toaletách. Mne priateľka zodvihla telefón sediac na záchode a keď mi namiesto pozdravu vysvetľovala, že si nemám všímať zvuky z pozadia, tak som sa červenala namiesto nej a položila. Potom som sa vyhovárala na zlyhanie signálu v tuneli. :-D

Pavučinec plyšový  30.10.12 14:26

@gulietta To mi připomnělo jeden strašný okamžik, kdy mi zavolala dceřina učitelka klavíru, taková křehká, úhledná, decentní dáma. Než jsem stačila říct aspoň dobrý den, malý syn, kterého jsem právě po kojení držela na rameni, do telefonu srdečně říhnul. Nevím, co si tenkrát musela myslet a vlastně to ani vědět nechci.

Ceresa
465 příspěvků 30.10.12 20:18

@zwedavka :tak to vam nezavidim. Ja chodim na toaletu zasadne bez mobilu. Ty dve minuty, co ho nemam kazdy prezije…

viktorka_od splavu
7436 příspěvků 30.10.12 22:29

@zwedavka v práci ho nosím v ruce a mám na něm připnuté i klíče/čipy, už jsem si na to celkem zvykla. obvykle nepotřebuju volné obě ruce, případně na chvíli zastrčím za pásek.
mimo práci ho obvykle vůbec nevyndávám z dobře zvukově utěsněné kabelky, ať si taky odpočine:-)

Aroosak
618 příspěvků 01.11.12 14:48

Vzhledem k radiaci by bylo nejlepší mít mobil v pouzdře a v kabelce. Pokud po Vás zaměstnavatel žádá, abyste byla stále na příjmu, předpokládám, že Vám zajistil mobil. Měl by Vám ale také zajistit nějaké vhodné pouzdro na něj.
 http://en.wikipedia.org/…n_and_health

razorblade  01.11.12 21:04
@Ceresa píše:
@zwedavka :tak to vam nezavidim. Ja chodim na toaletu zasadne bez mobilu. Ty dve minuty, co ho nemam kazdy prezije…

u nas v kanclu funguje zakon schvalnosti, ze v 95 % kdy ja nebo kolegyne jdeme na zachod, tak nam zacne zvonit jeden z mobilu (obcas i pevna linka:D)

Ceresa
465 příspěvků 01.11.12 21:31

@razorblade :jj, to znam velmi dobre…my jsme system vymakali tak, ze si zvedame pracovni telefony navzajem. osobni mame na vibrace, takze je jen polozime nepritomnemu nekam, kde nas vibrujici mobil nebude rusit;)

real.blond
6688 příspěvků 01.11.12 22:11

@Robena A ja si myslela, ze tohle muze stat jen mne.. sedim na wc, rikam si, kde je tel, kdyz mam volne ruce, vstanu, natahnu kalhoty a zblunk:)

Lála_druhá
357 příspěvků 02.11.12 08:39
@zwedavka píše:

Jediné, co jsem kdy prošvihla tím, že nejsem stále „na příjmu“, byla naštěstí pizza z rádia zdarma :-)
Ale jinak asi bych nosila nějakou mini crossbody kabeličku, pokud bych teda musela mít volné ruce a mobil stále u sebe (první, na kterou jsem narazila - http://www.mangooutlet.com/…per-handbag/?…). Nenosím totiž kalhoty a i kdyby, věci v kapsách mně z estetického důvodu vadí (co se to navysvětluju svému muži…).

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit