Nosit nebo nenosit kalhoty pod šaty

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pra linka  16.03.13 00:07
Kalhoty pod šaty?

Dobrý den, co si myslíte o nošení kalhot pod šaty? Dříve se to nosilo, pak čtu že je to peklo a právě dnes jsem četla článek, ve kterém stálo, že kalhoty pod šaty jsou ve velké oblibě na pařížských modních přehlídkách. Článek byl opravdu aktuální. Pokud to není peklo, docela bych to uvítala, cítila jsem se v tom dobře, pocit schovaných nohou ze kterých nemám super pocit a přitom v šatečkách. Těším se na názory.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Pra linka  16.03.13 00:07
Nosit nebo nenosit kalhoty pod šaty

Dobrý den, co si myslíte o nošení kalhot pod šaty? Dříve se to nosilo, pak čtu že je to peklo a právě dnes jsem četla článek, ve kterém stálo, že kalhoty pod šaty jsou ve velké oblibě na pařížských modních přehlídkách. Článek byl opravdu aktuální. Pokud to není peklo, docela bych to uvítala, cítila jsem se v tom dobře, pocit schovaných nohou ze kterých nemám super pocit a přitom v šatečkách. Těším se na názory.

stric
762 příspěvků 16.03.13 00:10

A proč byste nemohla nosit, v čem se cítite dobře? Jde jen o to, jaké šaty a jaké kalhoty.

Dahllie
2222 příspěvků 16.03.13 00:10

Bylo mi sladkých 12 a pod úpletovou mini jsem nosila zvonové džínsy :-D jo, trendy se vrací ve spirále.
Každopádně teď už to není můj šálek kávy a to ani v nějaké decentnější formě. Nezaujaly mě ani leginy pod šaty, takže ani tohle u mě nemá šanci.

Pra linka  16.03.13 00:16

Hm, třeba černé šatky, černé kalhoty, nebo džíny a k nim kratší sportovní šatky (z tričkoviny) atd. Co Vy na to? Chci nosit v čem se cítím dobře, ale nemám potřebu na sebe strhávat pozornost a možná proto mě zajímá názor ostatních zde. Právě že jeden den čtete že je to naprosto demode, druhý den opak. Díky

Pra linka  16.03.13 00:18

No ani já legíny ne, ale ty kalhoty, jak nejsou upnuté, tak mě nějak bavily.

Jiná Realita
13791 příspěvků 16.03.13 00:22

Nejlepší je založit téma dvakrát a přispívat do obou…

když už tu chybu uděláte, vyberte jen jedno.

stric
762 příspěvků 16.03.13 00:23

Džíny a dobře padnoucí krátké šaty můžou být slušivé. A nebo něco jako tohle, taky možnost http://www.sarishop.cz/index.php?…
Hlavně bych si nelámala hlavu s tím, co je démodé a co ne. Když vymyslíte něco, co vám bude fakt slušet, není vyloučeno, že tu módu zavedete zpátky ;)

lindiste
347 příspěvků 16.03.13 01:21

Pokud nechcete řešit, zda-li je něco trendy nebo demodé a nechcete na sebe upoutávat pozornost, tak radši zvolte nadčasovou klasiku - tedy šaty jako samostatný oděv. Nad tím, že pod nimi nemáte kalhoty, se nikdo podivovat nebude. Pozor, mluvím tady o skutečných šatech (popř. sukni), ne o jakési prodloužené tunice. Osobně si myslím, že u klasických šatů nemají kalhoty co dělat a bude to ve výsledku vypadat vždycky rozpačitě. To ale neznamená, že se nemůže vymyslet nějaký kousek, který je k nošení společně s kalhotami přímo určený. Ten ale musí být určitě trochu jinak stylizovaný a pak bude určitě působit harmonicky.
Ale na druhou stranu, kdyby se mi něco líbilo a chtěla bych to nosit, tak se asi na takovéhle kecy vykašlu a dělám si, co chci ;)

Sibyla
2639 příspěvků 16.03.13 09:20

Nikdy. Přidává to na těžkopádnosti - a to je pro mě rozhodující. Trendy ať jdou k čertu, já chci vypadat dobře!

smrtonoška  16.03.13 09:32

Ne. K nošení přes kalhoty jsou určené tuniky nebo delší trika. Normální šaty kalhotami zazdíte a z elegance nezůstane nic. Pamatuji si, jak kdysi na střední nosila spolužačka kombinaci letní šaty + džíny, už tehdy mi to připadalo jako peklo.

Pokud nemáte dokonalé nohy, zvolte silnější punčocháče nebo legíny.

hell-no
177 příspěvků 16.03.13 10:14

Pokud se v tom cítíte dobře, tak rozhodně ano! Ale dejte si pozor na kombinace. Můžete se inspirovat třeba tady u Emmy Watson.

Jiná Realita
13791 příspěvků 16.03.13 11:21

Myslím si, že krátké šaty se nosí proto, aby byly vidět nohy.

takže dát si pod ně kalhoty je asi totéž, jako dát si pod tílko tričko s dlouhým rukávem - nemá to smysl a vypadá to strašně.

když se necítíte s krátkých šatech, tak je nenoste. dojem z krátkých šatů s podvlečenými kalhotami stejně žádný nebude, prostě to bude totéž, jako kalhoty s tunikou, akorát to bude vypadat blbě.

emma se mi většinou líbí, ale ani na ní tahle kombinace nevypadá nijak extra dobře.

HertaDeOran
866 příspěvků 16.03.13 11:34

@Jiná Realita
Pěkně jste to vystihla - souhlasím v plném rozsahu, lehce může vzniknout „stará Blažková“. Jestli máte ráda něco přes zadek a zároveň viditelné nohy, kupte si radši dobré černé džíny a kombinujte s tunikami.
Přidávám odstrašující příklad pekelné kombinace a přeji Vám lepší volbu.

Amonute
360 příspěvků 16.03.13 12:05

Priznám sa, že aj ja som bola v pokušení začať nosiť nohavice a šaty v jednom outfite. Rozmyslela som si to.
Dôvod prečo som ich tak chcela nosiť bolo, aby som si mohla dovoliť všetky tie krásne šaty nad kolená, hoci na to nemám nohy, ale v konečnom dôsledku to vyzeralo hrozne. Naozaj… Akoby som sa nevedela rozhodnúť čo z toho chcem mať vlastne oblečené.
Dajte si radšej námahu a zožente dlhšie šaty. V obchodoch vídávam skôr tie do polovice stehien, ale pri dlhšom pátraní sa dajú nájsť aj tie s vyhovujúcou dĺžkou alebo je tu ešte možnoť nohavíc a tuniky, podľa toho čo Vám vyhovuje. ;)

planajana
66 příspěvků 16.03.13 13:35

..nosím takto jedny šaty s čiernymi nohavicami a cítim sa v tom dobre…vyzerám ako pako?:)

Messalinna
94 příspěvků 16.03.13 13:42

@planajana - opravdu chcete slyšet odpověď? Vypadáte jako hipísačka která jde na sabat. Kdyby vám ty džíny aspoň líp seděly přes nohy, ale máte je dost volný.
Tady v tomhle případě (šaty + kalhoty) je podle mě velmi tenká hranice mezi vkusem a nevkusem…

Sibyla
2639 příspěvků 16.03.13 13:44

@planajana Jako pako ne, ale mohla byste vypadat líp.

publicenemy  16.03.13 13:45

@planajana Mně se to líbí.

stric
762 příspěvků 16.03.13 13:47

@planajana I mně se to líbí. Kdybych někdy pocítila potřebu nosit kalhoty, tak takhle by to možná i šlo

planajana
66 příspěvků 16.03.13 13:57

@Messalinna nohavice majú rovný strih, nie sú to slimky, tak neviem ako lepšie by mohli sedieť, nemám totiž ukážkové nohy…a trochu ako hipísačka sa cítim, asi preto tak vyzerám:) ale dík za koment

blacken
2320 příspěvků 16.03.13 19:56

Já bych to neodsuzovala, jenom se to málokomu daří a problém podle mě je, že se k tomu uchylujou spíš silnější ženy ve snaze ukrýt nedostatky a ve výsledku to nevypadá dobře. Takže asi by bylo dobré zamyslet se nad tím, jestli na to máte postavu.

Abyste nedopadla takto:

Tohle se mi taky nezdá nejlepší, ale když si to představím na vyšší a štíhlejší ženě, tak to nevypadá úplně zle:

A tohle se mi už i docela líbí:

Občas nosím černé minišaty s černými širšími kalhotami - ale nosím to spíš na doma a nepřipadám si v tom úplně dobře. Rozhodně jsou slušivější kombinace.

Jiná Realita
13791 příspěvků 16.03.13 20:03

@blacken
já si nemůžu pomoct, mně to všecko zepředu připadá jak zástěry na kalhotách a ta modelka v dlouhé černé sukni jak kdyby právě odešla od kadeřnického křesla, jen nůžky v ruce jí chybí.

někde jsem četla článek, že mužům toto připadá mimořádně ošklivé.

kayav  16.03.13 20:08

Já nevím, tento trend bych už asi radši neobnovovala… před nějakými 10 lety jsem to nosila taky, ale spíš tak na nějaké festivaly, než běžné, "vážné " nošení. chápu to u nějakých těch indických oblečků, ale do naší evropské módy mi to už nezapadá.

Amonute
360 příspěvků 16.03.13 20:34

Ešte som si pri spojení nohavíc a sukne spomenula na prípad šortiek a mini v jednom kuse.

Videla som ju v článku o golfovom oblečení s poznámkou, že táto „sukňa“ je mimo etiketu obliekania na ihrisku, pre jej dĺžku. Mne príde ako funny hybrid tak ako vyššie uvedené fotky nohavíc a sukní. Nepáči sa mi ani jedno, definitivne :)

Příspěvek upraven 16.03.13 v 21:07

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit