Nosíte vzorované oblečení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elm
126 příspěvků 10.01.12 20:30

Tahle otázka mě napadla při pohledu do mého šatníku. Kromě pyžam a některých kousků spodního prádla mám asi jen dvě vzorované tuniky a několik starých trik - čekatelů na vyřazení. Barvy nosím i výrazné, ale v obchodech automaticky sahám po jednobarevných kusech oblečení a vlastně jsem ani nikdy nepřemýšlela proč.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Cinkitoo  10.01.12 20:34

Je pravda, že taky kupuju spíš jednobarevné věci. ALe mám pár triček s vodorovnými pruhy. Chci doplnit puntíky, ale zatím mám jen jedno tričko a tutu sukni. Svetřík sháním neúspěšně :/ Viděla jsem na spolužačce krásné květované tričko, ale taky jsem nesehnala :/

Alena Cechova  10.01.12 20:42

Nosím, ale snažím se ho nedávat k obličeji, aby mi vzor nepožíral osobnost. Ale mám spoustu divoce vzorovaných sukní a kalhot.

MP Barbucha
3716 příspěvků 10.01.12 20:48

Miluju takzvané polka dots. Jinak pár věcí vzorovaných mám, jemné květinové vzory mi nesluší, takže nosím spíš geometrické.

Karoleenah
2322 příspěvků 10.01.12 21:13

To já zas mám většinu věcí vzorovaných, hlavně mraky květovaných sukní, halenek, šatů a nevím čeho ještě. Geometrických vzorů mám minimum, ale taky by se nějaké našly - skládaná skotská sukně, svetrové šaty s takovým retro kruhovým vzorem… V obchodech automaticky sahám po těch nejdivočejších vzorech, nakupování ke všemu se hodících jednobarevných oděvů mě k smrti nudí, ale samozřejmě pak často u skříně zuřím, že se mi nic k ničemu nehodí. Poslední dobou jsem se alespoň přinutila koupit sem tam něco jednobarevného, ale to si zas neodpustím nějakou ztřeštěnou barvu… asi je to se mnou marné.

Alena Cechova  10.01.12 21:20

No, a mám taky většinu barevného a vzorovaného spodního prádla. To je moje úchylka asi :-)

Ani  10.01.12 21:34
Nesnáším puntíky. Svislé proužky by mě dělaly vychrtlou, vodorovné vypadají často divně. Jemné květinové vzory se zásadně dělají v tlumených nebo světlých barvách, které mi nesluší. Velké vzory se mi nelíbí. Geometrické jsou většinou šílené retro psycho. Moderní vzory jsou většinou trapné. A obecně se vzory blbě kombinují, většinou k nim jde maximálně jedna jiná věc z šatníku.
Vyjímkou jsou kostky, kostkované sukně mám ráda.

Mori  10.01.12 22:37

Jako dítě jsem naprosto nesnášela jakékoli vzory, všechno jsem musela mít jednobarevné. Teď už tak militantní nejsem, mám ráda kostkované sukně a košile s takovýma těma úzkýma svislýma proužkama (přirozeně pokudmožno ne k sobě), ale většinu věcí mám pořád jednobarevných. Hrozně se mi líbí námořnicky pruhovaná trička, ale netroufám si. A pak mám jedny polkadots retro šaty, ale měla jsem je na sobě zatím jen párkrát.

MP Aranel
14 příspěvků 11.01.12 08:12

Mám to podobně jako Karoleenah, jednobarevné věci mě nebaví nakupovat a pak se za to na sebe u skříně vztekám.

ZetKa
289 příspěvků 11.01.12 10:45

Elm, mám to podobně jako vy, poslední dobou přemýšlím nad tím (samozřejmě ne zas tak intenzivně), jak se při nákupu víc odvázat :) Zatím jsem si nakoupila pár šátečků, které jsou všechny vzorované, ale tuhle jsem se přistihla, jak přemýšlím, že nemám žádný jednobarevný a že je to škoda - člověk se prostě nepoučí :)

Cesnekacka
274 příspěvků 11.01.12 10:52

Nedám dopustit na kytky. V létě jsem si koupila drobně kytičkované tričko - mamka řekla, že je babkovský a segra, že se z těch mých „cikánštin“ asi pomine :-) Ke krémovým pláťákům je ale nepřekonatelné - tedy pro mě :-) Už mám ušité letní plátěné šaty se širokou sukní alá 50.léta - přirozeně kytkované, ale v pudrových barvách a jedny žerzejové - černé s červenými růžemi, ty jsou zavinovací. Už se těším na lepší teploty :-)

sjuuu
16 příspěvků 11.01.12 14:43

Většinou nosím kombinaci jednobarevných kousků s jedním kouskem vzorovaným. Vzorek vzhledem k malé postavě vždycky drobnější - miluju puntíky, proužky, kostičky, kvítky, kašmírový vzor. Námořnické červenobílé tričko k tvídovým kalhotám, bílé letní šaty princesového střihu se širokou sukní a všitou spodničkou a tmavomodrými puntíky, bílé tílko se širšími ramínky a červenými puntíky k jednobarevné kolové sukni, bílá halenka s růžovými kvítky pod světle hnědý svetr s véčkovým výstřihem, v zimě k roláku a teplým punčocháčům buď vlněná sukně ke kolenům se skotskou kostkou v kombinaci velbloudí-červená-černá, nebo lehká béžová sukýnka áčkového střihu s modrými kvítky… A ségře jsem v dětství záviděla její bílé letní šatičky s červenýma jablíčkama! Ty bych ostatně z fleku nosila i teď..

seznam.mih  11.01.12 15:58

Já moc vzory neberu. Ale líbí se mi puntíky, al evětšinou jsou v provedením, které se mi hrozně nelíbí. Ale vzorované věci mám od příbuzenstva. Spíš mám samý trička s potiskem, obrázkem a postupně je vyřazuji z šatníku, protože mi jaksi ještě víc zvýrazňují prsa.

saryvary
664 příspěvků 11.01.12 16:29

Já proti vzorovanému oblečení nic nemám, líbí se mi, pár kousků jsem si pořídila, problém je v tom, že se mi ty vzorované věci hrozně brzy okoukají a za pár dní už leží na dně skříně :-(

Elm
126 příspěvků 11.01.12 21:01

ZetKo, to bude asi ono, asi mám taky potřebu se trochu odvázat. Jelikož před pár lety jsem chodila pouze v černé, tmavě modré, šedivé a khaki, je pro mě pokrok už to, že teď nosím i výraznější barvy. Zřejmě nastal čas na další experiment :-). Říkala jsem si, že bych mohla zahájit nějakými proužky nebo puntíky a s velkým očekáváním jsem googlila tajemné polkadots :-)

kiwi  11.01.12 21:53

Nikdy.
Můj největší - a jediný - vzorovaný odvaz je námořnický tričko.
Vzorovaný šaty nenosím , ty nosej  :-(

A.C.
153 příspěvků 11.01.12 23:45

Kytičky. Vzorečky. Hlavně kytičkové vzorečky. Sem tam drobný puntík. Nebo drobné kytičky :)))) Sem tam mám na něčem našitý flitr. (a už dávno nejsem v pubertě.)
Sem tam si násilím koupím něco jednobarevného. Ale pudově se vrhám po kytičkách.

ZetKa
289 příspěvků 12.01.12 08:44

Elm, já pořád přemýšlím o klasické puntíkaté sukni, z nějakého lehčího materiálu (takže na léto). V barvě buď tmavě modré s bílými puntíky, nebo černé (ale to hodně váhám) a nebo samozřejmě červené. Ostatně i žlutá v základu by šla :) To je dobrý začátek, ne? :) A k tomu samozřejmě jednobarevné triko/halenku :)))

Kerstin
516 příspěvků 12.01.12 10:13

Vzory rozhodně ano! Nosím pruhy, kostičky, kytičky, miluju krajky. Dokonce mám jeden „zvířecí“ svetr. Kombinuju s jednobarevnými, spíše základními kusy, na kombinování vzorů se moc necítím. Když už o tom mluvím/píšu - co říkáte na tohle? http://whatiwore.tumblr.com/…nds-take-two

seznam.mih  12.01.12 12:46

Kerstin - nevím zvířecí vzory se mi nelíbí. A ani se mi nelíbí ten její model. Ale tu sukni bych brala :)

Ani  12.01.12 17:26

Osobně nemám zvířecí vzory ráda. Ale Jessica je trochu výjimka, u ní neexistuje snad nic, co by se mi nelíbilo.

MP Barbucha
3716 příspěvků 12.01.12 21:02

Jessica - tomu říkám módní bloggerka, která umí inspirovat. Zvířecí vzory jsou z 90% děs, ale někdo to prostě umí! Já osobně si je nechám ujít. Prosím, neberte tento výrok rasisticky, nevím jak jinak to vyjádřit: v některých vzorech, hlavně právě zvířecích, nebo v drobných kytičkách vypadám jako cikánka. Ze stejného důvodu nemůžu mít velké zlaté šperky. :-)
Jsem tmavý typ a mimo to mé rysy vypadají tak nějak hrubší oproti těm jemným kytičkám. Ale mám dvě milované sukně s drobnými kytičkami:-)

sjuuu
16 příspěvků 12.01.12 21:27

Jessica umí! Zvířecí vzory jsou mi proti srsti, sama bych si je na sebe nevzala ani za nic. Ale tohle je namíchané skvěle. Já jsem zatím opatrně zkusila jenom jemný proužek na plátěné kabelce + puntíky na letních šatech, obojí v kombinaci bílé a tmavomodré. Ale ráda bych časem i něco víc krejzy.

Elm
126 příspěvků 12.01.12 22:35

Je to fakt, zvířecí vzory se musí umět nosit. Celkově se mi taky vůbec nelíbí - je u nich podle mě snadné spadnout do takové vulgárnosti, či jak to říct. Ale občas někomu fopravdu sluší. Mě se jen z představy, že bych si to vzala na sebe, ježí všechny moje vlastní chlupy na těle…tak proč k tomu přidávat i zvířecí, že? :-) 

monicka
565 příspěvků 13.01.12 10:34

Zvířecí vzory se mi líbí jen na málokom - na většině lidí mi připadají trochu laciné a vulgární. A já sama je nosit neumím.
Já mám vzorované věci ráda - hlavně kytičky a puntíky. Na proužky a geometrické a abstraktní vzory naopak vůbec nejsem. A ještě se mi líbí vzory se zvířátky, ale na to jsem asi už trochu stará :).

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit