Nová sekce encyklopedie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Admin Módnípeklo.cz
1049 příspěvků 06.03.17 14:06
Nová sekce encyklopedie

Dobrý den,

v průběhu uplynulých měsíců jsme pro vás připravili novou sekci encyklopedie. Najdete tam okolo stovky encyklopedických hesel na téma móda, barvy, módní styly. Vybírali jsme témata podle toho, o čem tady nejvíce diskutujete a o co máte největší zájem. Jednotlivé články čerpají hodně z obsahu, který jste za léta fungování vytvořili vy, naši čtenáři a čtenářky.

Zatím jsme zpracovali některé barvy - u těch jsme navázali na Adin skvělý seznam barev, materiály, ale také články, jak se obléci v konkrétním módním stylu nebo pro určitou příležitost.

Napadá vás nějaké téma, o kterém byste si v encyklopedii rády přečetly? Nebo byste naopak něco v nové sekci rádi vylepšili? Napište nám tip do diskuse!

Předem děkujeme za vaše nápady a připomínky,

za tým Módního pekla,

Josefina

Reklama

Reklama

Reakce:

Eny14
1 příspěvek 10.03.17 14:03
Více materiálů, prosím

Milá redakce,
díky moc za sepsání encyklopedie. Pročetla jsem pár příspěvku a většina se mi docela líbí a baví mě proklikávat na starší články.

Nejvíce mě oslovila sekce o materiálech. Z článku o bavlně jsem se proklikla na http://www.modnipeklo.cz/…u-neni-domu/. Bohužel už je tak starý, že se z něj vytratily fotky. Myslíte, že byste je mohli doplnit zpátky?

Zmíněný článek popisuje různé vazby, což mi přijde velmi užitečné, myslím, že by se to v encyklopedii mohlo taky objevit. Kromě toho stále tápu v tom, co je například popelín, žoržet, tesil… Tyhle pojmy se občas váží k materiálu, jindy k vazbě, jindy k obojímu. A pak jsou tu takové vágní pojmy používané eshopy s látkami jako halenkovina nebo šatovka, tam už vůbec nevím, co si představit.

Předem děkuji za odpověď
Veronika

Admin Módnípeklo.cz
1049 příspěvků 14.03.17 16:10

@Eny14 Dobrý den,

velmi děkujeme za připomínky. Obrázky ve starších článcích nám zlobily bohužel také od migrace. Včera jsme je i na Váš podnět opravili.

Teď by se Vám staré články odkazované v encyklopedii měly procházet snáz. Děkujeme za další náměty!

admin Josefina

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Nejdůležitější momenty z únorových týdnů módy

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Přichází jaro a pozornost módního světa se obrací především na... Celý článek

Reklama