Nový bazar MP je tu!

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineAdmin Módnípeklo.cz
1009 příspěvků 18.06.14 14:23
Nový bazar MP je tu!

Zdravím,

jak jste si už všimli, nově jsme spustili bazar Módního pekla. Cílem je nabídnout uživatelkám prostor pro výměnu nepekelných módních kousků. Určitě nechceme tvořit další votočvohoz, ale spíš výběrový módní bazar. Aby byl co nejkvalitnější, uživatelé mají možnost inzerát nahlásit (tlačítko se nachází pod cenou inzerátu). Chystáme se také zavést systém ramínkování pro inzeráty.

Inzeráty budeme denně procházet a třídit. Nyní jsem už některé inzeráty smazali, zejména ty, které jste nahlašovali. Oceníme, když inzeráty budete nadále nahlašovat.

Budeme rádi za všechny podněty, připomínky a nápady. Bazar je sice na svém počátku, i tak doufáme, že pro vás bude užitečný.

Maruška

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reakce:

pabylka
881 příspěvků 18.06.14 14:27

Podnet číslo jedna - zrušte to, je to zbytočné. Tie isté veci si možem dohladat na iných bazaroch.

Demode
1684 příspěvků 18.06.14 14:31

Ale vždyť už si všichni všimli, dokonce je k tomu již založena diskuze, takže tahle je duplicitní, Maruško. Podnětů tam už máte dost.

Atlacoya
2146 příspěvků 18.06.14 14:44

@Demode A není to drzost, navrhovat adminovi ať si smaže vlastní vlákno pro duplicitu?

Demode
1684 příspěvků 18.06.14 14:46

@Atlacoya Je to laskavé upozornění a Maruška není ješitná ;-)

Gräfin
2634 příspěvků 18.06.14 14:48
@Admin Módnípeklo.cz píše:
Zdravím,Určitě nechceme tvořit další votočvohoz, ale spíš výběrový módní bazar.
Maruška

pozdě, už se z toho votočvohoz stal

stes  18.06.14 14:51
„Zdravím,…Cílem je nabídnout uživatelkám prostor pro výměnu nepekelných módních kousků. Určitě nechceme tvořit další votočvohoz, ale spíš výběrový módní bazar. Aby byl co nejkvalitnější…“

Opravdu??? Zatím tak tedy neděláte.

Karin
3401 příspěvků 18.06.14 14:57

Pokud máte doopravdy takové ambice, pak budete muset bazar velmi dobře hlídat a velmi důkladně promazávat. A ujasnit si, jaká kritéria musí splňovat nepekelný kus. (Doufám, že projdu.) Přeju, ať se to podaří a ať to není VotočVohoz2, ale opravdu dobrý bazar.

Roseline
2319 příspěvků 18.06.14 17:34

@Admin Módnípeklo.cz
Můj postřeh: v kategorii sukně mi chyběla podkategorie midi sukně :-)

1009 příspěvků 19.06.14 11:24

Děkujeme za reakce
@Roseline
Midi sukně jsem přidala do kategorií:)

Maruška

antees
731 příspěvků 30.06.14 09:28

@Karin Maruška aspol. důvěřuje svým čtenářům a tomu, že zde chodí jen „uvědomělé“ typy :)

alter ego
904 příspěvků 30.06.14 12:32

@Admin Módnípeklo.cz
V Bazaru píšete „Inzeráty v bazaru denně procházíme a ručně je třídíme. Cílem je nabízet módní kousky v dobrém stavu, pro které už není ve vašem šatníku místo.“, možná je na case, abyste s tím „tridenim“ začali, protože až na par výjimek to v Bazaru vypada jako v hlubinách módního pekla.

Evelin5
35 příspěvků 01.07.14 21:06

Nemůžu si pomoct, ale většina věcí mi připomíná spíše bleší trh.

1009 příspěvků 03.07.14 11:14

@alter ego
Zdravím,

několik inzerátů, které byly opakovaně nahlašované, jsme smazali. Spoustu inzerátů si našlo už své zájemce. Jinak platí 100 lidí, 100 chutí. Žádná věc se nebude líbit všem.

Hezký den

Maruška

Kay_Adams
1612 příspěvků 03.07.14 11:17
Jinak platí 100 lidí, 100 chutí. Žádná věc se nebude líbit všem.

Hezký den

Maruška

Takže vy lžete přímo v popisu sekce bazar, jestli tomu rozumím správně?

„Inzeráty v bazaru denně procházíme a ručně je třídíme. Cílem je nabízet módní kouskydobrém stavu, pro které už není ve vašem šatníku místo.
Narazili jste na pekelný inzerát? Nahlašte nám ho.“

Protože aktuálně to tam z 95 % vypadá jako na vietnamské tržnici (a to je teď asi urážím).

alter ego
904 příspěvků 03.07.14 15:52

@Admin Módnípeklo.cz
Jasne, vy určujete pravidla. ;-) Mne slo o to, co explicitněji napsala @Kay_Adams. Pokud bude v bazaru peklo, ať je tam peklo, ale přijde mi nestastne (eufemisticky řečeno), když v popisu rubriky vpodstate tvrdíte, ze to co je v bazaru peklo není.

Betty J.
2031 příspěvků 03.07.14 18:25

@Admin Módnípeklo.cz: doporučila bych vedení vykutat z hlubin času a internetu první články Módního pekla a konfrontovat nalezené s obsahem bazaru. Někdy mám pocit, že chcete zdejšímu osazenstvu ušetřit čas při hledání příspěvků do diskuse Votočvohoz.
A ještě drobnost: nerozumím tomu, jak můžete zaregistrovat uživatele s přezdívkou BettyBarclay.

Jiná Realita
13791 příspěvků 03.07.14 19:37

…jsou tam i kaufy roku, třeba lodičky baťa, které se prodávaly nové za 90 kč, tam někdo nabízí za 499 kč (sice rovnou dvoje, ale i tak :-).

samozřejmě, když to někdo koupí, ať koupí. jen mě to pobavilo.

Jiná Realita
13791 příspěvků 03.07.14 19:53

:D prý sto lidí, sto chutí…a proto admin pro jistotu nechal v inzerátech i ten na šaty (!), které měří na délku asi 60 cm.

jestli toto není pekelné, tak co potom je?

Pozorovatel
271 příspěvků 03.07.14 21:05

Zdá se mi to, nebo je to den ode dne horší? Jako fakt tam nechají okopaný boty za pětikilo?! Sukni, která by měla být nošená maximálně jako spodnička? Šaty, které sotva schovají pozadí?

Aspoň už pro zábavu nemusím na votoč a omlazení.

Jiná Realita
13791 příspěvků 03.07.14 21:07

@Pozorovatel…to víte, sto lidí, sto chutí…

1009 příspěvků 04.07.14 14:13

@Jiná Realita
Uživatelce jsem psala a doporučila jí, aby cenu změnila.

1009 příspěvků 04.07.14 14:15

@alter ego
To chápu. Je pravda, že ta formulace značí něco jiného. Přeformulujeme ji. Jde nám primárně o to, aby se v bazaru neobjevovaly „nejpekelnější“ kousky.

Díky všem za zpětnou vazbu

Maruška

Karin
3401 příspěvků 04.07.14 15:29

@Admin Módnípeklo.cz @Jiná Realita : to snad není nic proti ničemu, levně koupit a dráž prodat…

shanimplavkynahrocha
4409 příspěvků 04.07.14 15:33

Příspěvek upraven 24.10.16 v 18:35

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit