Nosite priznane a viditelne spodni pradlo?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gudrun  30.03.13 21:20
Nosite priznane a viditelne pradlo?spodni pradlo

Nosite spodni pradlo tak aby bylo viditelne a soucasti outfitu? Mluvim o schvalne koukajicim pradle. Co rikate na, outfit kde se viditelne rysujou prsa naopak bez podprsenky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

superla
64 příspěvků 30.03.13 21:41

Jsem konzerva: myslím si, že spodní prádlo je proto spodní, že patří dospod a není určeno k vystavování - rozhodně ne ve škole, v (seriozním) zaměstnání, na ulici a tak.

KlaudieS
1640 příspěvků 30.03.13 22:05

@gudrun Nenosím, neumím to, ale některé rockově laděné slečny to umí, ale ne v ČR. Líbí se mi to na takových těch rachitických, dlouhovlasých, v oversized tílku, kožených slimkách a vysokých šněrovacích botách.

eveK
333 příspěvků 30.03.13 22:47

Tak do tohoto tématu rovnou přifařím svůj dotaz. Koupila jsem si krajkovou halenku, je to taková záclonka, hrozně se mi to líbí, ale vyvstává dotaz co pod to :-) Jestli stačí prádlové body, nebo co. A je lepší v barvě, nebo něco kontrastního? Nějak nevím. Jinak vykukující prádlo, pokud je to vhodně zakomponováno, mi nevadí. A nevadí mi ani chůze „na ostro“. Moje poprsí už pro to bohužel není způsobilé, ale před dítětem jsem tak občas vyšla.

blacken
2320 příspěvků 30.03.13 23:08

Nenosím, nelíbí se mi to na mně, připadám si v tom blbě. Ale líbí se mi to (občas)…
Třeba:  

Tam se mi to opravdu líbí a mít postavu jako dámy, tak bych s tím neměla problém. Tohle už je takové na pomezí, ale nevadí mi to: A obecně se mi viditelná podprsenka i absence podprsenky líbí víc na éterických slečnách s menším poprsím.

Lachenauerin
544 příspěvků 30.03.13 23:17

Já mám tak nějak dojem, že podprsenka, která „má“ být vidět (třeba právě pod krajkovým vrškem nebo přes okraje výstřihu), k tomu musí být už vymyšlená. Což myslím bude i případ těch fotek v předchozím příspěvku.

Edit: překlep

blacken
2320 příspěvků 30.03.13 23:19

@Lachenauerin Je fakt, že ta ostnitá asi nebyla dělaná na nošení pod něčím :-D Ale věřím, že jinak stačí jen vybrat vhodný materiál…

Mylady2
12409 příspěvků 30.03.13 23:28

Ano občas nosím… Promyšleně :-)
Bez podprdy chodím taktéž protože mám mnoho šatů a topǔ k tomu určených.
Btw není nic hnusnějšího než takové ty silikonové ramínka a části podprsenky. Fuuuuj

eless
1057 příspěvků 30.03.13 23:35

Nie a nepaci sa mi to. spodne pradlo nema byt vidiet bezne na ulici ani v praci. to plati pre vyletnene zeny s lezucimi nie ramienkami ale rovno celymi podprdami a bombardakmi ci tangacmi. zle je podla mna aj to ked je vidno vzor na spodnom pradle - naprikad seeeeksi tigrovane pod bielym trickom. to je lacny fujtajbl. a k mladym chalanom co nosia gate na pol zrde a vystavuju svoje spodky celemu svetu uz vazne nemam chut ani energiu nieco povedat.

edit doplnenie: ani rysujuce sa spodne pradlo pod obtiahnutym oblecenim nevyzera dobre. nikto nie je zvedavy na pozadie kde sa crtaju spodare alebo chrbat na ktorom zle padnuca podprsenka urobi dalsi par kopcekov aj na chrbte

Mofu
1041 příspěvků 31.03.13 03:02

Che :D já se klidně prásknu, že zhruba od šestnácti do devatenácti jsem úplně pod všechno nosila jen a jen červený podprsenky, myslela jsem si jak jsem děsně kůl a hustá když mi v létě z pod černejch špagetovejch tílek čučely ty svítivý ramínka (a na zádech klidně i celý zapínání) :D bíky Bohu jsem z toho vyrostla, dneska bych si už na sebe nic takovýho nevzala a je mi vždycky trapně když si vzpomenu nebo hůř - když vidim fotky! :D
Nicméně u mladičkejch slečen lezoucí prádlo ještě jde omluvit věkem. Rozhodně se ale drbu na lebce když to vidim u dospělý ženský a evidentně to neni promyšlená součást outfitu. Mam pak okamžitě potřebu se celá zkontrolovat jestli mi taky náhodou někde něco nekouká.

edge  31.03.13 08:25

Já jsem si včera koupila černou podprsenku s ostře růžovými tenkými ramínky a přemýšlím, že by možná nevypadalo špatně, kdybych si vzala nějaké tričko s volnějším výstřihem a na jedné straně to ramínko nechala koukat ven. Mám takovou hnědozlatou lněnou halenu od Stefanelu volnějšího střihu, se kterou by to mohlo vypadat docela hezky.

Sibyla
2639 příspěvků 31.03.13 10:14

Ne. Jak říkáte, spodní má být spodní.

VivaItalia
596 příspěvků 31.03.13 11:31

Já začnu chozením bez prádla. Bez prádla nikdy nechodím a jelikož nemám zrovna jedničky, tak by to bylo i nepohodlné. Na ostatních mi absence prádla vadí, když je na první pohled viditelná a vulgární (tzn. velká divně visící prsa v upnutém tričku, stojící bradavky viditelé na první pohled ála Samantha v Sex and the city, když zkoušela nosit ty umělé :-) ).
No a ohledně vykukujícího prádla, já mám akorát pár volnějších topů s Guessu nebo Vero Mody, které jakoby padají z jednoho ramena, a jelikož bez prádla bych nešla, silikonová ramínka moc nemusím, tak v takovém topu nechávám koukat nějké hezké ramínko…

Edit:překlep

Bara06
1993 příspěvků 31.03.13 11:58

Příspěvek upraven 17.12.14 v 22:25

wednessday  31.03.13 14:28

Jednou jsem viděla v tramvaji slečnu s modrými ramínky pod černým nátělníkem sladěné s modrým lakem na nehty. Ty dvě modré byly úplně stejné a krásně jí to ladilo k vlasům, tmavě zrzavým. Hodilo se to i ke zbytku outfitu. Evidentně jela někam na prázdniny, takže co se mě týče to bylo ok. Obecně nemám problém se sladěnými plavkami, nebo pokud se povede prádlo začlenit do outfitu a nositelka na to má postavu.

Příspěvek upraven 02.04.13 v 14:32

PythonRegius
286 příspěvků 31.03.13 14:29

Viditelná ramínka podprsenky mi nevadí, pokud to tedy není u nějakého modelu, kde to vypadá opravdu jako pěst na oko. V létě nosím trika na špagetových ramínkách a úplně klidně nechávám koukat i ta podprsenková, klidně i odlišně barevná. Nejsem žádná manažerka, ani zaměstnanec banky, jsem mladá výtvarnice s lehce alternativním stylem oblékání, takže si dovolím být přesvědčená, že to nepůsobí nepatřičně. Zbytek podprsenky už tedy neukazuji, věci s volnými zády a jinými rafinovanými průstřihy nenosím, na plesu jsem v životě nebyla, takže od trápení se s všelijakými variacemi na bezramínkové podprsenky a nalepovací klapky na prsa mám svatý pokoj. Je pro mě velmi důležitá pohodlnost a praktičnost oblečení, poprsí mám trochu větší, takže trvám na solidní podprdě s ramínky, která drží na místě i kdybych byla jakkoli nevídaně pohybově akční. Bez podprdy nechodím nikdy, nosím ji i doma, potřebuju všechen ten materiál něčím podepřít. A preferuji podprsenky s nějakou výztuží (stačí tenoučká měkká, dovycpat nepotřebuji), protože mi připadá ujeté ukazovat všem na odiv rýsující se bradavky. Takže tím jsem odpověděla i na druhou část dotazu.

Jinak u ostatních je mi to šumák, ať si nosí podprdy třeba na zadku a tangáče na hlavě, když jim to připadá jako dobrý nápad. Módní kreace mají opravdu zřídka schopnost mě pohoršit, spíš by mě to pobavilo.

wednessday  31.03.13 14:30

@gudrun Příští téma bude o hnusosandálech? :-)

VivaItalia
596 příspěvků 31.03.13 14:41

Bara06
Přesně tak, je to děs.

MP Barbucha
3716 příspěvků 31.03.13 15:16

@VivaItalia
Vzpomněla jsem si na ten díl :-) Jak Samantha říkala: „It suddenly can´t be THAT cold“ to byla fakt sranda :-)

Lettie
426 příspěvků 31.03.13 17:32

@gudrun Spodni pradlo viditelne nenosim a rysujici se bradavky - jako predzvest domacich partnerskych hratek v soukromi budiz, ale na verejnosti fakt ne.

ofeliet
429 příspěvků 31.03.13 23:26

@eveK
Taky jsem chodívala na ostro, ale to už fakt nejde :-).

blacken
2320 příspěvků 01.04.13 00:28

Tak když je tu tolik odpůrců rýsujících se bradavek - jak tomu bráníte? Protože když je chadno, tak se mi rýsujou i přes podprsenku s výztuží. Natož když mám třeba jen nějakou tenkou… A nosit kvůli tomu vrstvu molitanu se mi opravdu nechce :-D

Osobně mi teda spíš než to, vadí rýsující se špatně padnoucí podprsenka. Samozřejmě pokud se rýsuje něco o velikosti dudlíku kdesi v oblasti pasu, tak mi to vadí taky…

KlaudieS
1640 příspěvků 01.04.13 00:39

Koupila jsem si podobnou podprsenku za 400 v HaM, nemůžu si ji vynachválit, nemá ramínka, drží, je příjemná na dotek, nejde vidět pod oblečením…pro nás maloprsaté ideální volba :).

ofeliet
429 příspěvků 01.04.13 00:42

@KlaudieS
Bohužel, pro nás velkoprsé něco takového neexistuje. Takže už asi 10tou sezonu budu bez tílek na špagetová ramínka :-(.

KlaudieS
1640 příspěvků 01.04.13 00:45

@ofeliet Tak u „velkoprsatých“ se na ramínka stejně moc nikdo nedívá…:D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit