Nosíte ještě "zvony"?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

antees
731 příspěvků 11.11.13 18:46
Nosíte ještě "zvony"?

Koupila jsem si před pár lety zvonové kalhoty a doteď je nosím, až nedávno mě nějaká parta mladých výrostků naznačila, že jsem se zasekla někde v pravěku.
Proto se ptám, nosíte také ještě zvony?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Karja
4767 příspěvků 11.11.13 18:52

Já je nenosím, protože si v nich taky připadám zaseklá v pravěku. Ale ráda bych přestala si tak připadat, protože oboje kalhoty které mám jsou pěkné a sednou mi. Zvony teda jsou jen mírné. Jinak koukněte na blog whatiwore, tam je Jessica kombinuje stále a jak z pravěku nevypadá. Hlavně myslím, že lepší zvon, než slimky na nohou, které na to očividně nemají.

coralline
822 příspěvků 11.11.13 18:52

Bez ohledu na zvony, na názor party mladých výrostků se vykašlete :-)

audry1
3 příspěvky 11.11.13 19:13
áno

Ja som si kúpila zvony pred pol rokom - vintage :-), a majú veľký úspech v práci, u priateľa a robia výbornú postavu…nevzdávajte sa ich ;-)

Lola  11.11.13 19:21

Mám zvonové kalhoty, které ale nosím jen do lesa. Ovšem jen proto, že už jsou notně vybydlené. Jinak názory mladých výrostků jsou jen prachem u mých nohou.

Karoleenah
2322 příspěvků 11.11.13 20:09

Já zvonáče momentálně nenosím, ale chtěla bych! :) Až seženu nějaké takovéhle:

(to je mimochodem z blogu Brooklyn Blonde , ta taky outfity s nimi postuje celkem často)

kayav  11.11.13 20:15

Já nosím, většinou to kombinuji v takovém 70´s looku.

dost_bot
2070 příspěvků 11.11.13 20:20

Noste, dobře, nebo aspoň příčetně zkombinované na ženě jakkoli nechlapecké postavy vypadají podstatně líp než slimky

viera666
957 příspěvků 11.11.13 20:47

@dost_bot praveze vyzeraju super aj na chlapeckej postave. Vytvaraju aspon nejake krivky…
Rozpacite zvyknu byvat na nizkych zenach, ale aj tam sa da s nimi krasne vyhrat.
Zvonace nosim casto a rada.

aailyyn
807 příspěvků 12.11.13 12:01

Nenosím a i kdyby náhodou znova přišly do módy, tak nosit nezačnu. Nesedí mi. Jsem malá a mám postavu a la přesýpací hodiny, takže preferuju klasický rovný střih (na slimky se necítím). Jako u veškerého oblečení dávám přednost tomu, co mou postavu přiměřeně obepíná a zvýrazňuje křivky. Volné střihy ze mě dělají bachratou krabici. (Alespoň už vím, proč jsem v tom nevypadala narozdíl od mých subtilních vrstevnic dobře ani před těma x lety.) Taky mám některé věci v šatníku už x let, ale když vypadají dobře, tzn. nejsou oprané a sedí mi, tak si nehodlám dělat hlavu s tím, jestli to náhodou není už moc retro. Vyhoďte je až budou jednoduše příliš „jeté“, změníte proporce nebo se vám přestanou líbit. Chodíte v tom vy, ne někdo druhý. Notabene kašlete na názory cizích lidí.

zelene.oko  12.11.13 12:06

Zvony momentálně nenosím, ale hned, jak na nějaké pěkné narazím, kupuju, protože doba slimková trvá už moc dlouho.

Zuhair
1 příspěvek 12.11.13 13:09

Radit, aby kašlala na názor jinýh lidí, když ji o pár řádků výše svůj názor sdělujete je trochu kontraproduktiv­ní…ale zpět ke zvonům - mám doma jedny super „zvonáče“, ale jelikož mám dojem, že sem ještě jejich comeback nepřišel, tak se je zdráhám nosit. Když si ale čtu příspěvky, tak je asi vytáhnu ;-)

Nixe Lulu
326 příspěvků 12.11.13 16:48

Ano, nosím a ráda! Mám bohužel jenom jeden pár džín tohoto střihu. Ale nejsou tolik rozšířené jako ty v prvním příspěvku, spíš jsou podobné těm na fotce od Karoleenah.

AnoNe
839 příspěvků 12.11.13 17:00

Nenosím, ale jestli zase přijdou do módy, tak budu.

Edith4B
492 příspěvků 12.11.13 17:15

Mám skoro stejné jako postovala Karoleenah a stejně jako kayav je nosím v 70´s stylu. Můj drahý bratr z toho vždycky nemůže, ale mně to baví :-) A mému muži se to taky líbí, tak není co řešit.

Šošanah
1223 příspěvků 12.11.13 18:41

@Edith4B Můžete to ladění do 70. let blíže popsat?

Edith4B
492 příspěvků 12.11.13 18:50

Třeba

něco takového nebo nosím ke zvonům různá trička s potiskem(mám jedno ulítlé s minnie od mickey mouse)a sako do pasu s tříčtvrtečními rukávy, boty na lehké platformě atd.

Šošanah
1223 příspěvků 12.11.13 18:51

@Edith4B Díky :-)

antees
731 příspěvků 12.11.13 21:11

@Edith4B Pěkné, něco podobného k tomu nosím taky. Neformální sáčka a kabáty přímo miluju.
Upřímně jsem si myslela, že zvonáče už opravdu nikdo nenosí, alespoň jsem v nich už dlouho nikoho neviděla. Dneska v práci mi kolegyně nabízela kalhoty - spíše sportovní, které si objednala přes mimibazar a jsou ji velké, jenže to není vůbec můj styl. Nedokáže pochopit, že nemám doma prošívanou vestičku a tak to nemám s čím kombinovat :) Buřtíkaté bundy, slimky a tenisky, to dneska letí a tak si někdy na ulici připadám jak mimoň…

monel
648 příspěvků 13.11.13 12:28

Ne, ale nosila jsem a třeba zase budu

monicka
565 příspěvků 13.11.13 12:51

@antees Řekla bych, že problém s tím nenošením zvonáčů bude v tom, že je nikde v obchodech nemají - já jsem ve zvonáčích prochodila většinu gymplu a klidně bych je nosila pořád (asi ne ty šíleně široké zvony, ale nějaké decentnější klidně), protože mám dojem, že mi prostě slušely daleko víc než rovný střih nebo nedejbože slimky. Po kalhotech jsem v poslední době v obchodech cíleně nekoukala, ale co jsem tak zahlédla, tak zvonáče v nabídce nikde neměli…

antees
731 příspěvků 13.11.13 13:47

@monicka to máte pravdu, taky je nikde v nabídce nevidím… řekla bych, že je teď nosí ty, které si je pořídili před +- 5 lety - tehdy byli ti výrostci ještě dětmi a tak je dnes prostě nedokáží ocenit :)

AniNe
3 příspěvky 13.11.13 14:03

Nosit! Podle mě lichotí 7 postavám z 10 na rozdíl od slimek, u kterých si myslím, že je to právě naopak. Pokud nejste úplně malá, zvony vždycky prodlouží nohy a zeštíhlí stehna. Pro mě je to jediný střih kalhot, ve kterém si nepřipadám „připosražená“ a macatá.
Loni jsem koupila parádní černé jeany (lehce) do zvonu v Mangu, možná ten střih pořád vedou.

djuwi
19 příspěvků 13.11.13 20:55

Až na nějaké zvony narazím, velmi ráda si je koupím a ještě radši je budu nosit!

Morže
1091 příspěvků 13.11.13 23:03

Nejsou zvony jako zvony. Se špatně zvoleným zvonem a mými silnými stehny by noha vypadala jak přesýpací hodiny. Zatím radši zůstanu u rovných kalhot, nebo úzké s dlouhým vrškem a podpatky. Nicméně mám pořád ráda velice volné kalhoty - tuším, že jste je tu nějak nazývali Palazzo kalhoty nebo tak - vždy se mi to líbilo, ale nikdy jsem to doma neměla. Volné kalhoty, blejzr a úzké sluneční brýle, tak si představuju módu někdy z roku 2001 :))

Ale zvony určitě někdy přijdou zase do módy. Kdo ví kdy.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit