Novoroční předsevzetí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

višeňka
86 příspěvků 05.01.15 12:44
Novoroční předsevztí

Dámy, máte, nebo si dáváte novoroční předsevzetí? Moje loňské předsevzetí bylo přestat kouřit, což se mi během roku podařilo splnit. Letos bych se chtěla více hýbat, shodit pár kil a zlepšit si kondici.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

system_error
815 příspěvků 05.01.15 12:50

Já si žádné nedávám. Občas uvažuju, že bych začala, ale nakonec se na to vykašlu, jako každý rok :-)

darinka98
23 příspěvků 05.01.15 12:57

Přestat si kousat nehty a nenechat si už více s..t na hlavu. :D

Allania
424 příspěvků 05.01.15 13:03

Žádná si nedávám. Spíš jsem si řekla, že se budu snažit změnit stravovací návyky, ale vyloženě předsevzetí to není. Spíš mě pobavila švagrová, když svému muži naordinovala předsevzetí, že přestane kouřit. Chudák, až mi ho bylo líto.

Akitaken
4960 příspěvků 05.01.15 13:04

Chodit spát každý den v devět. Teda krom pondělků, střed a pátků, kdy se to hapruje s koníčkama :)

debra.morgan
223 příspěvků 05.01.15 16:30

Přestat všechno odsouvat na poslední chvíli. Přestat si kousat nehty. Vydržet cvičit aspoň měsíc každý den aspoň půl hodiny. Najít si aspoň jeden pořádný koníček. Úspěšně dokončit oba semestry. Přestat pořádat nálety na ledničku, zejména večer. Omezit přísun pečiva…toho by bylo…

(zajímalo by mě kolik z toho dodržím, třeba se za měsíc ozvu a udělám rekapitulaci :-) )

Katlyn
2 příspěvky 05.01.15 18:47
Katlyn

Ahoj. Tak já si to dělám každý rok. Nemám jen jedno, ale rovnou několik.. Většinou se mi splní 90% ;-) Píši si toho celkem dost.

Moir
1800 příspěvků 05.01.15 18:58

Cvičit, zpevnit se, protáhnout se, trochu zhubnout a zbožné přání je, konečně někoho potkat nebo, jestli jsem už potkala, tak ať jde trochu dost do sebe

andulka01
1364 příspěvků 06.01.15 11:33

Mám spíše přání (není srovnáno dle důležitosti):
1/ najít práci která mě bude naplňovat a do které by mělo smysl se víc upravovat a nosit hezké věci
2/ najít zase svou rovnováhu a energii do života
3/ víc se smát a udělat si více času na aktivnější já
4/ otevřít cestu z ulitky a přestat se bát a podceňovat
5/ překousnout minulost, začít znovu a lépe

Akitaken
4960 příspěvků 06.01.15 11:35
@andulka01 píše:
Mám spíše přání (není srovnáno dle důležitosti):
1/ najít práci která mě bude naplňovat a do které by mělo smysl se víc upravovat a nosit hezké věci
2/ najít zase svou rovnováhu a energii do života
3/ víc se smát a udělat si více času na aktivnější já
4/ otevřít cestu z ulitky a přestat se bát a podceňovat
5/ překousnout minulost, začít znovu a lépe

Vy mi koukáte do deníčku nebo co? ;-)

Pirek
6768 příspěvků 06.01.15 11:35

Žádná si nedávám, dělám si co chci kdy chci! :D

Go-lightly
3428 příspěvků 06.01.15 11:38

Nějak nemám ten systém novoročních předsevzetí ráda (stejně jako když se po každých pololetkách prohlašuje: „a v příštím pololetí se budu líp učit!“) Člověk prostě žije jak nejlíp umí, proč to ausgerechnet od 1. ledna ještě zlepšovat? Chci přestat pít/kouřit/souložit - tak se o to pokusím, nač ještě předsevzetí?(Ka­pitalistické státy předhoníme, jen když je předhoníme!) No a předsevzetí typu zbohatnu/najdu si byt/manžela patří spíš do kategorie zbožných přání.

Zina
995 příspěvků 06.01.15 11:41

Ja jsem si dala predsevzeti, ze budu min mluvit, nejak se to s vekem zhorsuje.
Dale ze budu usilovat o to, abych u prace nesedela dele nez 9 hodin a zkusim to celkove jeste zefektivnit.
Ze budu snidat, idealne dopoledne :-)
A ze tentokrat - uz doopravdy- budu vracet knizky do knihovny vcas, abych se pak nemusela bat, ze se ma hlava objevi na cernobilem plakatku WANTED.

coralline
822 příspěvků 06.01.15 21:26

Dneska jsem se konečně dokopala koupit si činky na cvičení, abych už nemusela provizorně používat petky s vodou. Nějak mi ale nedošlo, že je teď to období předsevzetí. Regál s činkama poloprázdnej, naštěstí tam na mě čekal poslední pár těch nejlehčích. Jinak bych byla pěkně namíchnutá, když se na ně chystám už tak dlouho.

RenaLange  07.01.15 08:40

Moje předsevzetí je už nikdy se nevyžrat ( v koši právě skončily podprsenky a plavky z tlustého období).

Aranel
887 příspěvků 07.01.15 09:23

Ale mám… nepomlouvat. Nějak jsem zjistila, že 1) to dělám 2) to nepřináší nic dobrého 3) tedy mě to není hodno, taková nízká zábava. Zatím se mi daří vždycky se přitom aspoň přistihnout a umlčet se!

Moir
1800 příspěvků 07.01.15 10:45
@Moir píše:
Cvičit, zpevnit se, protáhnout se, trochu zhubnout a zbožné přání je, konečně někoho potkat nebo, jestli jsem už potkala, tak ať jde trochu dost do sebe

tak teda někoho nového, tenhle asi strčil hlavu do písku a čeká, až to vyhnije :(

Meow
189 příspěvků 07.01.15 11:43

Žádné předsevzetí jsem nikdy nedodržela, jsem děsná.
Ale letos… zatím aspoň to první - pořídit si konečně diář a nezapisovat všechno na papírky, útržky, jízdenky, nebo cokoliv jiného, co mi přijde pod ruku :D
A pravidelně cvičit taky začnu, od zítřka… ;)

999  07.01.15 12:10

Dávám a plním. Jen jedno před sebou tlačím už několik let - poslat svoji angličtinu na vyšší úroveň. Několikrát jsem tam už byla, ale protože angličtinu nepotřebuji každý den, vždy se pomalu propadám zpět na tu jednoduchou :-(. Nemáte nějaký tip? Možná by mi pomohlo, najít si anglicky mluvícího milence :-).

Aranel
887 příspěvků 20.01.15 16:04

@999 No… nakolik se s milenci mluví? :-) nezbývá než prostě cvičit, do kurzu chodit, číst, poslouchat, mám s němčinou to samé a návštěvou kurzu (udržovacího řekněme) se to vždycky dost zlepší.

Akitaken
4960 příspěvků 20.01.15 16:06
@999 píše:

Milenec, zahraničí, filmy a knihy v originále. Práce v mezinárodní firmě :)

Akitaken
4960 příspěvků 20.01.15 16:07
@Aranel píše:
@999 No… nakolik se s milenci mluví? :-)

To záleží, na co je máte, ne? Tenhle by byl na oduševnělou konverzaci nad partičkou bridge ;-)

Doudou
1231 příspěvků 20.01.15 16:13

Zatím jsem si nezapalila. A už jsem si objednala kurz na aj.od letního semestru.

Karja
4766 příspěvků 20.01.15 16:20

Od ledna si píšu všechny příjmy a výdaje. Jako je to dost stresující! Neměla jsem s tím vůbec začínat.

Akitaken
4960 příspěvků 20.01.15 16:26

1. Zúčastním se aspoň jedné literární soutěže
2. Najdu si práci, kterou budu dělat ráda
3. Začnu pracovat (nebo i napíšu?) na knize
4. Zapíšu se na francouzštinu
5. Budu cvičit na záda

A příští rok mě prosím pěkně vyzkoušejte, kolik jsem toho dodržela. :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit