Nová kategorie - bazar

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Atlacoya
2146 příspěvků 18.06.14 10:41
Nová kategorie - bazar

Tak MP spustilo oficiální bazar. Co vy na to? Těší vás to? Dmýchá vás to? Chtěli byste diskutovat o jednotlivých modelech? Těšíte se, že provětráte šatník a obohatíte ho o poklady ostatních uživatelek?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reakce:

Pirek
6768 příspěvků 18.06.14 10:44

To není bazar, to je bizár.

Giulietta  18.06.14 10:50

@Atlacoya Je mi to šum a fuk. Klikla som tam zo zvedavosti raz a stačilo. Predpokladám, že modely aj tak budú prezentované naprieč vláknami, aby sme mohli všetci zborovo urobiť fuj, takže o nič neprídem. :-D

budox
619 příspěvků 18.06.14 11:07

Marně jsem hledala ty elegantní oděvy zdejších pekelnic

Atlacoya
2146 příspěvků 18.06.14 11:07

@Giulietta Ale já chci abyste sborově vyvolávali Fuj! a Hanba!! zde. Právě proto aby se to nerozlézalo do ostatních diskuzí.

real.blond
6688 příspěvků 18.06.14 11:10

Zdejsi bazar mi pripomina vlakna ulovky ze secondhandu atd :D nic co by me prekvapilo..

Karoleenah
2322 příspěvků 18.06.14 11:14

Jé, a já si teď všimla, že když někdo dá inzerát do Bazaru, má na něj přímo pod svojí ikonkou proklik, když píše do diskuzí. Ideální zkratka k materiálu pro ty, kteří mají ve zvyku v hádkách vytahovat na protistranu různé příspěvky z jiných témat, tak třeba teď přibude argument „nemáš právo kritizovat, když nabízíš v bazaru TOHLE, hele!“. Už se těším. :D

Lola  18.06.14 11:14

Připomíná mi to situaci, kdy se veřejnoprávní média snaží o zvýšení sledovanosti nucením moderátorů k trapnému vtipkování, nebo kdy seriózní tiskoviny posílí společenské rubriky o rozhovory se seriálovými komedianty na úkor zahraničněpoli­tických analýz.
Neboli původní publikum je otráveno a potenciální nové stejně zůstane u svého Blesku a Novy.

Mylady2
12409 příspěvků 18.06.14 11:17

Lipsy šaty od paní z Brna jsou hezké! A prodává je za fajn cenu.

Nyxx
512 příspěvků 18.06.14 11:29

Některé věci pěkné, některé nic moc, prostě bazar. Taky jste si všimli, že v diskuzích pod články z ulice se sborově volá fuj a pak podobné modely vidíte na některých pekelnicích v Inspiraci, úlovcích ze second handů či CJMDNS?

Doudou
1231 příspěvků 18.06.14 11:42

Já jsem naopak moc ráda. Do původního bazaru jsem měla několik inzerátů a i jsem úspěšně pár prodala.

Co mě tam ale strašně štvalo byla ta ramínka pod tím. Asi to bylo tím, že jsem hned schytala mraky červených :-).

Zebra33
2038 příspěvků 18.06.14 11:45

@Doudou - tak to moc nejasejte, protoze raminka v bazaru se pry chystaji (cetla jsem vcera na facebooku MP)

Zebra33
2038 příspěvků 18.06.14 11:50

Bazar jako takovy je mi celkem ukradeny, ale mrzelo by me, kdyby zrizeni bazaru vedlo abych tak rekla ke zmene spektra navstevniku MP a nasledne ke zmene charakteru diskuzi. Nektere modely v bazaru jak kdyby z votoce vypadly - napr. ta vyprsena slecna v neonove oranzovem tilku vel. UNI, ktere pry bajecne padne k leginam.

pabylka
880 příspěvků 18.06.14 11:50

Tak skor než bazar by som uvítala nejaký článok -začínajú byť vyslovene raritou.

AngelikaMull
83 příspěvků 18.06.14 12:07

Já bazar vítám, přece jen to nebyla úplně vhodná záležitost do diskuzí…Je obecně přehlednější a pracuje se s ním lépe než s tím původním. Dají se tam najít hezké věci i méně hezké, je to prostě bazar. Dají se tam najít i perly typu „cardigan s kapsy po stranách“ :-)
Souhlasím s @pabylka, že by to hlavně chtělo nové články.

Lola  18.06.14 12:09

@Nyxx Ale pokud se volá sborově, neznamená to, že tak volají všichni. Mě to tedy nepřekvapuje ani nepohoršuje.
Vadilo by mi, pokud by se modus uživatelek MP přesunul směrem k populaci Votoče, Omlazení apod. Pro mě má MP kouzlo ve spojení ryze „povrchních“ témat módy a kosmetiky s mnohdy zajímavými debatami o společnosti, cestování, jídle, politice a umění. To je samozřejmě dáno specificky vyselektovanou populací uživatelek. Nerada bych, kdyby bazar přitáhnul i do diskusí signifikantní množství čtenářek, od nichž bych se nedokázala inspirovat ani módně, ani intelektuálně.

Edit: a než jsem to stihla dosmolit, přerušována vyřizováním asi padesáti pracovních telefonátů, napsala za mě totéž už Zebra33. Děkuji.

Doudou
1231 příspěvků 18.06.14 12:11

@Lola A vy myslíte, že se uživatelky MP, votoče a omlazení tak výrazně liší? Vždyť se to do velké míry prolíná. :-)

Lola  18.06.14 12:16

@Doudou Já pochopitelně neznám každou jednotlivou čtenářku osobně a netuším, po kterých internetech kde která šmejdí. Ovšem rozdíl v prezentaci těch cílových skupin jako celku je propastný.

Zebra33
2038 příspěvků 18.06.14 12:22

Souhlas s @Lola . Mam na MP oblibenych nekolik uzivatelek, jejichz nazory a zpusob vyjadrovani me bavi. Pritom nejde o to, ze bych se s jejich nazory vzdycky ztotoznovala, ale prave ten jejich styl prispivani do diskuze je mi blizky. Oproti tomu u osob, ktere prodavaji cokoliv s oznacenim „krasne“ „sexy“ „uni“ „medvidkove“ apod. mi neco rika, ze jejich styl prispivani kamkoliv mi nejspis blizky nebude.

budox
619 příspěvků 18.06.14 12:27

@Nyxx
trefa

Roseline
2319 příspěvků 18.06.14 12:31

Bazar jsem jenom letmo prolétla a mám dojem, že větší část prodejkyň jsou zcela nové uživatelky. Nic proti nim, jenom doufám, že se bazar nezaplní kousky, které se jejich majitelky marně snaží prodat třeba právě na Votočvohoz.

Doudou
1231 příspěvků 18.06.14 12:38

Tak to je asi tím, že zde máte už určitý okruh známých uživatelek, které jsou nejvíc vidět. Ty třeba na ostatní dvě webovky nechodí.

To ale neznamená, že ve zbytku se to prolínat nemůže.

Nyxx
512 příspěvků 18.06.14 12:38

@Roseline Nebo na Mimibazaru.

Doudou
1231 příspěvků 18.06.14 12:39

Mmch, v bazaru se člověk snaží prodat to co nenosí, už se mu to nelíbí, unáhlená koupě apod., ne?
Přijde mi, že spoustu těch hlavních „hvězd“ MP by se ani nesnažily něco v bazaru prodat, protože je jasné, že by je ostatní rozcupovaly, nejen červenými ramínky :-)

Lola  18.06.14 12:47

@Doudou Nevím, koho myslíte „hlavními hvězdami MP“, ale nedokážu si představit, že by kterákoli z řekněme dlouholetých, častých, všeobecně známých a hojně citovaných uživatelek neprodávala v bazaru jen z obavy z nelibosti obecenstva. Já osobně jsem se ještě nikdy neopila do té míry, abych si dokázala představit kteroukoli z nich, jak se snaží v internetovém bazaru střelit obnošené triko za dvě stovky. Prostě nevěřím, že by to kterékoli z nich stálo za to.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit