Nosíte na doma podprsenku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Xandria
32 příspěvků 25.02.13 12:11
Nosíte na doma podprsenku?

Zdravíčko, drahé pekelnice,
nosíte doma podprsenku? My jsme v práci teď strhli takovou debatu a zajímal by mě i názor Vás!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

Sailorette
1589 příspěvků 25.02.13 12:13

Nosím, chci vypadat i doma pěkně a je mi to pohodlnější, kdybych měla prsa nula nula nic, tak bych ji nenosila (někdy ani na ven).

DonChichot  25.02.13 12:15

Očekávám dotazy typu: nosíte doma i kalhotky? utíráte si i doma zadek? myjete si si doma ruce?
Podprsenku jenom doma, jinak ne!

Sailorette
1589 příspěvků 25.02.13 12:17

@DonChichot Náhodou tohle je docela zajímavé, jedna moje ex ji nosila i na spaní, vyztuženou s kosticemi.

Dahllie
2222 příspěvků 25.02.13 12:19

Gravitace je mrcha, zvlášť když mně příroda nadělila opravdu hodně. Takže ano, musím.

kacenka.smile
427 příspěvků 25.02.13 12:20

Většinou ano.

smrtonoška  25.02.13 12:21

Mno tak co, normální ženské téma :D

Nenosím, a na spaní si už vůbec nedokážu představit. Naštěstí nejsem zas tak moc „obdařená“, takže bez mám větší pohodlí.

Xandria
32 příspěvků 25.02.13 12:24

Jde o to, že některé moje kolegyně se nám svěřily s tím, že jakmile přijdou domů z práce, tak první věc, co udělají je ta, že podprsenka jde dolů, protože je jim to nepříjemné. Já teda podrpsenku nosím kromě spánku permanentně a zdá se mi to prostě hrozně zvláštní, když někdo ne…

Matka Vlčice  25.02.13 12:29

Když je podprsenka nepohodlná, tak ji po příchodu domů svlékám, pokud pohodlná, tak ji nosím dál. O víkendu se do podprsenky soukám v případě, že chci mít pokoj od manžela - „na volno“ na něj působí jak rudý hadr na býka.

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 25.02.13 12:30

Nenosím :-)

Haslerka1251
109 příspěvků 25.02.13 12:31

Když si ji po škole zapomenu sundat, tak i doma, ale jinak ne. Zaprvé je to takové nepříjemné a zadruhé proč bych si ji měla propocovat víc, než je nutné :) A spát v tom už vůbec ne (když nepočítám to, že občas neplánovaně usnu na stole při učení :D ). Prostě na doma nějaké tílko na tělo, co ty prsa trochu zpevní a na to hodím tričko nebo jen mikinu.

medice
31 příspěvků 25.02.13 12:38

Určitě nosím i doma, ačkoliv jsem mladá, prsa nemám nejpevnější a není mi pohodlné to houpání.
Naopak popdrsenky mám jen pohodlné(i když si nejsem jistá, zda správné velikosti, nějak se neztotožňuji s tím, jak jsou doporučovány o dost menší obvody, než je skutečný obvod pod prsy, obvod pod mám 78 a nosím „jen“ 75)

yourcandy
476 příspěvků 25.02.13 12:42

@Xandria Podle mě tu podprsenku sundávájí, protože jim nesedí- je to otázka špatného výběru. Dobře vybranou podprsenku by jste neměli ani cítit. Já naštěstí takové mám, ráda je nosím a občas i na spaní. Pokud to má ráda nositelka "na volno " at s tím raději straší pouze za dveřmi svého bytu. Opravdu to není sexy, opravdu nezávidím,(jak by někdo dodal)- je to nechutné, zvlášt u povolených vnad :-(…ještě dodatek… noste podprdu, protože i za pár let budete chtít mít hezký dekolt a ne vaky na hady. Krémy to nezpraví a operace bolí.

Příspěvek upraven 25.02.13 v 12:58

Tebah
4255 příspěvků 25.02.13 12:42

Pokud podprsenka není pohodlná, tak ji nenosím VŮBEC. Na doma podprsenky většinou nosím, výjimkou je, když je horko - v tom případě ale nosím tílko, které mi prsa alespoň trochu drží, protože je pro mě pohodlnější, když mají alespoň nějakou oporu.

Tebah
4255 příspěvků 25.02.13 12:46

@yourcandy Jenom k té „nechutnosti“ - není to nechutné, ale přirozené a všechny nás to čeká. Maximálně by to mohlo být neestetické, ale záleží na kontextu - pokud potkám povolené vnady v sauně, neřeším to, je to normální; pokud potkám povolené vnady ve špatné podprsence nebo dokonce bez podprsenky na výstavě (naposledy včera na Kupkovi), vzbudí to ve mně údiv, protože jde o snadno korigovatelnou věc, která výrazně vylepší postavu. Ale odplivovat si před takovou paní nebudu.

yourcandy
476 příspěvků 25.02.13 12:51

@Tebah Já si taky neodplivuji, to je Váš výraz. jen mi to přijde nevkusné. Zvlášt u generace nad 40..

kudka
77 příspěvků 25.02.13 12:59

Patrim k tem, co se podprsenky „na ven“ zbavuji co nejdrive to jde a menim za nejakou mekkou, bez kostic.

Juliect
301 příspěvků 25.02.13 13:01

@Xandria mám to tedy podobně jako vaše kolegyně, jen s tím, že já ze sebe servu úplně všechno a doma chodím jen v županu. Ikdyž je mi podprsneka pohodlná, tak po 10ti hodinách jí mám stejně plné zuby. stajně jako všechno ostatní co jsem měla ten den na sobě.

mikita.miki
1931 příspěvků 25.02.13 13:04

Sportovní hadrové nosím doma vždy. ona gravitace funguje, mrška, i na domácí půdě :-D

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 25.02.13 13:05

@Juliect Neumím si představit, že bych si po příchodu domů nechala všechno na sobě. Po dni v práci si to prostě musím sundat včetně podprsenky a převléci se do „domácího“.Nějak mi nejde do hlavy, že v některých zemích mají stále na sobě boty, lodičky s podpatkem, úzké šaty…nebo je to jen v amerických filmech?

smrtonoška  25.02.13 13:05

@medice Kupuji „profláklou“ velikost 75B (o které jsem si někde přečetla, že prý ani neexistuje, pokud nosíte 75B, znamená to, že nosíte špatnou velikost nebo co), obvod mám snad těch 76-78… nebudu si přece kupovat něco, co by mě stahovalo. Nikdy jsem to s žádným „expertem“ nekonzultovala, nosím to, co je mi nejpohodlnější - a obvod mi nahoru neleze, všechno drží a prsa nevypadávají - tak nevím.

mikita.miki
1931 příspěvků 25.02.13 13:08

@ještěřička já to mám podobné a přijela ke mě kamarádka a přivezla si kamarádku z francie a ta odjížděla vybavená pantoflema. nutno podotknout, že si vybrala moc hezké, se zdr. atestem. byla totiž nadšená z toho, že přijdeme a jdem do pohodlného domácího oblečení (nerozuměj staré odrbané) a do domácích bot. přišlo jí to strašně pohodlné a že si to zavede doma taky.

Xandria
32 příspěvků 25.02.13 13:15
@ještěřička píše:
@Juliect Neumím si představit, že bych si po příchodu domů nechala všechno na sobě. Po dni v práci si to prostě musím sundat včetně podprsenky a převléci se do „domácího“.Nějak mi nejde do hlavy, že v některých zemích mají stále na sobě boty, lodičky s podpatkem, úzké šaty…nebo je to jen v amerických filmech?

A to je zajímavé. Taky se vždycky popadáte za hlavu, jak v amerických filmech všichni chodí doma v botech a lezou s nima až do postele??

kacenka.smile
427 příspěvků 25.02.13 13:15

@smrtonoška Mám pod prsy taky těch cca 76 cm a v obvodu 75 se vždycky můžu zbláznit, jak mi to leze nahoru a dře. Zatímco když si koupím 70 nebo 65 (dle tuhosti podprsenky), tak jak ji ráno obléknu, tak ji večer sundám, ani se nehne. Prakticky o ní vůbec nevím, cítím se stejně dobře s podprsenkou i bez. I košíček mám v podstatě stejný jako vy (70C(D) - 65D(DD) dle střihu).

Tím tu nechci strhnout debatu o správné velikosti, jen je zajímavé, jak dvěma lidem s velmi podobnými proporcemi vyhovují naprosto odlišné věci a se stejnou věcí mají opačné zkušenosti. Asi není individuálnější věci než dámské podprsenky.

Acrobaleno
948 příspěvků 25.02.13 13:15

Samozrejme, že nosím. Síce nie tie, čo nosím do práce, teda „tie novišie“, ale skôr staré, no sú to rovnaké typy. Neviem si predstaviť, nenosiť podprsenku aj na doma, príde mi to divné.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit