Nová mobilní verze MP- pište nám své připomínky!

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Admin Módnípeklo.cz
1009 příspěvků 03.11.15 15:20
Nová mobilní verze MP- pište nám své připomínky!

Zdravím vás,

po dlouhé přípravě jsme pro vás spustili novou mobilní verzi Módního pekla. Do tohoto vlákna nám pište své připomínky, abychom vychytali všechny mouchy.

Pokud používáte mobilní zařízení, zobrazí se vám mobilní verze automaticky. Přepnout ji můžete přetažením na konec stránky, kde v patičce zvolíte možnost „Klasický web“.

Těšíme se na vaše věcné připomínky :mavam:,

admin Josefina

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

JarkaJ
285 příspěvků 03.11.15 15:27

Asi tak - jsem moc ráda, že uvádíte tu možnost přepnutí na klasický web, tu budu využívat. Včera večer jsem se zalekla nové verze. Jaký byl důvod? Jaké to má mít výhody? Nezobrazila se mi celá nabídka -galerie, diskusí apod., je vidět jen malý úsek prohlíženého, párkrát jsem omylem klikla, kam jsem nechtěla, tak jsem brzy zavřela. Možná po detailnějším průzkumu budu věcnější nebo jiný bude konkrétnější, mě to napoprvé odradilo.

Oldyn
5033 příspěvků 03.11.15 15:30

To už bylo včera večer, myslela jsem, že za to může aktualizace a to vy. :D
Když kliknu diskuze, vyberu téma u kterého je v bílém obdelníku číslo poslední stránky, kliknu a jsem na první straně diskuze.

Příspěvek upraven 03.11.15 v 15:31

Eden_Prime
3472 příspěvků 03.11.15 15:30

Mne nejvic vadi velke mnozstvi bilych mist mezi jednotlivymi prispevky nebo tematy v seznamu diskuzi. Bez scrollovani vidim jeden dva prispevky. Pritom to neni tim, ze by byl text vetsi a pohodlneji se cetl, je to zbytecne velkym odsazenim.

Admin Módnípeklo.cz
1009 příspěvků 03.11.15 16:05

@Eden_Prime

Díky moc za postřeh. Nadbytečné bílé mezery už sčítáme doufáme, že se nám podaří je odstranit co nejdříve

@Oldyn

Děkuji za zpětnou vazbu. Tlačítko, které posílá na konec diskuse se budeme snažit v brzké době nějak pěkně vyřešit

Josefina

Eden_Prime
3472 příspěvků 03.11.15 16:34

@Admin Módnípeklo.cz take me vytaci, ze kdyz prepinam verzi, posle me to na uvodni stranu. Asi to neni tak dulezite, v budoucnosti budu pravdepodobne pouzivat jednu verzi, ale ted, kdyz zkousim obe, mi to docela vadi

vendulael
2153 příspěvků 03.11.15 17:40

Mobilní verzi jsem zaregistrovala včera a dost mě odradila, přijde mi nepřehledná a všechno musím dlouho hledat a rolovat a rolovat. Jsem vděčná za to záchranné tlačítko.

Admin Módnípeklo.cz
1009 příspěvků 03.11.15 18:10

@vendulael Včera se mobilní verze zobrazila jen několika málo uživatelům. Ostré spuštění bylo až dnes v odpoledních hodinách, kdy se proti testu opravilo mnoho chyb (aktuální článek, úprava fotek ve článku). Stále na tom pracujeme a děkujeme za četné připomínky!

Všem přeji pěkný večer :kytka:
Josefina

vlm
2585 příspěvků 03.11.15 18:55

Taky se mi včera zobrazila mob verze na tabletu, lekla jsem se a ulevilo se mi ve chvíli kdy jsem přepla na normální :-)tak asi takhle…

Psilver
11 příspěvků 03.11.15 19:29

Na mobilní verzi mi vadí dvě věci, a to že nelze zvětšovat příspěvky pomocí gesta (zůstává stabilní velikost) a to, že když si kliknu na fotku, tak po návratu do diskuse skočím na první příspěvek na stránce a musím hledat, kde jsem skončila.

stricc  03.11.15 21:22

Myslela jsem doteď, že je nějaká porucha u mě, ono mi ten počítač všelijak blbne, ale není možné, že by za to mohla ta mobilní verze, když se mi občas do stránky pletou kousky obrazu z jiných stránek? Třeba že mám konec diskuse ukousnutý a trčí tam kus inspirace? Mobil nepoužívám

catherinne
12491 příspěvků 04.11.15 01:14

@stricc vy máte ještě speciální verzi :-)

stricc  04.11.15 01:20

@catherinne to já vždycky

Admin Módnípeklo.cz
1009 příspěvků 04.11.15 10:18

@stricc Dobrý den,

to nevypadá na mobilní verzi. Můžete mi poslat printscreen této situace do SZ?

admin Josefina

Admin Módnípeklo.cz
1009 příspěvků 04.11.15 10:27

@Psilver ad chyba s návratem na první stránku diskuse: můžu vědět, jaký prohlížeč a typ mobilního zařízení používáte? Podíváme se té chybě na zoubek.

Josefina

Admin Módnípeklo.cz
1009 příspěvků 04.11.15 10:36

@vlm Dobrý den, na tabletu by se měla zobrazovat normální verze. Můžete mi do SZ napsat, jaké zařízení používáte a jaký prohlížeč?

Díky moc,

Josefina

system_error
815 příspěvků 04.11.15 13:28

Dělá mi to co @Psilver (při návratu z obrázků se to vrací na začátek stránky), mám Operu. A taky mi nefunguje tlačítko zmínit. Ale citovat ano.
Jinak po prvotním šoku mi tahle verze nepřijde tak špatná.

Zuzulli
703 příspěvků 04.11.15 13:35

@Admin Módnípeklo.cz Mne se na tabletu (v chromu) predevcirem vecer take zobrazil mobilni web. Nastesti to slo prepnout zpatky, trochu me to vydesilo, co zase nefunguje, ze se stranky nenacetly normalne, prisel mi velmi neprehledny a nefungovalo mi tam zobrazeni diskuze od prvniho neprecteneho prispevku.

Admin Módnípeklo.cz
1009 příspěvků 04.11.15 14:27

@system_error @Zuzulli A doplníte mi, prosím, ještě přesněji typ tabletu?

Josefina

moora
945 příspěvků 04.11.15 15:12

Kde najdu v mobilni verzi „upozorneni“?

system_error
815 příspěvků 04.11.15 17:35

Já mám mobil, je to Sony Z1 nebo tak něco

Admin Módnípeklo.cz
1009 příspěvků 05.11.15 16:29

@moora Klikněte do levého horního rohu stránky a zobrazí se vám menu, zvolte první položku, zobrazí se menu u vašeho profilu, kde již uvidíte možnost „Upozornění“

admin Josefina

Eden_Prime
3472 příspěvků 05.11.15 16:32

@Admin Módnípeklo.cz neprijde vam vtipne, ze zrovna upozorneni jsou takhle zasantrocena? :-)

Admin Módnípeklo.cz
1009 příspěvků 05.11.15 16:33

@Eden_Prime Při aktivním upozornění bude v levém horním rohu svítit žluté kolečko, které by vás mělo navést k odkazu na stránku s upozorněními.

Josefina

lucindaSK
886 příspěvků 05.11.15 16:47
@Eden_Prime píše:
Mne nejvic vadi velke mnozstvi bilych mist mezi jednotlivymi prispevky nebo tematy v seznamu diskuzi. Bez scrollovani vidim jeden dva prispevky. Pritom to neni tim, ze by byl text vetsi a pohodlneji se cetl, je to zbytecne velkym odsazenim.

S týmto súhlasím, ale ináč sa mi aplikácia páči :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit