Nosíte rády pánský styl?

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klubo  18.02.13 22:27
Nosíte rády pánský styl?

Poslední roky se mi do šatníku stále častěji dostávají původně pánské kusy oděvu - klasicky střižená (vlněná, plátěná) saka, košile, rovné tmavé kalhoty, klobouky, polobotky, perka… (Vše pochopitelně zakoupené v dámském oblečení) Pozn.: Jako chlap nevypadám (líčím se, i nehty barvím, nosím výraznou bižu a vůbec:-)

Nosíte také „pánské“ věci? Líbí se Vám na ženách? Jak na Vás působí? Co na to muži?

A ještě foto pro lepší představu, že nemyslím sportovní unisex…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

mikita.miki
1931 příspěvků 18.02.13 23:14

Líbí se mi, ale musí to mít ženský šmrnc. takže pánské kalhoty a košile zasoukaná dovnitř, ale poodhalený dekolt a v něm například krajka. ploché pánské boty, ale k tomu něco ženského. líbí se mi to spíše vyšších a štíhlejších postavách, na křivkách se tyto střihy povětšinou trochu podivně krčí a prostě nesedí, jedině s rozsáhlejšími úpravami.
já sama to nemám na sobě ráda. kalhoty pánského střihu mi obepnou zadek a stehna, nepříčetně plandají v pase a deformují mě. volnější saka to samé, zcela mimo mísu. a placaé boty… no ano, nosím je, ale když už ploché, snažím se, aby byly ženské.

Ani  18.02.13 23:56

Já si pánský styl představuju dost jinak.

real.blond
6688 příspěvků 19.02.13 00:12

Nenosim.

Příspěvek upraven 23.06.15 v 22:11

bestia
2296 příspěvků 19.02.13 01:51

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 14:43

Robena
1257 příspěvků 19.02.13 08:14

Manzel vcera vecer odhodil svuj oblek na kreslo a jak jsem ho vzala do ruky, napadlo me navliknout se do nej. A byl to docela zvlastni pocit. Docela mi slusel a citila jsem se v nem pohodlne, coz me uvedlo az do rozpaku. Jsem snad castecne muz? Manzel tvrdil, ze vypadam jako z kabaretu…Sestra ve mne videla dozorkyni…
Takze kdybych byla drobna a stihla, urcite bych si nejaky oblek v panskem stylu poridila. Se svou slovanskou postavou se toho bojim.

GalianosjednimL  19.02.13 10:18

Cítím se v něm dobře :). Myslím, že má pravdu Real. blond, že tohle málokdo umí dotáhnout. Něco jako byly kostýmky YSL.

Nixe Lulu
326 příspěvků 19.02.13 10:39

Docela se mi to líbí, ale sama moc věcí hodících se do tohoto stylu nevlastním. A nejsem si jistá, jestli by se to ke mně hodilo. V kombinaci s takovým fomálnějším stylem asi jo: např. tvídové kalhoty, košile, vesta, k tomu culík s pěšinkou, to si u sebe umím představit.

A nemyslím, že by tenhle styl vyžadoval doplnění o nějaké ženské prvky, naopak, řekla bych, že kdo si ho záměrně vybírá, chce působit androgynně nebo až maskulinně, takže nestojí o ženské prvky, které by to narušovaly.

refaella
8 příspěvků 19.02.13 12:34

Na jiných ženách se mi pánský styl líbí, ale já ho na sobě nesnesu, připadám si tak nějak nepatřičně. Jediné co beru na milost jsou nejrůznější pokrývky hlavy, tam se dokážu odvázat, ale jinak, nic pro mně.

klubo  19.02.13 16:40
@Ani píše:
Já si pánský styl představuju dost jinak.

No já nevím, jestli byste to své „jinak“ byla schopna nějak zobecnit či definovat. Navíc nešlo mi o to vložit sem fotku ženských dandy nebo přehlídkových kabaretních stylizací, spíš najít něco civilního, co si lze představit při každodenním nošení, aniž byste musela mít domácího kostyméra.

Tebah
4255 příspěvků 19.02.13 16:50

Z pánského stylu nosím boty - mám desertky a plánuju perka, chuka a případně další, co mi padnou do oka a pod ruku :-) Dívala jsem se i na pánské boty, protože (překvapivě) mají větší výběr a vzhledem k tomu, že mám velikost bot 41, tak bych ani neměla problém s velikostí. Některé pánské jsem i zkoušela a seděly mi, jen se ještě musím povznést nad to zděšení prodavaček :-) Přitom když ty boty mám na na noze, tak absolutně není poznat, jestli jsou pánské nebo dámské a neobjevila jsem ani rozdíl ve stavbě boty - možná některé byly trochu širší. Takže by mě zajímalo, jestli některá nosíte pánské boty?

klubo  19.02.13 16:54

Jednou neměli perka v mé vel. 40, tak jsem se zatoulala do pánského, ale nakonec jsem se nerozhoupala nic zkusit, přišlo mi, že ty boty mají mohutnější podrážku. (možná se mi to jen zdálo - vystavená byla velká čísla, zatímco v dámském vystavují 38 většinou)

Příspěvek upraven 19.02.13 v 18:01

Ani  19.02.13 16:56

@klubo Podle mě jsou mé příklady plně nositelné (první dva přehlídkové i zbylé lookbookové):) i pro každodenní nošení.
Zobecnit nevím. Vaše příklady bych zařadila jako unisex (ne sportovní, ale přesto unisex), jsou to pánské prvky, které už do ženské módy pronikly, nebo jsou zrovna in („boyfriend“ kousky oblečení apod.). Když se řekne pánský styl, představím si opravdu pánské věci, určitou míru extravagance. Nicméně ten přechod od nějaké drobnosti k plně pánskému oblečení je plynulý, takže je ok, že si každá představujeme něco trochu jiného.

Což mě plynule dovedlo k vyjádření názoru. Mě to napůl nudí. Když pánský styl, tak dotáhnout, ne jen si vzít něco obojakého.
Jinak jsem už na sobě na jednu akci měla pánský smoking :) prý mi slušel. Láká mě to, ale myslím, že to chce 1) kvalitu, na kterou nemám, 2) kombinační zkušenosti, které ještě nemám.

klubo  19.02.13 17:25

@Ani Tak já to tam píšu, že nosím věci z dámských obchodů, někdo tu zmiňoval, že to sluší jen vytáhlým postavám nebo, že to nesedí - to právě dámské oblečení sedí na ženské tvary, saka mají menší vycpávky a jsou projmutá apod., „pánské“ jsou barvy tvary, zpracování detailů. Já nevím s tím unisexem - to jsou pro mě rifle a tričko. Tady je více cítit inspirace pánskými sportovními saky, obuví… Jinak mě se ty Vaše obrázky líbí, ale jak je to takové hodně dotažené, postrádá to tu mužskou jednoduchost, působí ty fotky až moc načančaně.

Bugatti
4051 příspěvků 19.02.13 17:47

@klubo Mně se strašně líbí ta poslední fotka, dovedla bych si k tomu dobře představit i sukni. English Countryside Style

Bagheera
344 příspěvků 23.02.13 10:25

Jo, nosím, někdy si i v pánském kupuju. Já jsem dost vysoká a hubená, tak mi to sedí, v takových těch ultraženských se necítím, krajky třeba nemůžu vůbec. Ale vždycky si třeba k pánskýmu saku vezmu nápaný náramek a náušnice, nebo podpatky. Jako nechci vypadat jak mužatka, to ne. Tohle jsou dobré tipy, díky moc @klubo!

Sibyla
2639 příspěvků 23.02.13 10:41

Pánský styl může být ohromně sexy, ale záleží na postavě. Krátké nohy a těžký zadek dokáží spolehlivě přitažlivost zabít - tady pomohou sukně. Obecně sedí Anglosaskám, nesedí Jižankám. My jsme někde mezi, tak je to o vkusu (a postavě) každé soudružky.

Mylady2
12409 příspěvků 23.02.13 11:10

@Sibyla anglosaskám? Vždyť to jsou ćasto ukázky krátkých noh a těžkých zadků:-D
Já bych řekla že to nejde takto paušalizovat.

DonChichot  23.02.13 12:10

Já ano a velmi ráda. Moje postava je k tomu dělaná.

Daniela1991
37 příspěvků 23.02.13 12:17

Nosím spíš jednotlivé kousky pánského stylu: vestu, „oblekové sako“, klobouk… k jinak ženským outfitům. Komplet pánský styl většinou sluší spíš vysokým ženám, což není můj případ.

Nordlyseet
199 příspěvků 23.02.13 12:29

@Tebah Kde ty pánské boty sháníte? Já si nedávno objednala pánské - z nouze, dámské, které vypadaly skoro totožně, měli jen do čísla 41 a ty mi byly těsné. Botky došly, celá nadšená jsem je rozbalila, vyzkoušela, ale protože jsem celkově dost štíhlá a ony byly takové masivnější, vypadala jsem jak Kocour v botách, fakt to nešlo :D musela jsem je vrátit…
Líbí se mi spousta pánských bot, např. teď na zimu jsem sháněla černé šněrovací kotníkové a bez nějakých ozdob a podobných blbin, v pánském jsem viděla pár pěkných, ale i přes velikost 41/42 mám prostě úzkou nohu a v pánských botách mi vlaje :(

Hyacinta
79 příspěvků 23.02.13 12:38

Líbí moc, ale zatím jsem ještě ve fázi, kdy postupně zařazuji do šatníku. Chystám se i na kravaty, vyhrabala jsem si pytel hedvábných kravat, a pak mi došlo, že je asi budu muset nosit sama. Tak budu :-)

Bačavelmistarý
112 příspěvků 23.02.13 12:53

ANo, nosím „pánský“ styl ráda, ale do této doby by mě nenapadlo, že je „pánský“ :-D mám ráda sportovní saka, košile, úzké kalhoty, jednoduché tričko, nějaké pěkné střízlivé městské tenisky a kloboučky. A takové ty vestičky s výstřihem pod prsa a kravaty se mi na ženách nelíbí a nevzala bych si to na sebe. A nevzala bych si ani ty hnědé boty - nelíbí, hnědou nemám ráda a nechci vypadat jak kovboj.

lioncity  23.02.13 13:44

Libi se mi toto.

Hyacinta
79 příspěvků 23.02.13 14:04
@lioncity píše:
Libi se mi toto.

Ta černobílá je luxusní!

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit