Dotazy, nápady a připomínky pro admina

Fotoalbum tématu (71) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Admin Módnípeklo.cz
905 příspěvků 14.04.12 21:59
Nové Módní Peklo je tu

Vítejte na novém Módním Pekle. Ada určitě brzy vloží článek s uvedením této nové verze webu, kde rozepíše proč se web měnil a co vše je tu nového a co naopak zůstane při starém.

Zatím za programátory zakládám tuto diskusi pro Vaše ohlasy, dotazy na funkčnost, náměty na zlepšení, upozornění na chyby.

Budeme se tu v rámci možností snažit co nejrychleji reagovat.

Všichni, kdo jste na Pekle registrovaní byste měli mít možnost se bez problémů přihlásit i sem. Pokud by se vám přihlášení nedařilo pomocí nicku, zkuste se přihlásit pomocí e-mailu. Pokud by ani to nešlo, nechte si, prosím, zaslat nové heslo na e-mail . Heslo si poté můžete znovu změnit v nastavení

Pokud budete mít s přihlášením problém i dále, pište prosím na info (zavináč) modnipeklo.cz nebo sem do diskuse.

za programátory
Honza

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 138 Další »

Reakce:

karri
7 příspěvků 14.04.12 22:23

Na starých stránkách se mi moc líbilo, že pod každým článkem byl vždy odkaz na článek předchozí a následující. (Toto bylo na stránce vždy dvakrát, jednou nahoře a jednou dole.)
Toto mi na nových stránkách dost chybí, pomáhalo to k snadnějšímu listování obsahem a celkově pak bylo čtení příjemnější.
Jinak se mi nové stránky moc líbí, logo nemá chybu!

Konvalinka
244 příspěvků 14.04.12 22:40

Nechápu nový způsob zobrazování diskuzí pod články. Jsou teď od nejnovějšího příspěvku k nejstaršímu bez ohledu na to, jestli jsou součástí nějakého vlákna. Je to brutálně nepřehledné. Když si chci zobrazit stromovou strukturu, tak mi všechny komentáře zmizí a zůstane prázdno. Vrátila bych diskuzi jak byla předtím.

Frankie
213 příspěvků 14.04.12 23:23

.

Příspěvek upraven 12.11.12 v 13:41

Risti
36 příspěvků 14.04.12 23:36

Pominu-li fakt ze z docela prehlednejch stranek je ted profiweb wannabe, to maly tenky cerny pismo na dokonale bile se hrozne spatne cte a obecne je to neprijemny na oci.

GreatSusan  14.04.12 23:56

Je to silene neprehledne a vzhledove nicnerikajici. Predtim se mi to libilo vic, bylo to sympaticke a prehledne. Kdyby Peklo vypadalo od zacatku jako ted, tak bych sem ani nezacala chodit a komentovat. Prijde mi to jako zacatek konce…

Coctopusmaka  15.04.12 00:22

Jsem pro to, aby byla jako podklad zvolena méně dokonalá bílá. Líbí se mi, jak je řešeno „Souhlasím“ a „Nesouhlasím“ u příspěvků, jen to číslo, které je u nich a vyjadřuje podporu ostatních diskutujících by mohlo být krapet větší. (Ne, nemám oční vadu.) Pokud jde o titulní (nejnovější) příspěvek, tak mi přijde, že je jeho titulek napsán trochu zbytečně velký písmem. Také by možná neškodilo, kdyby nebyla bílá celá stránka, ale aby se na ní např. od toho středního „panelu“ postupně směrem ke krajům čím dál víc kupila ramínka v různých odstínech bílé a šedé - pozornost čtenáře by se tak upínala opravdu pouze na střední panel, který by tak zůstal nejsvětlejší. A když jsme u ramínek - jednoznačně musím pochválit nové logo! Jednoduché, týkající se tématu a přitom opravdu originální! :)

motiva
110 příspěvků 15.04.12 00:30
je to takové

sterilní, studené, jako holobyt

Katio
196 příspěvků 15.04.12 00:54

Nový vzhled Pekla se mi bohužel nelíbí. Působí na mne stroze a nesympaticky (absence barev, obrovský kontrast mezi černobílým pozadím a fotkami atd.) A kdo by byl řekl, že se i na Módním pekle dočkáme všeobecné podbízivosti - ramínka se svatozáří a rohy v diskuzi u souhlasím/ne­souhlasím mi ze všeho nejvíc připomínají vysmívané smajlíky na MMB, diskuse: „kde to zrovna žije“, na jedné stránce snad desetkrát slovo „diskuse“… Nepříjemné překvapení.

Eva X  15.04.12 02:11
líbí se mi

Líbí se mi nové logo a že nové komentáře u článků jsou nahoře. Myslím, že na všechno si zvyknem. Design žádný převratný, ale lepší než nepřehledný přeplácaný.

Vera B.  15.04.12 03:00

Tak mně se strohost a nesympatičnost nového designu velice líbí, logo považuji za geniální, ramínka s rohy a svatozáří v diskuzích mi přijdou vtipné… jak mám s Módním peklem v mnohém rozdílný vkus, design se mi do něj tentokrát docela strefil.

zelitschko  15.04.12 03:11

přijde mi to poměrně ujetý, zbytečně bílý, trochu nesmyslný

Sibyla
2639 příspěvků 15.04.12 07:24

Výtvarně nevýrazné, což je pro módní blog vražedné. Řazení článků lepší. Diskuse příšerné, s tím něco udělejte! Logo: nedotažený pokus o vtipnost. Ramínka dobrá, ale proč tvoří hvězdu? Má být peklo? Ne. Komunisty do toho přece tahat nechcete? Jak obšlohnuté z blogu Módní star. V poměru k písmu titulu příliš jemné, s tím byste u profesora Klimoviče neprošli: logo musí fungovat i ve zmenšení.

MP Lisbeth
85 příspěvků 15.04.12 07:36

ty barvy by se skutečně mohly ještě nějak doladit, ale jinak pěkné, přehledné

gulietta  15.04.12 08:12

No ja som dokázala oddeliť príspevok jeden od druhého aj bez toho aby som ho musela mať v rámečku a aby som si musela prečítať na koho je to reakcia. Kolonka nahlásit je tam preto,že ak bude mať niekto iný názor,tak uvidí čo ja možem. Bonznem ho a nemusím argumentovať. A ak som chcela niekoho citovať,tak mám myš,klávesnicu a možnosti kopírovania v PC. Takže mi to nové peklo príde ako vylepšenie pre blbcov. Smajliky v diskuzii už tiež sú,čo je škoda. Ramienko s gloriolou a diabolskymi rohami pri súhlasím,nesúhlasím mi pripomína nástenku v školke. Absencia farieb na blogu ktorý chce odstrániť šeď z ulíc je irónia. A počet príspevkov pod mojím nickom ma len utvrdil v tom že už som na nesprávnom mieste v nesprávnom čase.

Lola
4945 příspěvků 15.04.12 09:14

Jakožto konzervativní osoba zastávám názor, že každá změna je k horšímu.
(No dobře, možná ne úplně každá, ale skoro každá. Většina. Některá.) A tato je určitě k horšímu. Hlavně systém řazení diskuse. Člověk by čekal, že bude lze aspoň zvolit vypsání jednoho vlákna, ale ono né - sice se to po kliknutí přeskupí, ale zase tak nějak chaoticky.
A některá vylepšení, jako například výpis všech diskusních příspěvků určité osoby i s datem a časem mi připadají spíše jako rozverná exhibice nevybouřeného ajťáka: je to sice úplně k ničemu, ale chlapec se předvedl, co ještě dovede.

GreyEyedLady  15.04.12 09:15

Mně se nový vzhled líbí moc (minimalismus ftw!), ale mám technickou - měla jsem nastavený RSS feed na příspěvky a teď mě čtečka automaticky upozorňuje i na nové komentáře, což rozhodně nechci. Tak prosím ty RSS nějak pořešit. Díky a hodně úspěchů Adě i peklu :)

Honza540  15.04.12 09:18
RSS

RSS je rozhozené. Zaplevelilo mi to čtečku příspěvky z diskuze, ale já odebírám jenom články. Fix it!

Sibyla
2639 příspěvků 15.04.12 09:19
Módní peklo.cz - domov módy

Tak tento titulek mi, prosím, naskočí na záložce u hlavní stránky. No to jděte do kopru: poutač jak z Domu módy! Nehledě na význam: má to znamenat, že domov módy je v pekle? Tohle se opravdu sune někam k oficiálním ženským webovkám.

Admin Módnípeklo.cz
905 příspěvků 15.04.12 09:31
@Sibyla píše:
Tak tento titulek mi, prosím, naskočí na záložce u hlavní stránky. No to jděte do kopru: poutač jak z Domu módy! Nehledě na význam: má to znamenat, že domov módy je v pekle? Tohle se opravdu sune někam k oficiálním ženským webovkám.

Již odstraněno. Díky za upozornění.

Díky i všem dalším za zpětnou vazbu - podrobněji se rozepíšeme večer a v dalších dnech. Akutní chyby budeme řešit prioritně (RSS, chybějící text u některých starších příspěvků ad.).

Více osvětlí i Ada článkem. Hezkou neděli.

Honza

ZetKa
285 příspěvků 15.04.12 09:47
Příspěvky pod článkem - zobrazení strom vs. podle času

Ahoj.
Když v příspěvcích pod článkem překliknu na zobrazení stromově, nemám to jak vrátit zpátky. Nemohu najít žádné tlačítko „zobrazit podle času desc/asc“.

Na předchozích příspěvcích pod článkem se mi líbilo, že byly vypsány úplně všechny. Mohla jsem je všechny jednoduše pomocí CTRL+F vyhledat. Když je to stránkované, nejde to. Uvědomuji si, že stránkování je výhodné proto, že se pak víckrát zobrazí reklamy :) Jen mně osobně to moc nevyhovuje…

Jinak redesign se mi moc líbí! Geniální logo a i odkazy „souhlasím“ „nesouhlasím“.
Design mi přijde přehledný a černobílá kombinace se mi líbí. Však ať hrají barvami fotografie a okolní design neruší…

A jsem moc ráda, že jste zde přidali funkcionalitu „oka“ v seznamu diskuzí - člověk se kliknutím na něj dostane přímo na další nový příspěvek v diskuzi, kterou již navštívil. To je výborné!

Příspěvek upraven 15.04.12 v 10:01

ZetKa
285 příspěvků 15.04.12 09:53
povolená délka nadpisu příspěvku

Zkoušela jsem, jak dlouhý mohu zadat nadpis při vkládání tohoto příspěvku. Dovolilo mi to nadpis skutečně dlouhý, ale po odeslání mne to upozornilo, že je délka omezená (na 65 znaků). To omezení je dobře, ale to upozornění by chtělo dát už při psaní nadpisu, aby se s tím člověk nevypisoval a pak mu to stejně nedovolilo odeslat .....

hanabanana76
160 příspěvků 15.04.12 09:54
Vychytat nedostatky a peklo bude pekelne!

Ja jsem teda poradne stranky jeste neprostourala, ale libi se mi novy layout, zda se mi prehlednejsi nez stare stranky.

Jinak moc dobre vim, ze s rozjezdem kazdych novych webovek se najdou chybicky, ted uz je jen na programatorovi, aby si procetl nase pripominky a fixnul nam to, at mame uzasne misto, kde se odreagovat a podrbat o mode…a o vsem ostatnim.

Petra S.  15.04.12 09:55
Zklamání

Design webu mi přijde hodně nakročený směrem k Blesku a podobným bulvárům - i strohý design webu o módě se dá vymyslet vkusně a stylově - tady jen čekám, odkud se na mě rozbalí otravný vyskakovací reklama.

Organizace článků je zhruba stejná jako předtím - tehdy to možná bylo trochu nepřehlednější, ale všichni na to byli zvyklí, bylo to oku milejší než tenhle studený odlidštěný rádobydesign.

Mám zahlcenou čtečku komentáři z dikuzí, které jsou také dost divně členěné (prosím vrátit hierarchii komentářů a odpovědí na ně). Spravte to, prosím, nebo si MP vyndá většina lidí ze sledovače.

Do toho vám zmizely odkazy na spřátelené blogy (dříve byl sloupeček s odkazy na pravé straně stránky). Vrátíte to? Mnoho lidí na ty blogy proklikávalo právě z téhle stránky.

ZetKa
285 příspěvků 15.04.12 09:59
Souhlasím/Nesouhlasím

Když zvolím Souhlasím nebo Nesouhlasím pod nějakým příspěvkem (zatím jsem zkoušela jen zde v diskuzi), tak pak není poznat, co jsem zaklikla. Ono to není zas tak důležité, protože každý asi sám moc dobře ví, s čím všeobecně souhlasí a s čím ne, takže by si to měl odvodit sám. Ale bylo by příjemnější to vidět na první pohled.
To, že nemohu znovu „zahlasovat“ funguje ok, při druhém pokusu o zvolení Souhlasím/nesou­hlasím u téže položky mi to správně vypíše, že jsem již hlasovala.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 138 Další »
 Váš příspěvek

Poslední rychlovka

Když do Ria, tak stylově! Opravdu nezávidíme letošním olympionikům,... Celý článek

Poslední článek:
Tipy pro trpaslice... Pardon, malé ženy

Jak jsem už prozradila v předchozích článcích, jsem prcek. A ještě... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit
TOPlist