Nové nápady na kombinování

Fotoalbum tématu (91) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Viktorie H.
664 příspěvků 13.04.13 16:40
Nové nápady na kombinování

Ahoj,
dostala jsem nápad na založení této diskuze. Každá z vás má jistě doma nějaký kousek, ke kterému by chtěla vymyslet nové kombinace a vytvořit tím úplně jiný outfit. A víc hlav víc ví :).
Mám tím na mysli, že byste sem dali obrázek toho kousku oblečení (např: fialové kalhoty) a ostatní by psali, co by se jim líbilo (vy k nim nosíte třeba jen bílé tričko a někdo vám poradí ať zkusíte zelené sáčko). Nevím jestli vy takové rady potřebujete, ale já v módě ještě trochu plavu, a tak mi nějaká ta pomoc určitě příjde vhod :)
Snad byla má myšlenka pochopena ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reakce:

chinin
2788 příspěvků 13.04.13 16:56

@Viktorie H.
Podobna „poradna“ funguje ve vlaknu Modelky ze skrine. Doporucuji vam, se tam podivat, v te diskuzi byly (pokud me pamet neklame) zajimave a dobre tipy.

P. S. To neni nic proti „vasi“ diskuzi, jen tip na vlakno, ktere by vas mohlo zajimat. ;-)

Viktorie H.
664 příspěvků 13.04.13 16:56

Tak já začnu :)
Tuhle sukni mám asi už 5 let, ale mám ji hrozně ráda a ráda ji nosím. Musím ale přiznat, že si ji musím oblékat přes hlavu, je totiž z dětského oddělení a v pase je na gumu.
Moje oblíbená kombinace je s volnějším tmavě modrým tričkem, na kterém je světlý nápis, punčocháče buď černé nebo takové vzorované modro-černo-šedé. Vím, nic světového, ale je to můj styl a líbí se mi to. V létě pak nosím džínovou bundu a pruhované modro-bílé tílko.
Napadá vás někoho nějaká nová kombinace? Budu moc ráda

Viktorie H.
664 příspěvků 13.04.13 16:57

@chinin Já jsem tu diskuzi, kterou zmiňujete brala něco jako, kde se ukážou hotové outfity, ve kterých se dotyčný netroufá ven.

chinin
2788 příspěvků 13.04.13 17:03

@Viktorie H.
Ja mam za to, ze tam diskuterky postovaly jednotlive kousky ze skrine, se kterymi si nevi rady nebo si netroufaji je nosit ven, a ostatni jim radily prave s kombinacemi. Ale to je jedno, jen jsem vas chtela upozornit na tu starou diskuzi, vy o ni vite, takze neni, co resit. ;-)

Viktorie H.
664 příspěvků 13.04.13 17:44

@chinin Já se tam podívám a když tak to přesunu. Jinak já jsem tuhle diskuzi myslela tak, že máte nějaký kousek, ke kterému byste ráda vymyslela nové outfity, nějaké už máte a nosíte je, ale chcete nové kombinace, ale možné je to to samé, jen jinak pojaté.

kappa  16.04.13 17:07

@Viktorie H. ja by som si k tomu vedela predstavit tricko v mint alebo tmavsej bezovej. mozno by k tomu slo aj to cierne tricko s ruzovym kvetom (to je tvoje, ze? :D), ale ak mas viac, nez 14, to cierne tricko radsej s keckami a riflovou alebo kozenou bundou, ak nechces posobit ako barbie :)

kappa  16.04.13 17:16

Nuz, spytam sa aj ja. co k tymto satam? malo by to byt na bezne behanie do mesta/skoly/pra­ce(dresscode ajtak, pripustne je uplne vsetko) spravidla s dost velkou notebookovou brasnou namiesto kabelky. a vzhladom k tomu, ze mam 19, bolo by vhodne, ak by to neposobilo business dojmom (klasicke lodicky a sako fakt nebude to prave orechove) a som relativne neutralne leto.

Viktorie H.
664 příspěvků 16.04.13 17:17

@kappa Mint barva mě nenapadla, zkusím. Ano, to tričko bylo moje :) nosím ho spíš ke kalhotům. Takže píšete, že kombinaci toho trička se sukní ne?

kappa  16.04.13 17:39

@Viktorie H. podla mna kudne mozes skusit to tricko aj s touto suknou, ale samo o sebe by to vyzeralo asi v style „som dvanastrocne roztomile dievcatko, zboznujem bárbí a hanu montanu“, co asi bezne nebyva zamerom :) (samozrejme tento nazor nemusis brat velmi vazne, mam vyraznu averziu voci comukolvek ruzovemu alebo kvietkovanemu :D) ale s tou riflovou bundou by to mohlo vyzerat celkom fajn. a mozno by to znieslo aj tie cierne baleriny. [OT: po tych balerinach pokukujem, ale neviem chodit a bojim sa, ze by som ich do 2 dni okopala, kedze su lakovane. nemala s tym problem?]

Viktorie H.
664 příspěvků 16.04.13 18:42

@kappa Mně růžová nevadí a kytkaté věci také ne. Musím podotknout, že k tomu nosím černé silonky a v létě i černé nebo tmavě modré boty, já to s tím tričkem zkusím a uvidím :)
Nevím jak Vy, ale já chodím normálně :D a vůbec nejsou odřené, samozřejmě na špičce mám asi tak milimetrové odřeniny, ale ty jsou vidět jen když se podíváte hodně zblízka a dobré také je, že se jakoby neloupe barva, že i ty odřeniny jsou černé, takže není nic poznat. A mně příjdou hrozně pohodlné, na to že jsou to baleríny, protože jak tam mají ten pásek přes nárt, tak se Vám nevyzouvají a tím pádem se Vám neodře pata, za což jsem vděčná :)

blacken
2320 příspěvků 16.04.13 20:01

To je fajn diskuse, konečně zase něco s oblékáním :-) Ale navrhuju vkládat koláže - třeba z polyvore… nebo jsem sama, kdo má raději obrázky?

Viktorie H.
664 příspěvků 16.04.13 20:08

@blacken Nejste :) já se přiznávám, že někdy, když projíždím diskuze, se zastavím jen u těch komentářů, které mají obrázky :D

Bellaschange
139 příspěvků 16.04.13 20:10

Tak mám pro vás oříšek. Mám tyto nové botky a nechci k nim mít jen černé kalhoty, černé triko, křivák a popř. červenou kabelku..Napadlo by vás i něco odvážnějšího..nebo jsou svým vzorem odsouzeny k černočernému outfitu?

bronco
85 příspěvků 16.04.13 20:25

@Bellaschange no za mě jsou odsouzený max tak na dvůr.

kappa  16.04.13 20:29

@Bellaschange este snad cervene/vyrazne ruzove alebo sive nohavice by sli, so vzormi by som uz ale fakt neprehanala :D budete k tomu nosit ziletku na krku a ceresne na usiach? :)

Jackie Daniels
156 příspěvků 16.04.13 20:38

@kappa K vaším šatům by se mi líbily punčocháče se vzorem skotské kostky a nahoru vlastně jakékoliv triko s dlouhým či krátkým rukávem, které by ladilo s punčochami. Je to spíš taková podzimní varianta.
EDIT: Zkusila jsem to hodit do polyvore a vyšel mi spíš takovej punk pro holky, kterejm nesedí černá :)

Příspěvek upraven 17.04.13 v 09:30

blacken
2320 příspěvků 16.04.13 20:43

@Bellaschange já teda musím přiznat, že bych si něco takového nikdy nekoupila… ale když už, tak se toho nebát :-D Protože takové boty asi nemůžete nosit tak, jakože je myslíte vážně :-D

Harmonika
244 příspěvků 16.04.13 21:20
Co k trenčkotu kromě černé sukně?

Vím, že je tu diskuze „Modelky ze skříně“, ale tu spíš chápu jako tak, že dotyčná daný kousek nenosí, protože neví, jak jej zkombinovat. Tuhle diskuzi vnímám sice jako podobnou, ale předpokládám, že se v ní budou objevovat věci, které běžně nosíme, ale kombinujeme pořád stejně (ať už síla zvyku nebo zažité kombinace) a nové nápady dochází nebo nás nenapadají.
Já si loni koupila trenčkot viz obrázek. Líbí se mi stále, ale většinou k němu mám černou sukni (ano, lem dole kouká) a barevně se vyřádím u horní poloviny těla. Jenže nosit černou sukni k tomuto trenčkotu pořád dokola už mě nebaví.:-) Jenže nějak nevím, jaká jiná barva sukně by k němu šla za předpokladu, že právě lem dole bude koukat (mini nosit nechci a ani by to vzhledem k délce kabátu nešlo). Červená mi přijde moc řvavá, vzorované sukně či šaty díky černému olemování trečkotu také vypadají podivně (byť mám černé lodičky a kabelku), zkoušela jsem i modrou -světle, ale není to ono… Poradíte? Moc děkuji všem!

Viktorie H.
664 příspěvků 16.04.13 21:28

@Harmonika Já nejsem žádný módní znalec a s módou se vyblbnu, ale může mi někdo vysvětlit, proč by nešla barevný sukně? Já myslím, že ty lemy nevadí. Mám trenčkot, barvou má podobnou jak ten Váš, ale je bez lemů a nosím k němu všechny barvy, zelené kalhoty, růžovou sukni… a ještě mě nenapadlo, že by se to nehodilo :D
Jestli se chcete držet tlumených barev, zkuste šedou (dobře, není to o moc lepší než černá :D ) nebo modrou, to by se mi líbila královsky modrá, nebo hodně tmavá, ale šla by i světlá. Nebo nějaké pastelové odstíny. Záleží také, jaké barvy se Vám líbí a jaký jste typ.

Harmonika
244 příspěvků 16.04.13 21:34

@Viktorie H. Když vy máte to štěstí, že trenčkot máte bez toho černého olemování, tam se pak snese jakákoliv barva sukně. Jenže můj vnitřní pocit k tomu mému typu trenčkotu prostě nějak nedovolí jinou barvu sukně než tu černou, přijde mi, že se s tím olemováním tluče… Možná jsem se zbytečně zasekla na detailu, ale nějak to nemůžu zkousnout. Ale zkusím tu hodně tmavě modrou nebo si pořídit šálku ve stejné barvě jako sukně, mohlo by to celkový dojem vyvážit…

Viktorie H.
664 příspěvků 16.04.13 21:44

@Harmonika Tak v tom případě asi bude problém v trenčkotu ;) co pruhovaná sukně? Černo nějaká? Aby ten lem jakoby splynul se sukní, jinak Vám asi neporadím

blacken
2320 příspěvků 16.04.13 23:11

@Harmonika Já v tom taky nevidím problém… Nějak mi ten kabát nevadí vůbec k ničemu - ke vzorům, k barvám…

edge  17.04.13 09:31

@kappa Tak si vezměte baleríny a svetřík.

edge  17.04.13 09:32
@Bellaschange
@bronco píše:
@Bellaschange no za mě jsou odsouzený max tak na dvůr.

Nebo na sjezd KSČM

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit