Co očekáváte od návštěvy kadeřníka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lela75
478 příspěvků 10.04.15 23:05
o ocekavate od navstevy kadernika?

..krome krasneho ucesu :-) Ja si chodim ke kadernikovi odpocnout, je to pro mne relax. cas kdy nic nemusim, ktery je jen pro mne. Jsem pracujici matka, neustale komunikuji bud s klient nebo detmi a jsem rada, ze nemusim mluvit! Muj kadernik uz me zna, svoji situaci jsem mu vysvetlila, tak me neotravuje otazkami ztypu kde jsem bla na dovolene. Opravdu by mne zajimalo, zda jeste existuji zeny, ktere maji potrebu se sverovat v kadernikum. Za me si myslim, ze je to uz zastarala vec - mozma ze driv zili zeny vice v izolaci, ze nemely tolik moznosti se vypovidat. V dnesni dobe stresu a neustale komunikace tato potreba snad odpada - ci ne?
Nicmene - dnes me velmi vadilo, ze muj kadernik desne blbnul a koketoval se svoji kolegyni a me to proste lezlo na nervy. Ja si tohle v praci dovolit nemuzu a ocekavam, ze ten muj cas ktery si zaplatim, mi ten muj kadernik bude venovat jen mne, a to jejich blbnuti me proste desne rusilo. Jsem vadna ja, nebo to mate take tak..Jsem skoro rozhodnuta, ze uz tam nepujdu, i kdyz s vysledkem jsem spokojene - a cenove - spis nizsi trida na Prahu, platim 400 KV…Catharino, co ty na to, nemem priste prijit radsi k Vam? a nebude vam vadit, kdyz budu spat?

Reakce:

LCH  10.04.15 23:12

.

Příspěvek upraven 15.12.15 v 15:41

lela75
478 příspěvků 10.04.15 23:15

@LCH tak to jste me ale nepochopila, ja nechci nic probirat - ja chci klid a chci byt krasna :-)

LCH  10.04.15 23:18

"

Příspěvek upraven 15.12.15 v 20:34

SagaN  10.04.15 23:33

@lela75
Kromě krásného účesu neočekávám vůbec nic. Sedám do křesla a pevně zavírám oči (a ústa :-) ), takže je mi srdečně fuk, jestli kadeřník flirtuje s kolegyní, drbe se na zadnici nebo snad zrovna utrpěl záchvat. Jak dosáhne kýženého výsledku mě nezajímá. Společenské vyžití praktikuji jinde… beru to jako nutnou údržbu - s instalatérem také neprobírám dovolené a další rodinné záležitosti :-)

Morže
1091 příspěvků 10.04.15 23:36

Já jsem spokojená tam, kam chodím nyní. Moje kadeřnice je něco mezi - není nijak ukecaná nebo vlezlá a ani to není člověk, co by se mnou mluvit nechtěl. Někdy si popovídáme a někdy se zas věnuje jen mému háru. Že si při práci baví s jinou kolegyní mi nevadí. Naopak cítím ve vzduchu takovou pohodovou atmosféru, která je mi moc příjemná.

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 11.04.15 09:08

Několik roků chodím k velice milé kadeřnici, která je šikovná, není nijak nadměrně upovídaná, ve slušnosti něco prohodíme, udělá mi kafe a věnuje se své práci. Asi po dvou letech mi dala najevo, že se na mou návštěvu těší, že se se mnou hezky mlčí. Naopak jsem přestala chodit k pedikérce, protože jsem odsud chodila přesycena informacemi, které nepotřebuji vědět.

catherinne
12502 příspěvků 11.04.15 10:31

@lela75
Budu ráda když mě v mém malé království navštívíte.
p. s. jsem tu sama a mlčet umím. Jen z vás nejdříve vytáhnu co a jak :-)

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 11.04.15 19:05

@catherinne Ja sa uz tiez asi pol roka odhodlavam, ze by som Vas oslovila a prisla…mozem? O:-)

catherinne
12502 příspěvků 11.04.15 22:37

@LadyOfGallifrey
Určitě mužete, bude mi potěšením:-)
p. s. pošlu sz

Eden_Prime
3472 příspěvků 12.04.15 00:10

Moje kadernice ceka az zacnu mluvit ja, vyhovuje mi to. U strihani mam lehkou konverzaci vetsinou rada, k takove co mlci jak zarezana bych chodila asi mene rada.
Co ale nesnasim je kdyz na me zbytecne mluvi maserka, jak na ni nevidim, tak se lekam :-)

NellieLovett
2314 příspěvků 12.04.15 08:45

Já chodím k jedné kadeřnici už asi 3 a půl roku. Je ve stejném věku, máme docela dost společných známých, přes ně jsem se k ní vlastně dostala a vzhledem k tomu, že mám krátké barvené vlasy, sedím u ní co měsíc a půl, tak se z nás staly kamarádky. Mimo kadeřnictví se nekontaktujeme, přesto, když se potkáme, pokecáme, atd. Takže já mám návštěvu kadeřnictví jako posezení u kávy s kamarádkou. Ale její kolegyně má často cizí zákaznice a všimla jsem si, že většinou mlčí, zákaznice listuje časákem nebo pospává.

Sépia
334 příspěvků 12.04.15 08:49

Ja si tiež rada v kaderníctve oddýchnem. Tiež ma irituje keď na mňa moja pedikérka začne chrliť otázky, hoci som jej povedala, že si chcem odpočinúť a žiada sa mi ticho. Keď je človek introvert netúži rozprávať silou mocou len tak o ničom. Riešim to tak že slušne poviem, že si prajem kľud. Najhoršia bola kozmetička ktorá neprestajne rapotala a ešte sa vypytovala na moje súkromie - ja s maskou na tvári. Viac ma tam nevideli.

Martini90
159 příspěvků 15.04.15 17:28

Zrovna dneska dopo jsem byla u kadeřníka :) nedávno jsem po 10 letech měnila, od 14 jsem chodila k jedné kadeřnici, teď v 24 jsem se rozhodla pro změnu a svěřila se chlapovi.
A proč ne. Oba dva jsou ukecaní až hanba, ale u původní kadeřnice mě štvalo, že chtěla probírat i moji rodinu (mamka k ní chodí také už dlouhá léta), což i přes naznačování moc nepochopila. Ale jinak jsem jí měla ráda, i si s ní ráda povídám. Když jsem chtěla mlčet, mlčela jsem, vystačila si sama (a mně to šlo jedním uchem dovnitř, druhým ven).

S novým se zatím tolik neznám, takže s ním ráda interaguji a povídám. Ale to bude o povaze. Sama se pořád vídám jen s jednou a tou samou skupinou lidí, moc se nestýkám s nikým mimo určitou bublinu. Takže kdykoliv mohu mluvit s někým mimo této bubliny, jsem nadšená. Dává mi to nový pohled na svět kolem. A zase - když nechci mluvit, tak si vystačí sám :D

Kde mi ale povídání vadí podstatně více a nesnáším to, je kosmetika a masáže. Tam mi to ten relax a odpočinek skutečně narušuje. U kadeřníka ne.

Eden_Prime
3472 příspěvků 15.04.15 18:01

@Martini90 jednou jsem zazila maserku, co mlela o tom, jak v zivote nebyla na masazi a jak jsou v dnesni dobe lidi rozmazleni a ze za jejiho mladi na takovy blbosti jako masaze nikdo nemel prachy :-D Vydrzela jsem to asi 15 minut

Jiná Realita
13791 příspěvků 15.04.15 18:03

Co očekávám od kadeřníka?

že z mých pěti chlupů zázrakem vyrobí lví hřívu!

zatím se to kupodivu nikomu nepodařilo :D

Martini90
159 příspěvků 16.04.15 14:50

@Eden_Prime Divím se, že jste to vydržela 15 minut :D

Garfie
4452 příspěvků 20.04.15 08:50

@Eden_Prime To je vtipný :-D
Jinak já od kadeřníka očekávám hezký, snadno udržitelný účes, popřípadě nějaké rady a tipy jak o ně pečovat.
K tomu svému chodím s drobnými odbočkami už leta, ze začátku mluvil jen o mých vlasech, to bylo hezké :-) Časem se už taky trochu známe, takže probíráme i jiné věci, ale nic extra soukromého, spíš cestování, interiéry a tak…
U masáže bych mluvení nevydržela, stejně tak by mi to vadilo u kosmetičky.

Merida
54 příspěvků 22.04.15 00:08

Já očekávám, že pán/paní/slečna kadeřnice ví a zná i jiné typy vlasů než rovné.
Očekávám, že chápe, co je to „5cm“, „sestříhat sestupně“ a rozumí, že stojím i o nějakou závěrečnou úpravu.
Zatím jsem měla štěstí na 4 super kadeřnice - cenové rozmezí 800 až 1400 za střih/styling. A 3 příšerné, cenové rozmezí 200-400 za střih/styling. Ráda bych našla nějaký kompromis.

Jsem obecně introvertní typ, takže nerada mluvím, navíc jsem dost „vymluvená“ z práce, ale kompletní ticho je mi nepříjemné, takže miluju, pokud hraje alespoň rádio, případně pokud vede kadeřnice rozhovor s kolegyní. Pak se můžu teprve uvolnit a jen sledovat, co se děje s mými vlasy:D

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit